מצב כלכלי

orady

New member
מצב כלכלי

בוקר טוב. לאחרונה המצב הכלכלי שלי ושל משפחתי לא יציב. למרות ששנינו עובדים אנחנו לא מצליחים להגיע לכלום ותמיד נתקעים עם מינוס. בעלי החליף את העבודה בחודש האחרון מה שאומר שהמשכורת שלו נמוכה יותר מקודם, אנו גם משלמים משכנא די גדולה ולא ממש מצליחים להסתדר. עשיתי פריסה לשאלה מה הפוטנציאל הכלכלי שלי ושל משפחתי בחצי שנה הקרובה? ומה שיצא זה: מיקום 1 - שני הגביעים מיקום 2 - הכוכב מיקום 3 - מלך המטבעות מיקום 4 - הירח מיקום 5 - שלוש החרבות סיכום - חמש המטות אודה לתשובה, ע...

צ ל י ל 8

New member
עדי ../images/Emo13.gif

לא יהיה קל, אבל אתם צפויים להגיע למצב אידיאלי עבורכם. מאוד חשוב שתתבססי במקום העבודה, או לחלופין תחפשי עבודה מכניסה יותר (ולא תהיה לך בעיה למצוא). בעזרת שיתוף פעולה בינכם, הבנה הדדית ואמונה, אתם יכולים לגשר על המצב הכלכלי, כל עוד לא תתנו לויכוחים בינכם להרוס זאת. נסו לשמור על שלווה, לא להיכנס לויכוחים מיותרים ולדיפרסיה בגלל המצב. זה עשוי להתשנות לטובה

orady

New member
תודה לך צליל

יש קצת בעיה עם מציאת מקום אחר עבורי כיוון שאני בהריון כרגע ( ואני עובדת באותו מקום כבר מעל שנה) , בעלי הוא זה שהחליף את מקום העבודה האם כדאי לו להחליף?. האם אוכל לעשות פריסה אחרת על מנת לדעת אם יש סיכוי להתבסס יותר במקום העבודה שלי? והאם בעלי צריך לחפש משהו אחר? אודה לעזרה...

צ ל י ל 8

New member
לא, אין צורך...

ייתכן אם כך כי הביסוס יהיה דווקא מצד בעלך. לגבי אם כדאי לך להחליף מקו עבודה, תפרסי פריסת הווה-עיצה-תוצאה לשאלה: האם נכון לי להחליף מקום עבודה ב-3 החודשים הבאים?

orady

New member
שלום

פרסתי פריסה לשאלה האם נכון לי להחליף מקום עבודה ב 3 חודשים הבאים ומה שיצא זה: הווה - שבע הגביעים עיצה - חמש המטות תוצאה - שבע המטות ע...

צ ל י ל 8

New member
לא, זה עדיין לא הזמן

למרות שהמצב שלך בעבודה לא מזהיר בעבורך ואת חשה שם מבולבלת, לא רצוי כרגע לעזוב, כי זה יקשה עלייך.

למעלה