מפת "המעביר" 1944 .

מצב
הנושא נעול.

krause

New member
מפת "המעביר" 1944 .

מפת "המעביר" 1944 .
המפה מ1944.כידוע המעביר התאחדו ב1945 עם איחוד רגב והקימו את "דן" היות והמפה גדולה חילקתי אותה לשניים. כמו כן סרקתי מפת קווי דן מ 1956 .ומפת קווי דן מ 1959.מפה זו מחולקת ל 3 חלקים מפעת גודלה. אני מקווה שחברי הפורום יהנו מהמפות ובמיוחד נהגי דן החברים בפורום. שיהיה לכולם חג שמח ושקט.

krause

New member
פמת "המעביר"חלק שני.

מפת "המעביר" 1944 .
המפה מ1944.כידוע המעביר התאחדו ב1945 עם איחוד רגב והקימו את "דן" היות והמפה גדולה חילקתי אותה לשניים. כמו כן סרקתי מפת קווי דן מ 1956 .ומפת קווי דן מ 1959.מפה זו מחולקת ל 3 חלקים מפעת גודלה. אני מקווה שחברי הפורום יהנו מהמפות ובמיוחד נהגי דן החברים בפורום. שיהיה לכולם חג שמח ושקט.
פמת "המעביר"חלק שני.

krause

New member
כרטיסיות של המעביר.כבר הצגתי בעבר

מפת "המעביר" 1944 .
כרטיסיות של המעביר.כבר הצגתי בעבר
כרטיסיות אלו,אבל הפעם לצורך המחשה ליד המפות ,זה פשוט מגניב.

רון222

New member
מדהים, ולא רק בענייני תח"ץ

מפת "המעביר" 1944 .
מדהים, ולא רק בענייני תח"ץ
מס. הקווים לא ברורים אך מדובר כנראה בקווים האקזוטיים 2 ו-6. מה מספר הקו הנוסע ברחוב בזל הדו-סיטרי וחוצה את אבן גבירול (של היום) בדרכו למזרח (לאן?). מה רואים בחלקה המזרחי של המפה (ג'מוסין?) ואיזה קו נכנס לרחוב הכרמל? לטרשניחובסקי עוד אין רחוב, אבל דיזינגוף ובוגרשוב כבר "מסודרים". מרבית השמות של היום כבר נקבעו. רשימת המוסדות היא נושא בפני עצמו

מצב
הנושא נעול.
למעלה