--מפסיקה קצת את הפעילות --

רחלושית

New member
--מפסיקה קצת את הפעילות --

אין לי כוח לסחוב, אין לי כוח למיין, ומכיוון שרוב המשפחות להן אני מוסרת את הבגדים בכלל לא גרות בעיר שלי, מה שקורה זה שהכל נתקע אצלי עד שאני מוצאת שינועים, ואז הבית שלי נראה כמו מחסן, כמו משהו שמאד לא נעים לגור בו. החלטתי להפסיק קצת את הפעילות בגמ"ח שלי. לפיכך, לעת עתה, אני מודה לכל מי שמסר לי בגדים, תפנו עכשיו את הדברים למקומות אחרים, בסדר? עד להודעה חדשה. ומה שנשאר אצלי כרגע - יעבור מיון (אוף, אינלי כוח!) ואיידע את מי שביקש. תודה :).

sari00

New member
יואוווו כמה חבל!!

זה חסד כל כך גדול את לא מבינה כמה... בפרט במצב הכלכלי הנורא שהכסף נגמר שלא לדבר על בגדים שזה הרבה מעבר לתקציב החודשי... שלחתי לך מסר ולמרות שאני מחוץ לעיר אני אקח את הדברים כבר השבוע וכמה שיותר מהר!! אודה לך מאד מאד!!!

רחלושית

New member
אני יודעת שזה חסדר גדול,

וגם זה לעילוי נשמתו של סבא שלי האהוב שנפטר לפני שנה בדיוק. אבל -- החסד הכי גדול שאעשה כרגע עם עצמי - זה להמעיט בפעילות הזו. זה לא אומר שלא אהיה כאן ולא אהיה זמינה וקשובה לצרכי האנשים, זה רק אומר שלא אהיה כל כך הרבה סביב זה, זה לא יהיה ה-חיים שלי כפי שהיה עד כה. אני חייבת לשמור על עצמי בתקופה הקרובה.

5 סיגלי

New member
קבלי ../images/Emo24.gifשל תודה מ../images/Emo23.gif על הכול

ונכון גם מגיע הזמן לנוח מכול המרוץ המיונים והמחסן שמצתבר בבית והכי חשוב שתשארי עימנו
סיגלי

שוקולתה

New member
כל הכבוד לך ../images/Emo24.gif על מה שאת עושה

תנוחי זה גם חשוב ותיהיה איתנו

רחלושית

New member
מסירות לאחר מיון חלקי-בבקשה לקחת בדחיפות!

נעמה - שקית עם חולצות גברים אלגנטיות - מחכה עבורך עד סופ"ש. sari00 - שקית עבורך מחכה עד סופ"ש - כתובת תקבלי במסר אישי. אמא של אור - בנתיים לא נתקלתי בבגדי בנים - כל מה שקיבלתי בנגלה האחרונה היו בגדי בנות (בגיל שאת מבקשת) - הכנסתי אותך לרשימת ההמתנה, ברגע שיהיה - אודיעך. ורד558 - שקית עבורך + מעיל לקטן. מי יכול לשנע לרחובות לורד? נשארו לי משחקי הרכבה , קוף ודובי - חייבת לפנות, מי רוצה? נשארו משחקי קופסא + משחק חרוזים - מי רוצה? נשארו 2 סירי לילה - ורוד ותכלת - מי רוצה? כמו"כ נעלי ספורט מידה 23 . להזכירכם, עד סופ"ש אני רוצה לפנות את הבית. זהו, רוצה לראות אור בעיניים...

emu99

New member
רחלושית, ורד585, אני בקלות משנעת לרחובות,

השאלה מאיפה ? אמו

סוזי10

New member
רחלוש

אם יגיע אלי לורד מרחובות אז הדס שלי עובדת ברחובות ואוכל להעביר לורד.

emu99

New member
אין לי בעיה להגיע

רק תסבירי לי בדיוק לאן (במסרים), כיוון שאני אבודה בבני ברק... אם יש עוד שינועים רלוונטים גם כן שם. אמו

שמחה16

New member
שמרי לי בבקשה את כל הצעצועים

והמשחקים. אעשה כל מאמץ לפנות ממך היום בערב. תודה!

למעלה