מפלגת הרוצחים הסמאלנית חד"ש תומכת לצד אסד גם בצפ' קוריאה

מפלגת הרוצחים הסמאלנית חד"ש תומכת לצד אסד גם בצפ' קוריאה

אם חשבתם שיש גבול לפאשיזם הסמאלני הרצחני, אז טעיתם.

מנהיג המפ' הקומוניסטית מוחמד נפאע מפרסם בבטאון חד"ש א-ג'בהה שיר הלל למשטרי הרוצחים הסמאלנים מסטאלין ועד קים הצפ'-קוריאני ובשאר אל אסד - ובסוף ברכות לפוטין על טבח הילדים הערבים בע'וטה ליד דמשק.

הדבר הזה פורסם באתר חד"ש לפני שבועיים וחצי:

"תהילה לטירוף האמיצים
מוחמד נפאע

את הכותרת למאמר שאלתי משם הסיפור שכתב הסופר מקסים גורקי בקובץ 'המנון הלל לעבודות הכפייה'; בלתי סביר אמנם שגורקי הרוסי קרא את מילותיו של המשורר הערבי: 'והיה אם ישים עצמו כבוּר נקלה כדי להערים עלינו, נשים עצמנו כבורים גדולים ממנו ובורותנו תערים על בורותו' – אבל נזכרתי בשתי האמירות הללו כשהרהרתי בשאלה הרטורית: מדוע השתופפה ארצות הברית עד כי כבר נראה שהתקפלה בפני קוריאה הצפונית, בעודה מחריפה את עמדותיה העוינות כלפי הסוגיה הפלסטינית ?

היה לי הכבוד לבקר בקוריאה הדמוקרטית שלוש פעמים ולחוות בה את אווירת ההכנות לפסטיבל הנוער והסטודנטים העולמי. זה היה לפני כשלושה עשורים, ופיונגיאנג התחרתה אז כשווה אפילו עם מוסקבה ברמת ההכנות המדוקדקות, מספר המשתתפים והיכולת הארגונית.

לא פגשתי שם את מאפייני הדמוקרטיה הקפיטליסטית הקולוניאליסטית שעושה רעש וצלצולים באמריקה, בריטניה וצרפת, ולא את השפעות עולמה הרוחני שהוא מעין יסוד ועיקר בעולם כולו וגם במזרח התיכון, בעולם הערבי ובפלסטין.

פגשתי בעם עני והנהגה אמיצה עד טירוף שמטאטאת את הקולוניאליזם מארצה במעשי גבורה אגדתיים, שהחלו בימיו של המנהיג קים איל סונג ונמשכים עד עצם היום הזה. ואם תגידו 'מה, של שלטון שעובר בירושה ?!' אומר שאכן כן – כמו בסעודיה, כוויית, מרוקו, ירדן וקטאר... ואמת, גם כמו בסוריה (היות ויש כאלו שמעלים את השאלה).

אני משוחרי פירוז החימוש הגרעיני והנשק להשמדה המונית בכל העולם, כולל במזרח התיכון – אבל מן הראוי להתחיל קודם כל עם ישראל, שכובשת את אדמתם של אחרים בניגוד להחלטות הגוף המתקרא או"ם (או לפחות בניגוד ללשונן המילולית והיבשה של ההחלטות הללו, בלועזית ובערבית).

ישראל צריכה לעמוד בראש הרשימה, לפני קוריאה ואיראן. מדוע מזדעק העולם החופשי (הוא והדמוקרטיה שלו) ומאיים רק על צד אחד, בעודו שותק ותומך בצד השני ? למה הוא משקר וכובש והורס בעיראק, אבל ממלא את פיו בכל סוגי השתיקה האפשריים ביחס למה שמתרחש כאן ?!

אם זה המצב, אז כל הכבוד לקוריאה הצפונית על שהיא מחזיקה בנשק הזה ! היא נמצאת על הכוונת ומוקפת בסיסים צבאיים אמריקאיים תוקפניים ונפשעים – ועל סאה שהוגדשה ראוי להשיב סאה וליטרה, כמו שאומרים אצלנו בכפרים.

מוצא חן בעיני איך מצטלבות משמעות ומטרת האמירות של מקסים גורקי, אבן כלת'ום והקהילות הכפריות שלנו: אם ישראל מפנה את גבה להחלטות אותו האו"ם, אזי על קוריאה להפנות להן גם היא את גבה ואפילו יותר מכך, ושיילכו ההחלטות הבינלאומיות לכל הרוחות.

כן, יש בקוריאה סגידה למנהיג – וכי יש הרבה משטרים ערביים שאינם נגועים במחלה הזאת ? אבל להביע הערכה וכבוד למי שדמותו מייצגת מאבק וגבורה זה דבר אחד, ולהביע הערכה כזו למי שדמותו מייצגת בגידה זה כבר דבר אחר לגמרי – וההבדל תופס גם אם נחליף את המלים צנועות הממדים 'כבוד והערכה' בתארים 'פולחן וסגידה'.

אכן יאה לכל מיני אנשים להטיח האשמות ביוסיף סטאלין ובפולחן אישיותו ! כמה נפלא המנהיג הזה, ובמיוחד לעומת חרושצ'וב – שהשיק את הקמפיין נגד סטאלין ודבק בו על חשבון הגידול בפריון החקלאי, עד שברית המועצות נאלצה לקנות חיטה מדוללת מארצות הברית (שלא לדבר על גורבצ'וב, הדמוקרטי לעילא).

ומדוע מותר לסעודיה ולאמירויות לתקוף באכזריות את תימן, ואילו לתימן אין זכות לשגר טילים לסעודיה ?

לו רק יכולתי לעמוד על דוכן הנואמים בעצרת האומות המאוחדות ולומר כמה מלים של טירוף, ושאחר כך ייקח אותי השד מצדי ויעשה בי כרצונו, הייתי אומר כך (שומו שמיים): 'קצה סוליית הנעל של סדאם חוסיין, אסד, קדאפי, איראן וחסן נסראללה, הולם לה לשכון מעדנות על קודקודו של הנשיא האמריקאי ושל עוד רבים מהשליטים במדינות ערב ובעולם, ובכל הפלנטות שחגות בשביל החלב האמריקאי.

ולסיום רוצה אני, הפשוט שבאדם, לשלוח מכאן את מיטב ברכותיי הלבביות והחמות, אפופות בעָרֵבים שבניחוחות וטבולות בנימוחים שבמתקי הדבש שסגולתם נוסכת מזור ללב, לנשיא הרוסי פוטין על נצחונו הגדול בבחירות ועל שלל נצחונותיו המענגים, בע'וטה ובכל רחבי סוריה".

http://www.aljabha.org/index.asp?i=114759

אח"כ נתבואו תספרו לנו על הכלב הקומוניסטי המתועב דב חנין המעניק כסות 'ליברלית-ירוקה' לתועמלני הרוצחים של מפלגתו הערבו-פאשיסטית המסריחה.

למעלה