מפולת זבובים

לונה

New member
מפולת זבובים

למישהו יש רעיון איפה אפשר למצוא את האינטרנציונל? יום שישי, צהריים. אני עזבתי לרגע את עיסוקי החשובים (לחכות שכולם ילכו בשביל שאני אוכל לראות סרט, אחרי שחזרתי לי מספריית וידאו באושר מוגזם ועם בחורים טובים ביד (הסרט.בחורים טובים אמיתיים לא היו נותנים לבחורה חלשה ומסכנה לסחוב לבד את הקלטות, נכון?) כדי לחפש תקליט כלשהו במדף של ההורים שלי. (בסדר, תקליט כלשהו של שירים סובייטיים) וראיתי איזה עטיפה מעניינת, אז הוצאתי אותה, וגיליתי שיש אצלנו בבית תקליט של thick as a brick , אבל לא מצאתי את התקליט הסובייטי ההוא. אז עברתי על כ-ל התקליטים עד שמצאתי אותו, ועכשיו אפילו אין בו את האינטרנציונל. בשביל מה לעזאזל אני צריכה את האינטרנציונל? בשביל להשמיע אותו לאבא שלי ביום שאחרי שבת המכשפות ולנופף בדגלים אדומים. אני רצינית. נו, אז למישהו בטח יש רעיון איפה אפשר למצוא את זה. ואז אפשר להשתיל את זה אצל מישהו שלא סובלים ולהלשין עליו למקארתי! בקשר לכותרת, לדעתי מישהו זרק עלי זבובונים כשחזרתי הבייתה,כי לא יכול להיות שכל כך הרבה זבובונים יתקפו בנאדם חי באופן ספונטני. (כן, אני יודעת שזבובים נמשכים לחרא, ועכשיו אחרי שציינתי את זה אין צורך שגם אתם תעשו זאת)

אני יודעת אני יודעת!

בעצם לא בטוח שאני יודעת, אבל יש לי הצעה. תנסי להיכנס לאתר של הנוער העובד והלומד (אני לא מאמינה שאני מפרסמת אותם, אלוהים ישמור, אבל מה לא עושים בשביל מילים לשירים), סביר להניח שיהיה להם את זה, סוציאליסטים שוטפי מוח... ואם את צריכה ממש את השיר עם המנגינה והכל... אז... לא יודעת, אולי נאפסטר? ;-) דולצינאה.

snoozy

New member
הנוער המתבטל והמתפלח

ובמקרה שלי, גם המשועמם. מספיק משועמם כדי לגלוש לאתרים של תנועות נוער קומוניסטיות. ותראו מה מצאתי שם: ``סקר מי יופיע במופע האביב של הנוער העובד והלומד? לגידי גוב הקש ``כן`` (כן! כן! כן!-הערת המתרגם) לאייל גולן הקש ``לא`` (לא! לא! לא!- הערת המתרגם) (O) כן ( ) לא`` סוף ציטוט מישהו יכול לנחש את התוצאות? אכן, משובב נפש ממש לראות שלא ייבש מעיין הנוער אידיאליסטי בארץ. עלו והצליחו, התיישבות, ביטחון ושלום. סנוז חירות, אחוה, שוויון, אהבה, ושידורים חוזרים של ,המומינים``.

למעלה