מעתודאית ותיקה: אל תעשו את הטעות הז

yoavsc

New member
היא לא ממש העלתה טענות

היא (כנראה) שובצה בתפקיד שהיא לא אוהבת, וזה (כנראה) הפך אותה לממורמרת.

yoavsc

New member
תראה.

אם היא הייתה מנופה ע"י קינן שפי, נראה לי שהיא הייתה מרוצה מזה בדיעבד.

yoavsc

New member
תלמד/י את/ה לקרוא

כתבתי בלימודים, לא מהלימודים.

natalyp

New member
../images/Emo124.gif אההההה......אני מצטטת:

"נראה לי שאכן התמונה שמצויירת כאן בפורום אופטימית מידי" מה?!?!?!?!? איפה אתה חי? כל הזמן יש רק דיונים על כמה שיש חסרונות ומגרעות וצרות ובעיות במסלול הזה! על מה אתה מדבר?!?!?! אני לא מבינה מה כולם פה מתלהמים. אף אחד לא מכריח פה אף אחד לחתום על עתודה, ואף אחד גם לא מנסה להסתיר מאף אחד את החסרונות בעתודה. פשוט כל אחד עושה את השיקולים שלו ומסיק את המסקנות שלו. אז מה הקטע הזה שכל אחד בא ומתחיל להגיע - תתביישו לכם, מסתירים את האמת מהגוזלים התמימים, או - אתם עוד לא שם, חכו חכו מה שיהיה לכם - מה הקטע??? בדרך כלל אני לא מתערבת בדיונים האלה (נכון, מיקי?), אבל - די! נמאס כבר! בסדר, הבנו, עתודה זה איכסה. יופי. די!

כל הכבוד!

די לזחיחות העתודאית! די לצביעות! עתודה זה מסלול, לא דרך חיים ולא דת. תרגעו כבר. חלק הולכים וחלק לא. וחלק מרוצים וחלק לא, בשתי הקבוצות. הערה: נכתב ע"י עתודאי.

איליה.

New member
למה שלא תכתבי בשמך

ותפסיקי להגיב להודעה של עצמך בגוף שלישי?

nasnat

New member
תראה לי בנאדם עם שיבוץ וורד שיהנה.

בתור אחד שפורש מכמה וכמה סיבות, אני מסכים עם הבחורה הממורמרמת אך מבין את כל השאר... יש כאלו שלא עושים מאמץ למצוא את הטוב ורק מתמרמרים כל הזמן.... בעיה שלהם.

Dafna Gil

New member
מעתודאית ותיקה: אל תעשו את הטעות הז

אני מצטערת אם אני הולכת להרוס קצת את אורגית השמחה שיש פה, אבל עתודה זה לא ורדים ושושנים. כל החברים שלי הלכו לצבא ואני הייתי צריכה לחיות עם אנשים גדולים ממני שרק צחקו עלי כל הזמן. שהתגייסתי לצבא החברים שלי נסעו לטיול שלהם בחו"ל ואני הייתי צריכה ללבוש מדים מגעילים ולקבל פקודות מאנשים קטנים וטיפשים ממני ועוד לא דיברתי על השיבוץ. למדתי מחשבים בטכניון ומצאתי את עצמי "מתכנתת בוורד" באמת היה שווה לבזבז 3 שנים. כל תקופת העתודה התייחסו אלי מגעיל. אני מדברת על האנשים שבמדור עתודה "הנחמד". חבורת גובניקים שרק חיפשה איך לא לתת לי לצאת לחו"ל. לעיתים קרובות לא היתה תשובה במשרד שלהם ושכן היתה לרוב הם לא ידעו איך לעזור לי. וכך נשארתי עם הדרגה המגעילה "קמא". דרגה שאומרת שאני טובה בשביל ללמוד בטכניון אבל לא בשביל להיות קצינה. בצבא התייחסו אלי כמו של חיילת רגילה ולא אחת שלמדה בשביל לעזור ללעזור לצבא. הייתי שומרת כמו כולם. בקיצור..תחשבו טוב לפני שאתם הולכים לעתודה. אולי עדיף לעשות צבא, לטייל ורק אז ללמוד בראש שקט. אני לא יודעת אם מנהלי הפורום פה עשו עתודה או לא, אבל זה לא נשמע כאילו הם יודעים הרבה על המסלול הזה. זה נראה לי כאילו הם מקבלים כסף מהצבא או משהו בשביל למכור לכם שהכל מצויין בעתודהץ שלכם, עתודאית שמבינה

קארינה24

New member
סתם מחשבה

בטכניון לא אהבו אותך, במדור עתודה היו מגעילים אליך, בצבא , לא התייחסו אלייך, התפקיד שנתנו לך לא שווה. אולי את פשוט בן אדם לא נחמד שתמיד מוצא את הרע בכל דבר? אולי?

קארינה24

New member
כי

אם כל העולם דפוק ורק אתה בסדר, זה לא נשמע לי עניני מידי. מצטערת נסיון חיי מלמד שאדם שהוא חברותי, משקיען בסדר, בד"כ יהיו לו חברים, ולא יקרה מצב שכל העולם מתאכזר אליו. יכול להיות שלא הכל מושלם, במסלול עתודה ובכלל בחיים . אבל כשה-כ-ל דפוק , זה חשוד בעיני.

בננית 24

New member
שאלה ../images/Emo36.gif

היא כתבה " אני מדברת על האנשים שבמדור עתודה "הנחמד". חבורת גובניקים שרק חיפשה איך לא לתת לי לצאת לחו"ל. לעיתים קרובות לא היתה תשובה במשרד שלהם ושכן היתה לרוב הם לא ידעו איך לעזור לי" כמה אנשים פה באמת נתקעו בארץ? בגלל מדור עתודה? ועוד משהו "בצבא התייחסו אלי כמו של חיילת רגילה ולא אחת שלמדה בשביל לעזור ללעזור לצבא" האם נראה לכם שזה מייצג את רוב העתודאים? אולי היא באמת לא ראויה לקצונה, לא בטוח, אבל יתכן, נכון? והמשפט הזה : "ואני הייתי צריכה לחיות עם אנשים גדולים ממני שרק צחקו עלי כל הזמן" כבר דיברנו על זה , בפורום , יש לעתודאים חברים (אם הם רוצים כאילו ומתנהגים ככה) אבל משפט המחץ: "ואני הייתי צריכה ללבוש מדים מגעילים ולקבל פקודות מאנשים קטנים וטיפשים ממני" על זה אין לי מה להגיד.. אם הייתי המפקדת שלה הייתי לוקחת לה גם את הקמ"א

lepidus

New member
לדעתי מדים (ירוקים) זה דוקא מחמיא

כמובן, זה תלוי בגזרה וזכרו, בגדים לא משמינים, אוכל משמין...

למעלה