מערכת החינוך מי הם בכלל!?!?!?

Big White

New member
מערכת החינוך מי הם בכלל!?!?!?

שמו אותי במסלול בגרות חלקית בגלל ששנה שעברה כביכול "לא למדתי" לכו אתם תנסו ללמוד 10-15 דקות משיעור של 45 דקות בגלל אנשים מפגרים שהולכים מכות וצועקים בכיתה(נו ערסים בקיצור) ואני בן אדם שלא יכול ללמוד ברעש אתמול כשה ניסיתי להירדם חשבתי לעצמי מי זאת המחכנכת שלי או המנהל הבית הספר שלי שתגיד לי איזה בגרות לעשות ואיזה לא? אפילו עם למדתי לא טוב מי הם שיגידו לי לא לעשות בגרות? אני פשוט לא מבין את ההיגיון בארץ! מישהו מוכן להסביר לי אותו? ועוד איזה מקצוע מנעו ממני ללמוד! היסטוריה!!! עברתי את היחידה הראשונה על 75! ובתעודה היה לי 85 ועוד איזה נושא? על השואה!!!!!!! אהההההההההה ועזבו את זה שהמחכנת שלי נאצית בהכחשה

N e e R

New member
תשמע מנסיון ....

תמיד הכי טוב זה לצפצף על המחנכת לך ישר למנהל תגיד לו שיתן לך ניסיון בכיתה רגילה תאמין לי הוא לא ישאר אדיש

כנס

אל תוותר על בגרות מלאה... תאמין שאתה מסוגל קודם כל, ואתה באמת מסוגל כי זה לא סיפור כזה גדול....זה מלחיץ והכל אבל תכלס זה לא בעיה גדולה כ"כ(יש לי ילדים בכיתה שאתה לא מאמין כמה הם מופרעים וואלה גם לא כ"כ חכמים והם עושים בגרות מלאה),ואחרי שהבנת את זה,תלך ליועצת בבית ספר ותגיד לה מה אתה חושב ותבקש שלא ימנעו ממך לעשות בגרות רגילה,ואם זה לא עוזר ואתה עדיין חושב שאתה צודק אז תערב את ההורים שלך...ותמיד יש את המפקחים ממשרד החינוך שיעזרו לך...ותאמין לי שבתי ספר מתים מפחד רק מהמילה "מפקח". בהצלחהה

Big White

New member
דבר ראשון...

אני לא לחוץ דבר שני כבר פניתי לכל מה שאמרו פה והתשובה הייתה "תשקיע,תראה ציונים ונעביר אותך לבגרות מלאה" למה רק בארץ בשביל ליהיות מנקה צריך ללמוד 12 שנות לימוד!!!!!!!!! אין בארץ שום היגיון!

emperor28

New member
הנה משהו לצומת לבך

כל עוד אתה לא מפריע בשיעור ואין תלונות מצד תלמידים אחרים אתה יכול ללכת לאיזה כיתת לימוד שתרוצה אם זה 4 יחידות או 5 בכל דבר לא משנה מה אף אחד לא יכול לקבוע תתעקש לך ליועצת למחנכת למנהלת הכלללללללללללללללללללל תגיד שאתה לוקח על אחריותך אם לא תצליח בזה יש לי חבר שרצה 5 מתמטיקה ולא היה בגרוש מוכן לזה אבל הוא רצה והלך לזה והתאמץ ושתק ולמד ועבר בסוף.... ונתנו לו תהזדמנות לאחר שהתעקש

למעלה