מעצבן לי.

cheesy skipper

New member
מעצבן לי.

זה רק בקשר שלנו,או שאני תמיד זאת שיוזמת פגישות בינינו באמצע השבוע? כנראה שלא עולה על דעתו בכלל לראות אותי מעבר לבית ספר ולסופ"שים...
מעצבן לי,מאוד. אם הוא מסוגל לא לראות אותי ביחידות כל השבוע,זה לא גורם לי להרגיש אהובה במיוחד,כאשר גם בסופ"ש זה בדרך כלל אני שתמיד שואלת "אז אצל מי הלילה". מעצבן לי.

Fairy Dust

New member
שבוע אחד אל תיזמי...

תראי מתי זה יבוא ממנו... תני לו את הזמן, ותראי מה הוא יעדה בנידון...אם הוא יישאר אדיש למרות הכל...שבי ודברי איתו...הוא לא יכול לנחש מה מפריע לך...את זו שתצטרכי לשבת מולו ולהוציא הכללללל ואל תחסכי בשום מילה..

גם לנו זה קורה

בדיוק אותו הדבר... אני מציעה לך לא ליזום לא לשאול לא להתעניין עד שזה יראה לו מוזר.. והוא יזום.. אני יודעת שזה קשה אבל תנסי.. או שפשוט תדברי איתו על זה ואזזזזז לא ליזום :) בהצלחה!

yael yaron

New member
אוי באמת..

אני רואה אתכם יחד בבי"ס, תרגעי בובה, הוא מטורף עליך. דיברת איתו על זה כבר? דברי איתו. מקסימום, כמו שמישהו אמר מעלי, אל תזמי כמה ימים, נראה מה יהיה.

cheesy skipper

New member
זה מה שאני עושה...

מטורף עלי? לא יודעת. בכלל,איבדתי את כל הביטחון באהבה שלו כלפי. בסילבסטר הוא רוצה שנהיה עם היתר,אפילו לא חשב לעצמו לבלות איתי את הערב הזה לבד...

:|

גם חבר שלי רצה לצאת עם כולם ביחד אבל אמרתי לו: מה אני כזה נטל שאתה לא יכול להיות איתי? תודיע לי ואני יצא עם חברות שלי אין לי בעיה.. ועכשיו אנחנו יוצאים לבד.. חמודה זה בנים הם סתומים :) <חח סורי בוייז> אם לא תגידי הוא לא יבין.. תדברי איתו על הכל- הכי טוב!

תנסי להבין למה זה קורה..

אתם ביחד בבצפר-שזה כל השבוע אתם כל הסופ"ש ביחד אם תיפגשו כל הזמןןן בסוף יימאס לכם.. צריך את הגעגוע לפעמים זה מה שמחזיק את הקשר.... זה טוב המרחק הזה...זה מצוין ותנצלי את זה .

אצלנו אני תמיד זה שיוזם..

אבל דברי איתו על זה הוא יידע מה לעשות אני אמרתי את זה לחברה שלי ועכשיו היא קובעת

למעלה