מעונות, מעונות, מעונות... סיפור עם סוף טוב

אנדי75

New member
מעונות, מעונות, מעונות... סיפור עם סוף טוב

מתנצלת על פתיחת שרשור חדש, הקודמים נדחקו כבר לדפים רחוקים
תקציר האירועים: צריכה להכניס את הילד למסגרת באמצע - סוף דצמבר. פניתי למעונות בתחילת אוקטובר ואמרו שזה מוקדם מדי, חזרתי בתחילת נובמבר ואמרו שמאוחר מידי - יש רשימת המתנה הכוללת הורים להם יש כבר ילד אחד בגן ויש להם קדימות על פני. כולם מתחרים על 2 מקומות שכנראה יתפנו בדצמבר עקב העלאת ילדים לפעוטות.
החדשות הטובות: למרות שזה היה נראה חסר סיכוי, מנהלת המעון פנתה לעמותה והוחלט לתת לי קדימות ולשריין לי מקום. Hip Hip Hurey!!!!!
מוסר השכל: עם קצת אמונה ועידוד של חברים שהם הורים בגן ושהתעיינו ברמה יומית אצל המנהלת אם יש חדש בענייני ומנהלת עם נשמה גדולה - הכל אפשרי
ושאלה לסיום: המנהלת אמרה שעדין לא ניתן להגיש לתמ"ת את הבקשה להשתתפות. מדובר במערכת web שעדין לא עלתה. הכצעקתה? במידה ויש לכן ילדים במעונות בפיקוח התמ"ת - האם אתן משלמות שכר לימוד מלא מז ספטמבר?

עניין של דרגות

ברישום של ילדים חדשים, בדרך כלל, משלמים שכר לימוד מלא בספטמבר ואחר כך מקבלים החזר על פי הדרגה שאושרה לך. אני מניחה שיאשרו לך דרגה 3.

יחידה2

New member
אני לא משלמת מלא

מכיוון שאני כבר שנה שלישית במעון והיתה לי דרגה 3 בשנים שעברו,אז הסכימו לתת לי דרגה אחת מעל,דרגה 4,עד שתיקבע דרגה סופית שכנראה תהיה דרגה 3..והמנהלת אמרה שכנראה זה לא יקרה עד ינואר לפחות. ועוד דבר....האם תוספת 300 שקל לאמהות עובדות..זה אכן רק מספטמבר 2011????

Precious37

New member
המוקד שמטפל בבקשות לקבל דרגה

ייפתח כנראה רק בינואר. עד אז את משלמת מה שמבקשים ממך במעון. ממני ביקשו שכר לימוד מלא עד שייפתח המעון ובשום אופן לא הסכמתי כי אין לי סכומים כאלה להוציא כל חודש. אם היה לי - הייתי משאירה אותה בגן פרטי. אחרי משא ומתן ארוך והרבה בכי נתנו לי דרגה זמנית 5 למרות שאני אמורה לפי הסיולטור באתר התמ"ת לשלם לפי דרגה 3. יחזירו לי את ההפרשים אחרי קבלת הדרגה הקבועה.

למעלה