מעבר מ ER5 ל CBR 600 RR אחרי כמה זמן על ה ER

מעבר מ ER5 ל CBR 600 RR אחרי כמה זמן על ה ER

כדאי להחליף לCBR . אני רוכב על ה ER כ 4 -5 חודשים עברתי קורס אופנען מאומן א .מתאמן ומחזיק מרמת הרכיבה שלי למרות הנסיון הדל. יש מצב שאני חי באשליות ולא מעריך נכונה את רמת הרכיבה שלי . אחרי כמה זמן הייתם ממליצים לי לעבור שלב . בא לי כבר חודשיים להחליף.לחכות עוד?? או שברמת הרכיבה שלי אפשר להתמודד עם כלי כזה ? תודה אמיר

Spondylus

New member
לא מומלץ.

למרות שאני חושב שאפשר לעבור לכל אופנוע בכל עת בתנאי שהמוח התקין מחובר כל העת למצערת. ב-90% מהמקרים זה לא המקרה. כך שאמליץ לך לעבור ל-CBR-F המתאים הרבה יותר למעבר בין אם זה התנהגות מנוע, תנוחה ועוד...

D the kid

New member
../images/Emo35.gif

מ-4 עברנו ל-CBR פתאום
נו מילא. אם אתה מאוד שקול ומחושב, אין שום בעיה. קח בחשבון שהפיתוי יהיה גדול יותר וזמין יותר. הייתי ממליץ עוד קצת להשתפשף עם ה-ER.

ב ו Z י

New member
מבין את העקצוץ הזה בקצות האצבעות.

לדעתי כדאי להתאפק. עם כל הכבוד ליכולות הרכיבה, עם הזמן תרגיש מחובר יותר לאופנוע ותוכל להנות ממנו יותר. בכלל, כל עוד אין מסלול סגור בארץ אין מה לעלות על אופנוע כמו CBR RR. הכלי לא בא לידי ביטוי בכלל... אבל זו רק דעתי. סע בזהירות

kinli

New member
../images/Emo127.gif שטויות במיץ עג...

אין שום בעיה לעלות מ-ER ל -CBR600 ועוד במיוחד אם עשית קורס אופנוען מאומן !!!!! אני עליתי מווספה 200 ל- CBR600 ולא היה שום בעיה (התחלתי ברגוע למדתי את הכלי ושבועיים אח"כ כבר השחזתי רגלית בגשר שמול אונ' בר אילן לכיוון קרית אונו). הכל בראש ותלוי בך !!!! תהיה עדין עם המצערת ולא תתפתה אחרי אחרים אזי אין שום בעיה. אם אתה חושב שאתה בעל שליטה עצמית אז לך על זה. המלצה: במידה ותצטרף לטיולים למיניהם סע אחרון בסבבה ותלמד מאחרים (וגם מטעויות של אחרים). בהצלחה

למעלה