מעבר לקשת

סְנוּפ

New member
מעבר לקשת

התנדבתי לעצב את האתר מחדש. אין לי הרבה נסיון בתחום. (אני בן 15) אשמח לשמוע כל סוג של תגובות כדי שאוכל להשתפר או לשפר. האתר עוד לא מסוים אז אפשר להסתובב אבל צירפתי אגף מרכזי. תודה מראש על כל הערה.

shedonYaar

New member
קודם כל סליחה

כאילו יום כיפור כזה.. מה עכשיו אני אעליב אותך.. ? סתאאם, קודם כל מחמאה. הלוואי עלי בגילך לעצב ככה. אם ככה אתה מתחיל אני צריך לשמור לך מקום בסטודיו לכשתגדל : ) אבל בכל זאת כדי שתוכל לגדול, כמה הערות בינוניות.. א. טיפוגרפיה. כדאי לשמור על קו אחיד. כמו ששמרת באופן יפה על הגוונים לאורך האתר ועל הגריד לאורכו, מומלץ גם לשמור על טיפוגרפיה אחידה (עיצוב הטקסט). ב. קשור ל-א. אם כבר אתה מעצב לוגו חביב (כמו למלאכים) אז תעשה לכולם (לכל המדורים) אם לא אז לא. זה נראה מוזר שלאחד יש ולשני אין. ג. בהמשך לכך, במדור המלאכים, הלוגו כ"כ גדול והוא גונב פוקוס מלוגו האתר. ויש בלבול. אז מומלץ להקטין אחד מהם, כדי לתת היררכיה מובנת. ג. בעצם אין עמוד שער, אתה ישר נכנס לאחד המדורים וזה מבלבל ד. הקשת. הקשת היא מוטיב חשוב באתר, וכן הלוגו. הפונט הזה (ושוב סליחה אם מישהו כאן עשה אותו) נראה לא גמור, קשה לי להסביר אבל יש לי תחושה לא נוחה איתו. הוא כאילו קצת גולמי. מה עוד שהוא מחודד ודוקר,בקיצור, קח פונט אחר, אולי קצת רך יותר, בכל זאת אתה מדבר על תמיכה נפשית וכד´. אה כן, והקשת, נראה כאילו עשית טובה למישהו ושמת קשת כי זה שם האתר. תן לה יותר נוכחות, יותר גודל, יותר. שזה יהיה חלק מהקונפסט של הרקע אולי. לא יודע, תפעיל את הגויאבה. המשך כך יום כיפור שמח השדון

סְנוּפ

New member
סולח ומודה ../images/Emo140.gif

תודה רבה על ההערות
אני לומד הרבה... א. הלוגו של המלאכים, זו בקשה של בעד האתר. בגלל שזה האגך המרכזי והיה מקום למלא... ב. יש עמוד שער... פשוט לא ממש עיצבתי אותו... אז לא נתתי
ג. הקשת, צודק. באמת הכנסתי אותה בכוח. אני מצרף לכאן את הלוגו שהכנתי ששמו על הזמנה כלשהי. תבין שלא יכולתי להכניס אותו בשלמותו לאתר. הייתי צריך למלא את המקום של הבאר וכן, זה לא יצא משהו. כל ההערות שלא הגבתי עליהן, הפנמתי! אני אנסה להעלות גרסה נוספת לבאר כדי שתוכלו לתת דיעה.

סְנוּפ

New member
הלוגו הנ"ל מצורף פה...

מסיבה לא מובנת אני לא יכול להעלות לכאן קבצים. צירפתי קישור אל הלוגו. אני מזכיר, הוא לא השתלב עם המבנה המאורך של הבאר, שהייתי צריך למלא. כמובן בהקטנה.

adiko

New member
עיצוב יפה מאוד

אני דרך אגב חבר שם עיצוב יפה אהבתי

למעלה