מסר :))

מסר :))

היי נילי .. שלחתי לך מסר .. אשמח לקבל את שובתך . מודה לך מראש . :)))))

מסר

בוקר טוב אתם שונים ודומים.. יש לכם הרבה מהמשותף אבל מי שמניע את המשותף אילו צדדים שונים במהות ובאישיות.. כבר נפגשתם בגלגולים קודמים.. מה קורה כרגע קשה לי לדעת כי כל אחד ממכם מגיב שונה מישהו ממכם מאד רוצה שינוי וזה קשור לצורך פנימי להקמת בית ומשפחה.. הקשר רצוף לפי הקלפים עליות וירידות.. משהו פוחד להתאכזב ולהתנפץ אני מקבלת שחשוב שתהייה יציבות.. נראה שנשלחתם אחד אל השני ממקום גבוה אבל הכל תלוי במהלכים שלכם.. שניכם מורכבים לפעמים מתנהגים כמו ילדים פגועים.. אני יכולה למלא עליכם עמודים מלאים כי לא התמקדת בשאלה ספציפית אבל הפורום אינו המקום לכך.. תמיד רצוי ללמוד ולדעת את המבנה הפנימי כי שם הסיבות והמניעים.. מאחלת לכם המשך דרך זורמת.. נילי רווה

תודה רבה .. על התשובה

אני מאוד מבינה על מה את מדברת .. השאלה שלי האם להמשיך ? האם יש לנו פוטנציאל לאהבה וזוגיות נהדרת ? אם נשלחנו ממקום גבוה אז אני מניחה שזה לא קרה סתם .. אשמח אם תוכלי לענות לי ולעזור לי .. שוב תודה על התשובה...

תגובה

את מלאת ראיונות ,חסרת גבולות לפעמים,נפגעת בקלות. הוא יודע לפתור בעיות,פחדן,גם אם לא נראה כזה,בלי צפוי בגובותיו גם. עברת שנת מבחן,חשבון נפש,ואחד מכם מכונס פנימה יש כאן אפשרות לשותפות יפה,זוגיות מומלצת הימי הולת קרבים משנים את המצב לטובה

תודה רבה על התשובה, שאלה ?

אני מצד אחד מרגישה שאני ממש רוצה להמשיך ומצד שני כאילו בא לי לזרוק הכל .. וקשה לי מאוד עם הפיצול הזה . האם בכוונתך שאחרי יום ההולדת שלי דברים ישתנו זה אומר שהקשר יתחיל לזרום חלק יותר ויוביל לאהבה וזוגיות ?

למעלה