מסר של שבת

noalita

New member
מסר של שבת

קודם כל הייתה לי יום הולדת השבוע.. אז מזל טוב לי :) חח שאלתי נודעת לשנת ההתמחות במשפטים. בימים האחרונים מתחילים לאתגר אותי ולתת לי עבודה אמיתית ועם המון אחריות. תיבת חוו"ד, מכתבים, בקשות שונות ולביה"ד וכו'. אני מניחה שעם הזמן יתנו עוד ועוד. יום חמישי לפני שהלכתי הביתה, נתתי מסמך שהתבקשתי להוסיף עליו הערות לבוס שלי ובטעות נפלט לי שאני הולכת לפני שיקטול אותי. כשאני חושבת על זה אני אומרת לעצמי שהאנשים שאני עובדת איתם אלופים בתחומם ומה יש לי להוסיף על דבריהם ? לשנות ולתקן ? יתרה מכך, אני בעצם לא באמת יודעת מהם הכישורים שלי ? האם יש לי כישורי כתיבה ודיבור הנדרשים לתחום הזה ? האם אני יכולה להיות עו"ד טובה ? או בעצם כל דבר אחר שאבחר לעסוק בו כקריירה בעתיד ? אני מאוד רוצה לעשת דברים חשובים ולהוביל עכשיו בסטאז' וכמובן שלאחר מכן אבל מצד שני ברגע האמת זה נראה לי גדול עליי. שאלתי היא האם אני מוכשרת דיו כדי להצליח מבחינה מקצועית ולזכות בהערכה מצד אותם אלופים ? ומשהו נוסף שרציתי להוסיף... אני מוצאת את עצמי מאוד מפחדת מהבוסים שלי, מפחדת לעשות טעות ומפחדת לשאול שאלות - כבר קרה לא פעם שהם נורא פגעו בי באמירות ציניות ואחרות בגלל שאלה ששאלתי ואפילו גם סתם כך (ציניות היא שפה השגורה בפיהם). זה הגיע למצב שבכיתי שאני לא רוצה ללכת לעבודה יותר. אני מרגישה כל כך לא רצויה שם ושכל מה שהם רוצים לעשות זה להוכיח לי כמה אני טיפשה ...

רותי 11

New member
מתוקה תצטרכי להעביר את

השאלה הזאת למחר וכמובן להקפיץ אותה מחדש הפינה כבר עברה לימי ראשון

למעלה