מכתב גלוי

מכתב גלוי

מכתב גלוי לראש הממשלה, שריה וחברי הכנסת. מופנה במיוחד לאגף "הימני" בכנסת האגף השמאלי, אינו זקוק לשכנוע. לצערי, לרוב ידידים אלו מרחיקים לכת, מחטיאים את המטרה, לא רגישים לדעת הקהל לכן מצבם האלקטוראלי כפי שהוא. ה"מומחים", טוענים שסוריה "רוצה" שלום בכדי שאנו "הנאיביים" ( אני הייתי מכנה אותנו בכינוי אחר) נפתח להם את הדלת לארה"ב... אתם מבינים, המנוחים סדאת, אפילו המלך עבדאלה חתמו על הסכמי שלום מאחר והיו אוהבי ציון! "הכשר" ה"נשיא הפלסטינאי" אבו מזן אוהב ציון הנגרר ראש הממשילה הפלסטינאי הניאה אנטישמי מושבע. (מתנצל אם שבשתי שם כל שהוא). הגיע הזמן, שלא נדאג לאמריקאים, לא נדביק כינויים לזולת ונתחיל לפעול למען האינטרסים שלנו!!!! כל ראשי הממשלה שלנו כולל נתניהו היו חותמים על שלום עם סוריה, אם לא היינו חייבים להחזיר את הגולן, חבל ארץ משגע ביופיו. לא משום שיש להם אלטרנטיבה לשלום עם סוריה אלא מאחר והם פוחדים ללא גרשיים מדעת הקהל. אולי תנסה ממשלת ישראל בחשאי, להגיע להסכם עם סוריה, תחזיר את הגולן, אבל כל יישובינו יישארו על מקומם! את הפרטים הטכניים כל עו"ד מתחיל יוכל לנסח... לא יהיה אפילו צורך בפירוז האזור, אנשינו יחיו במרחב זה. מסוכן? אני ה"נושק לגבורת" מוכן לעבור לגור בגולן מיד (הייתי מנסה להקים שם "מושב זקנים" המכונה כיום "דיור מוגן" (סמנטיקה)... גם אשמח אם בני, נכדי וידידי יעברו לגור בחבל ארץ יפיפה זה. אולי פעם יפתיעו אותנו לטובה...

iftach

New member
אפשר להגיע להסכם עם סוריה !

החזרת הגולן עד לתוך הכנרת ! כהכנה לקראת החלום הישן של סוריה הגדולה !

למעלה