מכתב אהבה

מכתב אהבה
לאישה הנהדרת והמושלמת שהייתה מטפלת שלי לפני עשרים שנה, את אהבת חיי. מרגע שהתחלת לדבר אליי הרגשתי באישיותך הנהדרת. את חמודה, עדינה ומלאה שמחה ורגשות, וכל זה מתפרץ ממך חזק ואת משלבת מעשיות ורגשיות בדרך מאד עדינה ויפה. ריגש אותי שאמרת לי שאת מצטערת שאין לנו זמן לשוחח על דברים אישיים, שאמרת שהצורה שסידרנו את הסחורה יצאה יפה, שצחקת מבדיחותיי ומהדרך שחיקיתי עובדת, שדאגת לי כשהייתי מקבל מרק חינם שזה לא מקובל, שכשקניתי לך מתנה מיוחדת הנחית אותי בעדינות כל הפגישה להגיד בשביל מה המתנה, שאהבת את מנהל העבודה שהיה לי ואמרת שיש לו חוש הומור של איש צבא שהיה אומר לי להוציא את הידיים מהכיסים, שאמרת בהומור שאדמיין שאגיד ללקוח איפה בית המרקחת ואעשה קול לא נעים ושאם לא אעבוד היטב לא יגידו לי "שנס מתניך" אלא יפטרו אותי, ושכשהזכרתי מישהי בעבודה שניסה להתחיל אתך ואמרת שאת לא מכירה אותו ואמרתי את כן מכירה, חייכת במבוכה. סיפרתי לך על דברים שקראתי ונתתי לך דברים שכתבתי, דיברנו על ספרות, כשחלית פעמיים בטיפול דאגתי לך ושאלתי את הפקידה אם כואב לך, סיפרת לי שאת אוהבת לקרוא מדעי המדינה ואמרתי לך שאת האדם הכי נחמד שהכרתי והעובדת הכי טובה שהכרתי. פעם חלמתי שאני ועוד אלף אנשים באים לראות אותך הולכת. כתבתי עליך הרבה יצירות והעתקתי את תמונתך מהאינטרנט. אני אוהב אותך כמעט כמו שאוהבים את אלוהים, כשאני קורא את שמך אני מרגיש שאני קורא את שם אלוהים בתנ"ך. אני אוהב אותך עד טירוף. אני מתגעגע אלייך, לרגעים שצחקנו ופטפטנו ביחד, ולאישיותך הנהדרת שמילאה אותי וריגשה אותי במשך ארבע שנים.

gil_35

New member
מרגישים כמה אתה אוהב אותה!
מנסה למצוא עליה פרטים ומרגיש שהיא כמו האלוהים שלך. זאת אהבה אמיתית שלא תלויה בדבר.
כל מילה שלך כאן רגישה.
ועל אף כל זאת תנסה להמשיך במקביל עם ידידה אחרת אמיתית קרובה יותר.
אומנם זה לא יפוגג את הרגשות האלו שלך לאהובתך הישנה והתמידית אבל תוכל להנות יותר בחיים עם בת זוג.
אולי פעם, עוד כמה שנים ויותר, תיזום פגישה עם אהובתך.
בהצלחה. ( גם לי יש משהו דומה )

יש לי חברה מאד טובה
כבר שנים, ועכשיו הייתי בבית משפחתה לביקור וחזרנו ביחד לכפר. גם היא אישה נהדרת ואני אוהב אותה מאד, אבל לעולם לא אשכח את אהבתי לאותה אישה נהדרת שהכרתי לפני 20-30 שנה ושעבדה בשבילי במשך ארבע שנים, אהבת חיי. היא לא רוצה אתי קשר ואיאלץ לכבד, אבל אולי פעם יהיה לי מזל בסיכוי מאד מועט ותשנה את דעתה, ולפחות נהיה ידידים.
&nbsp
&nbsp

gil_35

New member
יפה לך. בהצלחה.
אני זוכר את הפוסטים שלך פה בסביבת שנת 2004 ואילך. אז הייתי פה יותר. יופי של עיצות.

קניתי לה מתנה יפה ליום הולדתה
כשתחזור מבית המשפחה אתן לה אותה. מעניין שיום הולדתה קרוב ליום האהבה.
&nbsp

gil_35

New member

שיר לחברה שלי
דורית ים-גלים שלווים
בשנתך נראית כמלאכים כרובים
עינייך עדינות בחוכמת מיטיבים
חיוכייך תמימים ומתוקים ושובבים
עמידתך מיוחדת ודיבורייך אדיבים
פחדך כלוא בענוג שבעצובים
חמדתי, אהבתיך מאלף זהבים
&nbsp
&nbsp

נפי32

New member
שיחקת אותה
איזה מכתב מעניין ועמוק ...תתחיל לכתוב יצא ממך הרבה דברים מדהימים..מרגישים את זה.!

למעלה