מכירת קטנוע ללא טסט

crow43214

New member
מכירת קטנוע ללא טסט

שלום, הקטנוע שלי כבר מעלה משנה ללא טסט, ואין באפשרותי לעשות אותו מסיבות אישיות. יש לי קונה ואני מעוניין למכור לו, איך ע"פ החוק אני יכול לעשות את זה? הבנתי שיש משהו שקרא "זכרון דברים" שיכול להחליף את הקטע של טסט וכל הבלגן, האם זה נכון? מה החוק אומר ואם זה אפשרי אז איך? האם יש לי דרך אחרת לעביר אותו למישהו אחר פרט ללעשות לו טסט? בתודה מראש לכל העונים. אורי

אהוד א1

New member
לא ניתן להעביר בעלות ללא טסט.

אתה יכול לשלוח "מיופה כח" שיעביר את הקטנוע טסט במקומך.גם מוסכים יעשו זאת עבורך תמורת סכום סמלי.

שום דרך אחרת, אבל . .

כמו שאמרו קודם - לא ניתן בשום דרך לבצע העברת בעלות ללא טסט לרכב. מה שאתה כן יכול לעשות במידה ויש לך רוכש - תייפה את כוחו להעביר את הקטנוע טסט (ניתן לקבל את הטופס בכל משרדי הרישוי) ויחד עם ייפוי הכוח תן לו את תעודת הזהות שלך + תעודת ביטוח בתוקף (גם כן חובה בכדי להעביר טסט) לאחר שהאופנוע יעבור את הטסט תוכל לבצע את העברת הבעלות על שמו של הרוכש. מה שכן, תסכמו בינכם את נושא המחיר כך שלא תופתעו במקרה ויתעוור צורך לתקן חלק כזה או אחר בכדי לעבור את הטסט. בהצלחה . .

daditami

New member
רק שייקח את הכסף מראש

שלא ימסור את הקטנוע לרוכש הפוטנציאלי , להעברת טסט. ואז יתברר לו שהוא נעלם כאילו בלעה אותו האדמה. ולכן חשוב לקחת את הסכום שעליו הוסכם במכירת הקטנוע במזומן ומראש ורק אז למסור את הקטנוע.

biltong SA

New member
אל תמסור את הקטנוע

לפני שאתה מקבל איזשהו סכום ראשוני. אתם יכולים להסכים שהוא אשלם לך את המחיר של הקטנוע ואתה תמסור לו את הקטנוע, וכל זה על זכרון דברים מודפס (שאפשר להוריד מהאינטרנט) ******נראה לי עדיף שתייפה כח למשהו שאתה מכיר שיעביר את הקטנוע טסט, זו האפשרות הטובה ביותר.

למעלה