מי שפיר- דחוף

נושי28

New member
מי שפיר- דחוף

שלום!! עלי לעבור מי שפיר עקב בדיקת חלבון עוברי לא תקינה. מבקשת המלצות על פרופסור מייזנר וצלאל. מה העלויות של פרופ' צלאל למי שפיר? האם מישהי יודעת לגבי החזר של מאוחדת על בדיקה פרטית...? אנא עיזרו!!

../images/Emo26.gifכביסה לקטנטנים/ות../images/Emo36.gif

שלום... החלטתי לשאול משהו שאין לא מבינה את ההגיון שבו יותר מידי... למה צריך לשלם על אבקת כביסה ומרכך כביסה בשביל קטנטנים... נכון שניחוחות ניפלאים... והם מתעקשים להוציא כתמים קשים (מתינוקות שרק נולדים) לא מבינה את העניין הזה... מה אתן אומרות? יש סיבה לשלם יותר על "תינוקלין", "בדין בייבי" וכו'.... שעושים אריזות של דוגמיות במחירים מופקעים... נ.ב באילו טיטולים אתן מתכוונות להשתמש??? שתם ישב ךי על הלב לילה טוב לכולן....

isidora

New member
כביסה לקטנטנים

העניין עם אבקות כביסה לתינוקות הוא שהן לא מכילות רכיבים שעלולים לגרום לרגישות ולפריחה בעור של התינוקות. אנחנו לא כיבסנו בנפרד - פשוט קנינו אבקה ומרכך של תינוקות וכל המשפחה הריחה כמו גנון עד גיל חצי שנה בערך. גם אחר-כך צריך לשים לב כשמחליפים אבקת כביסה או מרכך ולראות שהילדים לא מפתחים לזה רגישות (ומנסיון, גם בגיל יותר מבוגר לפעמים מפתחים רגישות לאבקת כביסה. אפילו אפשר לפתח רגישות לאבקה שבה משתמשים במשך הרבה מאד זמן) לגבי הטיטולים - אל תחליטו עכשיו. לכל תינוק יש טיטול שמתאים לו מבחינת הגזרה והספיגה. בבי"ח תקבלו הרבה דוגמיות והחבילות הראשונות שקונים הן חבילות קטנות. אנחנו השתמשנו ניסינו האגיס (שנזל לנו מכל הכיוונים) אז עברנו לפמפרס (שעשו עבודה מעולה) ויש לי חברה שניסתה את הפמפרס (שנזל לה) ועברה להאגיס. לטיטולים השונים יש מבנה שונה שמתאים לתינוקות שונים. צריך פשוט לבדוק.

האם חובה לכבס

לתינוק ולכל המשפחה באבקת כביסה לתינוקות? אם אני לא טועה ראיתי פה בעבר התייחסות שזה מיותר ורק אם התינוק מפתח פריחה אז לעבור לכבס באבקה לתינוקות. אשמח לתובנות.

isidora

New member
לא הייתי עושה על זה נסיונות...

לראות ילד שסובל מפריחה וגירוד זה עינוי גם בשבילו וגם בשביל אמא שלו (ולוקח לזה כמה ימים לעבור - נורא) הייתי מתחילה עם האבקה לתינוקות ובגיל חצי שנה מחליפה לאבקה רגילה במידה ולא מדובר בילד רגיש במיוחד (עד גיל חצי שנה הוא כבר בטח יעקץ ע"י יתוש פעם או פעמיים ותראי אם יש לך ילד עם עור רגיש במיוחד או לא)

לדעתי כדאי

כי אלרגיה היא דבר שמתפתח. בעקרון אומרים לכבס בנפרד את הבגדים של התינוק עד גיל חודש ואז לאט מתחילים להעביר. אנחנו כיבסנו את כל הבגדים התחתונים בנפרד עד שנגמרה האבקה ואת הבגדים העליונים/צבעוניים מאוד באבקה רגילה שלנו. נראהלי שגם הפעם נעשה אותו דבר. סה"כ עוד 30 ש"ח ללידה. לא נשמע לי מוגזם.

פרח333

New member
לא נראה לי שאני אכבס באבקה מיוחדת

הבנתי שבבי"ח למשל, מכבסים בחומרים רגילים (ובטח גם יותר חזקים מהאבקות הביתיות), כולל בפגיות - שם נמצאים התינוקות הכי רגישים לכאורה. אני לא מתכוונת לכבס באבקה מיוחדת, אלא אם כן אראה איזושהי תופעה מיוחדת אצל התינוק.

למעלה