מי שיש לו זמן

tamir d

New member
מי שיש לו זמן

זהו אנשים היום נרשמתי ועכשיו התמכרתי לפורוםם =]] אנשיםם רעים אתםםם מישהו יכול להביא לי שירי היפהופ שחור משו ככה קלאסה...? בקשה אנשים תשאירו שמות של שירים יפים

tamir d

New member
טוב אז תודה בכ"ז אבל...

תביאו לי שמות של שירים מומלציםםם תודה אחי על האתר ניבדוק ת'ו

דנטל

New member
אני לא אחיך

ואני לא מביאה שמות של שירים מומלצים כי מה שטוב בעיני לא חייב להיות טוב בעיניך ולכן עדיף לך להכנס לאתר ולשמוע. למשל, עכשיו, בהוט 108 ג'אמז יש Terror Squad - Lean Back. אני מתה על השיר הזה. לא יודעת אם זה קלאסה בשבילך.

tamir d

New member
אחי אחותי מה ההבדל..../images/Emo8.gif

חח סתם .. --==> ציטות "מישהו יכול להביא לי שירי היפהופ שחור משו ככה קלאסה...? " ^ ^ ^ אז לפני שאת סתם אומרת... קראי טוב...

tamir d

New member
..

כבר כתבתי איזה סיגנון אני רוצה ואת מדברת שטויות אני רוצה שיר יפה מה את עושה לי פילוסופיות ביקשו שיר יפה היפ הופ את רוצה לעזור בקשה תני את לא רוצה אל תדברי שטויותת בא לך להביא שירים תביאי לא בא לך אל תביאי פשוט מאד

דנטל

New member
כן, כתבת היפ הופ קלאסה

שזה היפ הופ, אבל עם המלה קלאסה של הערסים. וכשמנסים לעזור לך תגיד תודה ואחרי זה תסתום. כפוי טובה!

tamir d

New member
אני לא ערססס!!!!../images/Emo5.gif

מה את קוראת לי ערס? אני סטייליסת & ברייקדאנסר ג=א=ה ואףחד לא יקרא לי ערסס קקהה כל הערסים כל היום אני מוקף בהם שונא אותםםם

Ice machinE

New member
הנה כמה שירים יפים

dr. dre & eminem - forget about dre dr. dre & snoop doggy dogg - ain't nothing but a g thang ll cool j - mama said knock you out run dmc - run's house grand master flash - the messege sugarhill gang - rapper's delight

למעלה