מי מכירה את התופעה אחרי הלידה

רותי ע

New member
מי מכירה את התופעה אחרי הלידה

של נשירת שיער ? אני יודעת שזה אמור לקרות אבל זה פשוט נורא. יש טיפים להצלת יערות הגשם ?

עדוש

New member
גם לי זה קרה

והיה נורא. אבל אין לי על מה להמליץ לך, אצלי זה פשוט עבר עם הזמן.

עדי 4

New member
אוףףףףףףף,גם לי זה היה

חשבתי שאני אשאר קרחת אבל זה עבר לבד, בלי שום טיפול.

רותי פתרון ממשי אין

אם הנשירה מאוד מאסיבית יש להתייעץ עם רופא עור כי הנשירה מראה לפעמים על סטרס. אני התחלתי להשתמש במסכה לשיער שדי בלמה את התופעה. וכמובן אפשר לקצץ קצת אורך כדי לחזק את השורשים (למרות שלדעתי זה בגלל שאז השערה יותר קצרה ופחות רואים אותה
)

odeia

New member
אם הדובים, קיצוץ שיער לא מחזק

שורשים. כשיש פחות אורך יש פחות משיכה כלפי מטה, אבל לא בהכרח זה מונע נשירה. לגבי נשירה אחרי לידה, לטפל בהורמונים המשתוללים.

שרהודיה

New member
מוכר...

אני חושבת שאחרי כל טראומה שהגוף עובר נוצרת נשירה בשער.. אחרי הנשירה גם אני היתי בטוחה שלא יהיה לי שיער.. (ובטח לא שער עבה
) אבל לרוב השער חוזר למה שהוא היה קודם..

כן..יש לי מסיכה ..

אומנם לא עצרה לגמרי את הנשירה אבל הרבה פחות שיערות נשרו.. ביצה אחת עם כמה כפות שמן זית (תלו באורך השיער), למרוח ולחכות לפחות 10-15 דק' לפני ששוטפים.

מיכלי 4

New member
זה אולי ישמע מוזר אבל

אני השתמשתי באבקה של חינה + צהוב של ביצה + מים + שמן זית ,עשיתי תערובת ומרחתי על השיער כמו מסיכה למשך שעה ושטפתי. וזה ממש עזר לנשירה...הצבע שיער נהיה קצת שונה אבל השתלב טוב עם הצבע שלי .....ושמתי מסיכה טובה אחרי כי השיער קצת מתייבש...אבל הנשירה בהחלט הפסיקה לי....

|אתן לא יודעות שאחרי לידה אנחנו ...

זה ידוע שההריונות גונבים לנו משהו - בראיה , בשמיעה שחוזק השיניים בזכרון ...וגם בשיער! אני פשוט אחרי הלידות מקצצת מאוד את השיער, מורידה את השיער החולה- כי בד"כ אחרי לידה הברזל יורד ואז השיער צומח שוב בריא וחזק כשהיה! אז רותי לא להתייאש כך או כך זה עובר ! אני תמיד אומרת שבלידה הבאה אני אהיה סנילית חרשת עיוורת וקרחת ....

נשירה

לאחר כל לידה היתה לי נשירה רצינית של השיער. התופעה הסתדרה כעבור כ-9 חודשים מהלידה.

ori111

New member
ידוע

במצב נורמלי ישנה נשירה טיבעית של השערות. בזמן ההריון, בגלל ההורמונים נפסקת הנשירה כמעט לחלוטין. לאחר הלידה השיער משלים את כמות השיער שלא נשרה במהלך ההריון (טוב, הוא לא פרייר). הנשירה מתחילה בדרך כלל 4 חודשים אחרי הלידה ונימשכת בערך חודשיים. עם נמשכת מעבר לכך כדאי ללכת לרופא כי יכול להראות על מחסור בויטמינים/מינרלים ומומלץ לבצע בדיקת דם.

kby

New member
תספורת

כשהשיער קצר פחות מרגישים. וזה עובר.

ר של ניב

New member
יש ויטמינים שיכולים לעזור

מצטערת שאני לא זוכרת את השם, אבל בזמנו ההומאופט שלי המליץ לי על ויטמינים של סולגאר שעזרו לי אחרי הלידה. אנסה לברר בישבילך

ode

New member
תופעה ידועה ומעצבנת

אצלי התחילה נשירה מסיבית כ- 4 חודשים לאחר הלידה. כל הבית היה מלא שערות, שלא לדבר על המקלחת לאחר החפיפה. הנשירה נפסקה לבד אחרי כמה חודשים, אבל לצערי השיער שלי עדיין לא חזר לעצמו.

כן, בטח שמכירה. אחרי שסיון נולדה

ציפיתי שתגיע הנשירה הזאת, והיא הגיעה רק כשנה לאחר הלידה. מה שעזר לי היו כדורי ויטמינים שנקראים ROOTS HR שאפשר לקנות אותם בכל בית טבע. והשורה התחתונה - לא להתייאש, גם אם יש בקרים שנדמה לך שתהיי קרחת, זה בסוף ייפסק והשיער יצמח מחדש ואפילו מחוזק יותר. ותנסי לקחת את הויטמינים האלה.

אמאורית

New member
הכי מעצבן זה לסיים מקלחת ושכל השיער

נמצא בתחתית הטוש..... אבל זה באמת עובר....

אוי רותי כמה שאני סבלתי אחרי הלידה

של זיו, הגעתי למצב שהייתי ממש מפחדת לחפוף את הראש, כל חפיפה גררה אחריה נשירה אין סופית, הלכתי לרופא עור וקיבלתי טיפול תרופתי למשך כמה חודשים והכל חזר לקדמותו ולבסוף התברר לי שבגלל שלא המשכתי עם הברזל אחרי הלידה, זה נוצר מזה

למעלה