מי יכול להיחשב כבן זוג לצורך הגירה משותפת?

sharpcookie

New member
מי יכול להיחשב כבן זוג לצורך הגירה משותפת?

בנוגע להגירת FSW דרך EE.
בסעיף בו בוחרים "בני משפחה" מופיע הניסוח הבא:
...Include yourself, your spouse or partner
האם בקטגוריית Partner יכול להיות רק בן זוג שעבר אישור של "ידוע בציבור" (Common Law) עם כל הכרוך בכך -לפחות שנה של מגורים משותפים וכיו"ב או שיש דרך אחרת?
יש מה לעשות אם מדובר בבן זוג חדש יחסית ללא היסטוריה של מגורים משותפים חוץ מאשר להתחתן?

בתודה מראש!

sharpcookie

New member
אז אם לא גרנו ביחד שנה

האופצייה היחידה היא להתחתן לפני הגשת הEE?
&nbsp
ואם בינתיים אגיש את המועמדות לבד ועד שיבחרו בי תספיק לעבור שנה של מגורים משותפים, יכולה להיות אופצייה לבקש להוסיף בן זוג לבקשה בהמשך? או שאחרי שנרשמים לEE כבר אי אפשר לעדכן את הסעיף הזה?
&nbsp

idohatam

New member
זה לא רק שנה של לגור ביחד צריך להראות שמנהלים משק בית משותף

מגורים הם רק אחד התנאים. בנוסף צריך למלא הצהרת ידועים בציבור בפני נוטריון. ידועים בציבור זו לא סתם דרך קלה להגר ביחד אני מקווה שאת מבינה את זה.

הוכחות לידועים בציבור ושינויים שמשפיעים על הניקוד CRS

נכון שצריך גם להוכיח שגרים ביחד בתור בני זוג ומנהלים קשר רומנטי וכלכלי משותף בדיוק כמו זוג נשוי (לא רק שותפים לדירה). בנוסף, להצהרה מול נוטוריון או אדם כמוני Commissioner of Affidavits, דרוש המון הוכחות של הקשר של החיים המשותפים שלכם יחד.
בקשר לאקספרס אנטרי הניקוד שאת מקבלת בתור רווקה או נשואה אינם זהים. למרות שתוכלי להוסיף את הבן\בת זוג לאחר שיהיה לכם הוכחות קונקרטיות לקשר שלכם, זה ישנה את הניקוד שלך, ולא תמיד לצד החיובי. לדוגמה בתור רווקה את מקבלת ניקוד יותר גבוה עבור אנגלית, גיל, ורמת לימודים מאשר בתור מועמדת עם בן\בת זוג. כמובן הבן\בת זוג יוכל גם להוסיף לך ניקוד במצבים מסויימים.
לידיעת הקוראים כאן, זה גם עובד הפוך, זאת אומרת שמי שנפרד מבן\בת זוג כשהפרופיל אקספרס אנטרי פתוח, ושקיבל עבורו ניקוד צריך לשים לב להשפעה על הניקוד.
Nancy Lewin
Immigration Consultant
ICCRC #: R509063
Commissioner for Taking Affidavits
Toronto, Ontario, Canada
Tel: 1-647-338-2553 - email: [email protected]
http://www.canadaresident.com

sharpcookie

New member
תודה על התגובה, מבדיקתי עולה

שאנו עוברים את סף הנקודות הדרושות כל אחד בנפרד וגם כזוג.
כזוג היינו מקבלים יותר נקודות אבל קצת מוקדם מידי לחתונה, מה גם שזה סיפור ממש מסובך מבחינתנו בגלל חוקי הגזע בארץ (אני יהודיה למהדרין ובן זוגי בסימן שאלה).

מניחה שכל מה שנותר זה להגיש כל אחד בנפרד ולקוות ששנינו ניבחר

מספיק שאחד מכם ייבחר כדי שתצליחו בדרך כזו או אחרת להגיע יחד

כדאי שתמצאו דרך למסד את הזוגיות גם בלי חתונה. תתחילו את העניין עכשיו בעניין של משק בית משותף ניתן להוכחה, רצוי בתוספת הסכם זוגיות נניח מ "משפחה חדשה" כך שבבוא היום תוכלו להצדיק את הזוגיות.
אני היית מדבר במצבכם עם יועץ הגירה קנדי.

dannyk27

New member
במצבכם אתם צריכים להוועץ ביועץ

יש לא מעט משתנים במקרה שלכם.

אז אתם בעצם לא גרים ביחד?

אם היבנתי נכון אז אתם בעצם לא גרים ביחד, בכל אופן לא שנה +. יש מקרים שאפשר להגיש בקשה בתור אנשים שנמצאים ב-conjugal relationship. אני מצטערת לא יודעת איך לתרגם את זה לעברית, אבל בכל אופו זה בדרך כלל לאנשים לדוגמא שלא יכולים לגור באותו ארץ ביחד. אני צריכה יותר מידע בכדי להבין יותר טוב מה מצבכם.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
ICCRC #: R509063
Commissioner for Taking Affidavits
Toronto, Ontario, Canada
Tel: 1-647-338-2553 - email: [email protected]
http://www.canadaresident.com

sharpcookie

New member
אכן לא גרים ביחד אבל כן חיים באותה ארץ

הכרנו לפני 8 חודשים אבל ריאלית אין איזשהו חוזה או מסמך שיכולים להוכיח את הקשר, מעבר להתכתבויות שנשמרו (אנחנו מתכתבים כל יום, כך שיש כמויות אדירות של מלל).
&nbsp
נראה שאין הרבה סיכוי להוכיח פה קשר מבחינה משפטית, אה?

CAN111

New member
לפני שאתם רצים להתחתן

למישהו מכם יש 450 נקודות ?
למישהו מכם יש הצעת עבודה ?
מישהו מכם מתכנן ללמוד בקנדה בזמן הקרוב ?
אם התשובות הם לא, אין לכם טעם כרגע להתחתן או להרשם לאקספרס אנטרי, אתם בכל מקרה לא תבחרו.

sharpcookie

New member
זה שהשנה הרף היה 450 אומר שכך יהיה גם עבור 2016?

מצד אחד הוא בן 29 אבל עוד לא עשה IELTS אז לא יודעת איזה ציון יקבל.
לגבי - יצא לי 8.5 ו9 בכל הפרקים אבל בגלל שבדיוק היה לי יום הולדת 32 ירדתי ל 440. זה אומר שאין סיכוי?
או שהדברים האלו משתנים משנה לשנה?

CAN111

New member
אף אחד לא יודע

אמרו שב2016 יבחרו בכל פעם יותר מועמדים לכן הציון צריך לרדת,
מצד שני אמרו שיתנו ניקוד נוסף לאחים של אזרחים ואלפי בקשות יהיו עם ציונים יותר גבוהים לכן הציון צריך לעלות, בשנה שנתיים האחרונות כמות הסטודנטים הזרים עולה לכן הציון צריך לעלות,
בקיצור אי אפשר לדעת, צריך לחכות ולראות, ולכן אתם לא צריכים למהר,
אם הציון לא יירד, אין לכם מה למהר,
אם הציון יירד ויהיה לכם מספיק, אז תוכלו להגיש גם עוד כמה חודשים, ובינתיים גם לצבור עדויות שאתם זוג אמיתי.

למעלה