מי יודע?????????

yairulu

New member
מי יודע?????????

מה זה אומר שכלב נכנס לדיכאון כבר 3 ימים, כמעט לא אוכל, לא פעיל בכלל אלא רובץ לו בכבדות. מדובר בגור בן 9 חודשים. בבקשה עזרתכם... מי שמבין בזה. תודה מראש!

זה אומר שזה בדיוק הזמן לקחת לוט'

גור בן 9 חודשים לחלוטין לא אמור להתנהג כך, מהר וקח אותו לבדיקה.

ניל´´י

New member
על הבוקר לוטרינר....

גור שלא אוכל, סימן שהוא אינו חש בטוב... לא ממליצה להמתין...

yairulu

New member
../images/Emo12.gifיש פה בשכונה עוד

מקרה אחד לפחות עם אותם התסמונות. יש לזה שם? זה לא כלבת נכון????????

יצורה

New member
זה יכול להיות מיליון ואחד דברים

חוסר תיאבון ואנרגיה זה סימפטום שמופיע כמעט בכל מחלה, בלתי אפשרי לאבחן דרך הפורום. קח אותו לוטרינר על הבוקר.

זה נקרא "כלב חולה..."

אתה מתאר בעל חיים שאינו חש בטוב, אין כאן כל סימנים ספציפיים אין היסטוריה (חיסונים וכו') ולכן אני שב להמלצות החברים קח אותו לוטרינר בהקדם הוא יבחן את הסמינים ונקווה שייתן אבחנה וטיפול כנ"ל לגבי הכלב האחר בשכונה. עדכן

yairulu

New member
חבר'ה אני מצטער..

חזרתי הרגע מנסיעה וגיליתי שהכלב פשוט מת!!! לא ידעתי מה לעשות ברגע הראשון. מצער כל כך. הכנסתי אותו לשק גדול (לפני שהילדים יבואו ויראו) והנחתי אחר כבוד במכולה הגדולה. עכשיו אני לא יודע אם עשיתי נכון.. אולי צריך לקבור??? חוצמזה, אנחנו צריכים זריקה נגד כלבת? או משו אחר? מה קורה כאן??? שיוו! אני קצת בשוק...

בפעם הבאה (ואני מקווה שלא תהיה כזו)

אולי תחכה עוד קצת ותראה אם הכלב עדיין חולה או שכבר נפח את נישמתו. ומי קבע שזו כלבת? אתה? הרי אתה גם לא וטרינר וגם לא מתקרב לכזה. עובדה שנתת לכלב שלך לגסוס 3 ימים בלי להגיש לו עזרה. בזיון אנשים שכמוך. מגיע לך בוקס. שתתעשתקצת.

ולפי התנהלות העניינים אני מניחה

שהגור גם לא היה מחוסן. תקן אותי אם אני טועה. איזו זילות של חיי בעלי חיים. פשוט מזעזע. מעניין אם היית נוהג כך אם זה היה קורה לילדים שלך.

רֵעוּת

New member
הלואי...אבל נראה לי שזה אמיתי

ובכל מקרה יש לזה אחיזה מוצקה במציאות. גורים רבים זוכים לגורל כזה
לזכר

יצורה

New member
יש משהו חשוב מאוד שאתם צריכים לעשות

לא להביא כלב נוסף, לעולם.

gabimaor

New member
עשה טובה

אל תקח עוד לעולם כלב,אוגר או אפילו דג. לגבי חיסון לכם,עזוב,חכה 3 ימים ונדבר.

רֵעוּת

New member
להוציא מהמכולה!

רוב הסיכויים שזו מחלה מדבקת (לכלבים לא לבני אדם) צריך לקחת את הגופה לבית דגן או לשרותים הוטרינריים המקומיים ולדאוג שלא ידבקו ממנו כלבים אחרים! מה קורה כאן? מה שקורה כאן זה שנתת לגור לגסוס 3 ימים בלי להתיחס לסבל שלו. ..

תיגי

New member
../images/Emo7.gif הכלב כבר 4 ימים אינו חש בטוב!!

וטרינר בכבודו ניאות לענות לשאלתך והופנית בדחיפות לטפל בכלב!! למה לא לקחת אותו כבר היום בבוקר?? למה להזניח כך את הכלב?? אני מבינה שאתה קצת בהלם אבל הכלב אותת לך על מצבו כבר כמה ימים... צר לי על הכלב. עצוב
פשוט אין מלים. ותסלח לי אבל לזרוק את הכלב למכולה?? מה לא מגיע לו להיקבר כמו שצריך??

orio86

New member
אם אתם שואלים אותי

מדובר בחרטטן אחד גדול, ואני לא חושב שיש בנאדם שיעיז לחשוף את טיפשותו הבלתי נסבלת בפורום כלשהו, אלא אם כן הוא רוצה לגרום לכמה אנשים להרגיש רע(ולהמציא להם סיפורים). קיצר קחו את דבריו בעירבון מוגבל.

yairulu

New member
לכל החכמים והיפים בעיניהם

אתם חושבים שאתם הכי חכמים! אבל אולי אספתי את הגור המשוטט מתוך רחמים? אולי אין לי ניסיון בגידול כלבים עם כל המאמצים שניסיתי? אולי אני גר במקום מבודד שאין בו וטרינר בהישג יד? אולי אין לי רכב כרגע? אולי ניסיתי כל שהיה לאל ידי? העיקר לשפוט! להוציא גזר דין על בנאדם שאתם בכלל לא מכירים ורק ניסה לשתף ולהתייעץ. הישראלי המצוי. העיקר שחברי הפורום יראו איזה "רחמנים" אתם! פשוט מגעיל מצידכם. אני לא זקוק לעצות מה לעשות להבא. תודה לרציניים ולמתחשבים ביניכם.

למעלה