מי ביקש תמונות של אוטובוסים ?

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member

והיום כמה תמונות שצולמו בעיר הקודש בני-ברק. בתמונה הראשונה זהו אוטובוס של "החברה לפיתוח השומרון" בשרות "דן" בקו 189 .

ארזS

New member
יש ביקוש ? אז יש היצע...

והיום כמה תמונות שצולמו בעיר הקודש בני-ברק. בתמונה הראשונה זהו אוטובוס של "החברה לפיתוח השומרון" בשרות "דן" בקו 189 .
יש ביקוש ? אז יש היצע...
וזהו 6137 שעובד בקו פנימי מס' 1 בבני-ברק. זה מה שנקרא "למהדרין מן המהדרין" .

ארזS

New member
המשך...........

המשך...........
6239 שגם הוא "למהדרין" בקו 1 .

ארזS

New member
וזה.............

וזה.............
קצת יותר ישן. 4103 בקו 66 .

ארזS

New member
רוצים עוד ? אז יש................

רוצים עוד ? אז יש................
6225 בקו 69 .

ארזS

New member
מי טוען שלא העליתי מספיק תמונות ?

מי טוען שלא העליתי מספיק תמונות ?
יקבל בבקשה את 7041 מקו 70 . (ה"נידרפלור" הראשון תוצרת "הארגז"). דרך אגב, את התמונה הזאת צילמתי מתוך האוטובוס מקו 1 שעליתי עליו בכדי להכנס לעיר הקודש. לכן אפשר לראות את ההשתקפות בחלון... הנהג (שמכיר אותי כי גרתי 36 שנה בבני-ברק...) לא הבין מה אני מצלם אז סיפרתי לו על הפורום והצעתי לו להכנס לכאן. אבל לא נראה לי שזה כל כך מעניין אותו...

ארזS

New member
עדיין יש ביקוש ?

עדיין יש ביקוש ?
אז הנה בבקשה 7028 בקו 68 .

ארזS

New member
שמעתי שמבקשים עוד...

שמעתי שמבקשים עוד...
אז יש...ואפילו תוך כדי נסיעה ברחוב הראשי של בני-ברק רחוב רבי עקיבא . 6108 בקו 92 בצילום מתוך 6137 ...

asaf2000

New member
קו 92 התחיל לנסוע עם SCANIA

שמעתי שמבקשים עוד...
אז יש...ואפילו תוך כדי נסיעה ברחוב הראשי של בני-ברק רחוב רבי עקיבא . 6108 בקו 92 בצילום מתוך 6137 ...
קו 92 התחיל לנסוע עם SCANIA
החל מהשבוע שעבר ראיתי בבני ברק אוטובוסים (נדמה לי צהובים) של 'סקניה' בקו 92.

יצחקA

New member
שאלה ששאלתי בעבר על הסקניה

סקניה
קו 92 נוסע עם סקניה מספר רישוי 50 365 52
נסעתי בקו 24 לפני כחודש וחצי בסקניה שמספר הרישוי שלה 50 396 52 . שלמתי בכסף ולכן קיבלתי קבלה (מצורפת תמונה). איפה שבד"כ כתוב המספר הסידורי ב"דן" כתוב "2". 1. האם זה אומר משהו לגבי המספר הסידורי של הסקניה? ומה אומרת הסיפרה? 2. מה המספר של הסקניות ב"דן" (אם יש)? 3. כמה סקניות יש ב"דן" ? (והאם מישהו יודע באיזה קוים הם נוסעים?) תודה.

סקניה

נסעתי בקו 24 לפני כחודש וחצי בסקניה שמספר הרישוי שלה 50 396 52 . שלמתי בכסף ולכן קיבלתי קבלה (מצורפת תמונה). איפה שבד"כ כתוב המספר הסידורי ב"דן" כתוב "2". 1. האם זה אומר משהו לגבי המספר הסידורי של הסקניה? ומה אומרת הסיפרה? 2. מה המספר של הסקניות ב"דן" (אם יש)? 3. כמה סקניות יש ב"דן" ? (והאם מישהו יודע באיזה קוים הם נוסעים?) תודה.
סקניה
בדן יש רק סקניה אחת אין לה מספר פנימי רק מספר רישוי 50 365 52 ואלה הקווים שהיא נסעה נוסעת ותיסע 24 51 10 18 92 47 67 57 5 16

יצחקA

New member
סקניה 52-396-50

סקניה
בדן יש רק סקניה אחת אין לה מספר פנימי רק מספר רישוי 50 365 52 ואלה הקווים שהיא נסעה נוסעת ותיסע 24 51 10 18 92 47 67 57 5 16
סקניה 52-396-50
מספר הרכב של הסקניה 52-396-50 ולא 52-396-50. אם אורן יוכל להעלות את התמונה של הסקניה מחדש (כי היא לא עולה בארכיון) יהיה אפשר לראות את מספר הרכב. אני מחכה בקוצר רוח ליום בו היא תיסע בקו 5. (אתה יודע מתי?). אגב, מה אומרת הספרה "2" בקבלה שצירפתי?

ארזS

New member
זה רק אני לא רואה טוב ?

סקניה 52-396-50
מספר הרכב של הסקניה 52-396-50 ולא 52-396-50. אם אורן יוכל להעלות את התמונה של הסקניה מחדש (כי היא לא עולה בארכיון) יהיה אפשר לראות את מספר הרכב. אני מחכה בקוצר רוח ליום בו היא תיסע בקו 5. (אתה יודע מתי?). אגב, מה אומרת הספרה "2" בקבלה שצירפתי?
זה רק אני לא רואה טוב ?
או שבאמת כתבת את אותו המספר פעמיים ?

יצחקA

New member
אתה צודק - טעות שלי

זה רק אני לא רואה טוב ?
או שבאמת כתבת את אותו המספר פעמיים ?
אתה צודק - טעות שלי
מספר הרישוי של הסקניה 52-396-50 ולא 50 - 365 -52 . יש בידי תמונה שהוצאתי מהמחשב בעבר וזהו מספר הרישוי שלה.

ובאגד היא...52-393-50

סקניה 52-396-50
ובאגד היא...52-393-50
וזהה לחלוטין למכונה של דן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה