מישהי שמעה על "טאמי מאמי" ?

מישהי שמעה על "טאמי מאמי" ?

הבנתי שזה כמו סטרפלס כזה שמכסה את הבטן ואפשר ללכת עם כל חולצה האמנם ? מוכר ? מומלץ? איפה קונים ?? תודה,

o f r i k

New member
אפשר באתר של אגדות מרקדות

להזמין ומגיע בדואר. אני קניתי אחד בתחילת ההריון - מידי פעם משתמשת כתוספת לבגד. זה בעצם מתווך בין המכנס/חצאית לחולצה - כדי שהבטן לא תציץ. הזמנתי אחד' בשחור ולא מצאתי צורך להזמין בצבעים נוספים.

תודה ועוד שאלה אם אפשר

איך סוגרים את זה עם סקוץ' ? אם אני מזמינה מהאינטרנט איך אני יודעת מה המידה שאני צריכה ? זה נוח ? לא חם עם זה ? לוחץ ?

o f r i k

New member
אני התחלתי את ההריון עם מידה 38

וקניתי טאמי מאמי במידה 1. אין לזה סגירה. תנסי לדמיין גופייה רגילה, שנמתחת ומכסה את הבטן. את הגופיה הזו - תדמייני שאת גוזרת לה את הכתפיות לרוחב - נשארת ביד עם חגורה אלסטית צבעונית, שמתלבשת על הבטן, דרך הראש, בלי כתפיות, ואת יכולה לשחק עם הגובה של הרצועה הזו - בתחתית הבטן, כלפי מטה זה נראה כמו חצאית קטנה שמכסה על רוכסן פתוח, ואז ממשיכים ללכת עם המכנסים הישנים מלפני ההריון מבלי להחליף מלתחה. במעלה הבטן, זה תוספת שמתווכת בין החולצה למכנסיים. יש אפשריות משחק.

o f r i k

New member
זה לא לוחץ, ולא חם עם זה יותר מידי

את יכולה לראות באתר איפה משווקים את זה ולגשת לראות במקום שקרוב אליך.

מומלץ בחום ../images/Emo42.gif

אני משתמשת די הרבה - זה גם מחזיק את המכנסיים במקום (בעיקר בתחילת ההריון) וגם מאריך חולצות "קצרות" בסופו. לא צריך סקוצ' - לובשים מלמעלה כמו חולצה (זה מאוד נמתח). חפשי באתר "אגדות מרקדות" באינטרנט.

אוקיי ראיתי עכשיו באתר שציינתן

ונראה ממש מגניב ונוח בררתי ויש בחנות קרובה לבית אז היום אני אלך ואבדוק גם שם המחיר 60 שקלים אז אני מעדיפה לקנות ולקבל במקום. תודה לכולכן, לולו

חנול

New member
כמו תחתונים- אי אפשר בלעדיו

מבחינתי, מרגע גילוי הטאמי מאמי, לא יורד ממני, בהתחלה להחזיק את המכנס, וגם היום כדי לכסות רווחים וכדי להחזיק כל מה שצריך. לא יודעת מה הייתי עושה אם לא היו ממציאים את זה...

שקד פ

New member
לי יש כאלה הרבה

ועוד שבוע עושים לי זרוז אז אני מוכנה לתת אותם לכל דורשת אני תפרתי אותם בכל מני צבעים ואני לא זזה בלי זה. אז מי שמעוניית במידה 42 מאזור השרון מוכנה בעזרת השם עוד שבוע לשלוח בדואר...

מעיןגל

New member
טיפ : טאמי ב20 שקל../images/Emo91.gif

אני משתמשת בסטפלס שעוד היו לי בארון כל מיני צבעים . רכשתי עוד כמה ב20 שקל אחד. גם ככה הטאמי מאמי הוא ממש כמו סטרפלס ואצרף לך תמונה שתראי איך זה נראה. (אם את יותר רזה ממני זה בטוח יראה טוב יותר
)

רעיון ענקקק../images/Emo51.gifיש לי המון סטרפלסי

מהתקופה הכמעט רזה
סוף סוף יהיה להם שימוש!

למעלה