מישהו יכול לתת חוות דעת על עגלה

yaronbassa

New member
מישהו יכול לתת חוות דעת על עגלה

אנחנו מחפשים עגלה אבל עם ידית מתהפכת. יש למעשה 3 אופציות : 1.מדריד של דר בייבי - כ 700 ש"ח. 2.עגלה של פג ונציה 2003 - כ 1400 ש"ח. 3. פג ונציה 2004 כ2100 ש"ח. הבעיה שעגלה מדריד, בעיות בגלגלים ומאוד צרה. פג 2003 - בעיות בגלגלים . פג 2004 מאוד יקרה.... למישהו יש רעיון או חוות דעת מה לעשות או שאני טועה במשהו בהערכות שלי ?

ו שתי

New member
לי יש מדריד כך שאני יכולה לחוות רק

עליה את דעתי- שום בעית עבירות. המדרכה לידינו עקומה ובורה כמו שרק מדרכות בנות 60 בת"א יכולות להיות, בכניסה לרחוב שביל עפר זרוע חצץ וכביש מלא פירות של פיקוס שכבר שנה לא ניקו. אלה לא מתעוררת מזה אפ'עם, העגלה עוברת יותר בקלות ממני... גם לנו היתה את אותה התלבטות וכשלא ידענו להחליט העדפנו ללכת על הזול מהשיקול של "אם יהיה פלופ, לא נפסיד הרבה". בהצלחה.

טלאפ

New member
ולי יש ונציה 2003 ואני אמשיך לדקלם

לא לקנות, חרה של עגלה וסליחה על הצרפתית שלי, אבל כל המציל נפש אחת בישראל מפג גרועה, כאילו הציל עולם ומלואו...

ספגטינה

New member
למה ? אני דווקא מרוצה ומעניין אותי

מה לא היה בסדר בה לגבייך? אגב מה ההבדל בין הפג2003 ל- 2004?

קובבית

New member
טלאפ, למה את לא מרוצה?

כל מי שאני שואלת ממליץ לי עליה, אפילו למרות המשקל.

טלאפ

New member
זאת הסיבה:

מהיום הראשון שיצאנו לטייל, העגלה לא היתה עבירה. אצלנו בישוב על המדרכות אין מקום להולכי רגל יש פחי אשפה פחי מיחזור ומכוניות חונות. מה שאומר של הזמן צריך לתמרן בין מדרכה לכביש. הגובה בין שניהם הוא ממש לא גבוה אבל העגלה לא מצליחה לעבור את זה בשלום, אלא אם כן אני מרימה אותה, והיום כשהילדה בת שנתיים זה להרים כל פעם 25 קילו. העגלה לא נוסעת על דשא, לא נוסעת על עפר, לא נוסעת על חול, ולפעמים גם לא על מדרכה קצת מחוספסת. לפני כמה זמן גיליתי שנפל לי בורג של העגלה ממשענת הכסא ובאמת לא "קרעתי" את העגלה. לפני שנה קנינו טיולון של ד"ר בייבי 3 גלגלים עם גלגלים גדולים ופתאום חיים חדשים (ורק אז באמת הבנתי כמה סבלתי קודם לכן): העגלה נוסעת חלק, עולה ויורדת מדרגות, מדרכות נוסעת על כל שטח שיש, יש לה כושר תמרון חבל על הזמן. היינו עם העגלה בחו"ל כבר פעמיים, היא עמדה יפה בטיסות כולל קונקשיינס, עמדה יפה בטיולי שטח, ובכיסוחים. אז למה אני עדיין משתמשת בפג? כי יש לנו שתי מכוניות ובכל אחת יש עגלה ולפעמים אני שוכחת להעביר את הפג מהרכב של בעלי (טיולי שבת) לרכב שלי (טיולי כל יום בערב) ואז אני נתקעת עם הפג ומקללת את מזלי. ולחשוב שעל הפג שילמתי כמעט פי 4 מאשר על הד"ר בייבי.. עכשיו הילדה שלי בת שנתיים אז אני לא ממש חושבת לקנות טיולון נוסף כי היא מתחילה ללכת גם ברגל. ורק לסבר את האוזן תמונה של יעל בפג שעליה אני ממש לא ממליצה:

טלאפ

New member
על הילדה אניממליצה על העגלה פחות../images/Emo8.gif

והנה תמונה של הטיולון שאני עדיין מתלבטת אם הוא יכול לשמש גם ממש כעגלה, כי הוא נשכב ל- 175 מעלות יש לו כיסוי רגליים ומגנים לראש משני הצדדים.

קובבית

New member
אוי ../images/Emo122.gif אבל ממה שהבנתי פה

הגלגלים של הדגם שלך הם לא הצד החזק שלו. אם הם היו גדולים זה היה פותר לך את הבעיות? לדעתי העגלה בתמונה ששמת נראית פחות נוחה ואיכותית לתינוק מאשר הפג, אבל אם את כל כך מרוצה- זה מה שחשוב

טלאפ

New member
הן אותו הדבר מרוב הבחינות

מלבד הידית המתהפכת שאחרי 3 חודשים לטעמי כבר לא משמעותי יותר, ושהפג קצת יותר רחבה מלבד זה, אין הבדלים משמעותיים, הקשירה אפילו יותר נוחה בטיולון, הורדת המשענת יותר נוחה הגישה לסל קל יותר טובה, וראיתי שבדגמים החדשים שיפרו גם את מגן השמש, הוסיפו לו עוד נדבך..

u z a

New member
בקשר לונציה 2003:

לי יש מילאנו משנת 2000 (זהה לונציה, רק יותר גדולה), דהיינו עם הגלגלים הגרועים ביותר (האפורים). היא אכן לא עבירה בשטח קשה, גם לא בשטח קל, אבל מפתחים מיומנות להתמודד עם ה"בולדרים": בכל עליה קטנה אני דורכת על המשטח מקדימה, כאילו לעלות מדרגה, וזהו, המכשול מאחורי. לדעתי זה תלוי איפה את הולכת להשתמש בעגלה: אם את גרה במקום עם מדרכות שבורות, או שטח בבניה - אל תקני, אבל אם יש ליידך מדרכה נורמלית, ההסתובבויות העיקריות יהיו בקניונים ובפארקים סלולים - אני ממליצה בחום. אני לא הייתי מוותרת על הגודל, הנוחות, הידית המתהפכת וגם השירות של פג.

ילדוש

New member
גם לי יש את הפג מילאנו. עגלה גדולה,

רחבה,מאוד מאוד נוחה לקטנה (ישנה שם בכיף על הבטן ונשאר מקום להתמתחויות) וגם ידית מתהפכת אבל גלגלים קטנים ומעצבנים שקשה לי לתמרן איתם. באזור שלי יש הרבה מדרכות שבורות, חול וכו' ואני ממש מתאמצת להסיע אותה. היום קניתי לי טיולון של ד"ר בייבי לטיולים הקצרים בשכונה אבל לטיולים הארוכים של כל היום אני אמשיך לקחת את המילאנו. לקטנה פשוט נוח.(ואני אמשיך לחרוק שיניים)

אמא29

New member
לא ד"ר בייבי

לפחות לא כטיולון, התינוק יושב שם ממש שלא בנח , כעגלה היא נוחה אבל קשה לנווט עם הידית המתהפכת

elalo

New member
עגלה מעולה

לשלב התחלתי היתי ממליצה על פג carvel התינוק יכול לישוןמ בעגלה כל הזמו, העגלה לא נמוכה מידי וזה עגלת שכיבה 180 יחסית קטן ומתקפל נוח כשהתינוק יותר גדול צריך טיולון. אם זה תינוק ראשון תקשיבי לי ותהני עוד הרבה גם עם הבאים .

למעלה