מישהו יודע כמה צריך להנדסת מחשבים

davidsapar

New member
מישהו יודע כמה צריך להנדסת מחשבים

מבחינת פסיכומטרי בעתודה נ.ב זה לא הנדסת תוכנה כמו שרבים חושבים

StasikD

New member
אי אפשר לדעת את זה בוודאות.

אבל יש שמועות שאין הרבה עתודאים שמתקבלים להנדסת מחשבים, לכן סף הפסיכומטרי מבחינת עתודה הוא גבוה מאוד, מעל 700. נ.ב. אנחנו יודעים שזה לא אותו דבר, ישנו מאמר בהכנה שמנסה לעלות על כל ההבדלים: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=159&a=7435&c=912&sc=34&ssc=0 ועדיין לא הגבת למסר שלי.

davidsapar

New member
רואים שאתה מבין

ידוע שהסף הכי גבוה הוא 700 שזה לרפואה ומדעי המחשב שזה בערך השני זה 660 אז איך זה יכול להיות.

davidsapar

New member
שאלה מעניינת!!!!!!!!!!!

אם בחרתי מקצוע בעדיפות ראשונה ואדם אחר עם סכם גבוה משלי בחר את אותו המקצוע בעדיפות שניה והוא התקבל לכל העדיפויות שלו אז ברור שהוא ייבחר תראשונה וכתוצאה מכך התחרות שלי איתו לגבי המקצוע שרציתי בעדיפות ראשונה הסתיים לטובתי מה שאני מתכוון זה שיש לי עדיפות על מועמדים אחרים שבחרו תמקצוע הזה בעדיפות אחרת? כי הרי זה לא הגיוני שלא כי אחרת יהיה מחסור במכסה

davidsapar

New member
ושמועה די רצינית שמסתובבת

יש שמועה שאומרת שסיפי הפסיכומטרי של שלב א' הם לפי סיפי הפסיכומטרי של שלב ב' של השנה הקודמת לה ...זה נכון?

StasikD

New member
ידוע, הא? ../images/Emo4.gif ../images/Emo31.gif

אם מישהו אחר ירצה לענות לו, בהצלחה. דויד, אני מקווה שאתה ניק-בדוי. לפרוטוקול- פעם ראשונה ששלחתי לדויד מסר שניסה לעזור, נעניתי ב: "על מי אתה מתנשא ....יא אפס". סטרייק 2 זו התגובה הסימפטית להלן. אז בפסילה שלישית תורחק מהפורום, בתודה מראש.

d1zzy

New member
פשוט בנאדם כפוי טובה

מתי תבין שמנסים לעזור לך? אנשים שמבזבזים את זמנם בפורום רק כדי לענות על שאלות לאנשים שהם בכלל לא מכירים.. תגיד תודה ותסתום, מה גם שלא נראה לי שתקבל פה תשובות בזמן הקרוב..יחס גורר יחס.

misterdude

New member
זה לא משנה

ממה שסטאס אומר, אתה לא תעבור את הקינן שפי

ילד

הסכם למקצועות עם קצת מועמדים משתנה באופן קיצוני מאוד. בחשמל נניח יש 300 איש, אז ממוצע של 300 איש זה לא יכול להשתנות כל כך הרבה משנה לשנה, אז בד"כ הסכם ישאר אותו דבר 88-89 בהנדסת מחשבים איתי אני מכיר רק עוד 5 עתודאים, (בטכניון), יכול להיות ששנה הבאה פתאום 20 ירצו הנדסת מחשבים, ויש תקן רק ל5. אז פתאום הסכם יעלה פלאים. במקצועות עם קצת סטודנטים מאוד קשה לצפות מראש את הסכם, דוגמא טובה נוספת זה הפקולטה לאווירונאוטיקה שפעם היה לה סכם 89, פתאום הסמסטר אנשים עם 83 התקבלו. תחלס, הנדסת מחשבים/תוכנה אין הרבה אנשים, אתה צריך סכם בסביבות ה88 אני אם אני לא טועה בהנדסת מחשבים עם הסכם הכי נמוך. כל השאר עם סכם 90+, מדמ"ח תלת שנתי זה סיפור אחר, כי יש שם דיי הרבה עתודאים, ככה שהסכם (מינמלי) בתלת שנתי בערך 86 (הערכה גסה מאוד)

WebStripling

New member
אגב הנדסת מחשבים

יש כאן מישהו שיכול לספר מנסיון אם התואר הזה משתלם בסופו של דבר? כי בסה"כ זה תואר ארבע-שנתי מאד עמוס וקשה שמכיל הרבה פיזיקה ומתמטיקה. יש לזה יתרונות משמעותיים על מדמ"ח שמצדיקים את זה?? תודה מראש

FreakOfNature

New member
האאאאאאא - הנה אתה../images/Emo70.gif

עוד תוספת לשאלה שלו - הוא מתכוון למסלול "הנדסת חשמל ואלקטרוניקה ומדעי המחשב" של אוניברסיטת תל אביב (מופיע באתר של הפקולטה להנדסה תחת השם "הנדסת מחשבים ותוכנה"). אז זה לא ממש הנדסת מחשבים כמו של הטכניון, אלא גם חומרה וגם תוכנה. אגב, למי שלא הבין את הכותרת - אני מכיר אותו כבר

WebStripling

New member
אגב הנדסת מחשבים

יש כאן מישהו שיכול לספר מנסיון אם התואר הזה משתלם בסופו של דבר? כי בסה"כ זה תואר ארבע-שנתי מאד עמוס וקשה שמכיל הרבה פיזיקה ומתמטיקה. יש לזה יתרונות משמעותיים על מדמ"ח שמצדיקים את זה?? תודה מראש

למעלה