מישהו זוכר את הסידורי צבא הנכונים

soroker

New member
מישהו זוכר את הסידורי צבא הנכונים

לשמירה על האדמה (בלי ספינות) זה נשכח מזיכרוני באחוזים

DexmeX

New member
יש שניים שלדעתי הם טובים..

זה לפחות מה שאני משתמש... עד כוח של 1-2 טרליון 15%-20% טנקים 25% מטוסים 25% צוללות 25% טנ"ט 3%-5% טה"א ויש אחד ממש טוב לכוחות יותר גבוהים ששומרים יותר על התעשייה אבל אני לא זוכר :\

YanYanYan

New member
איזון דפוק.

קודם כל אתה רושם פה סטיה של 5 אחוז וזה מאד משמעותי. עם ה"א כזה מעט, יחסלו לך את הטנקים בשיא הקלות עם מסוקים. אחרי זה אפילו לא צריך להוריד את המפעלים(25 אחוז צוללות קצת יפריע). כשאין לך טנקים כל מה שצריך זה כלליות. תאמין לי שהתעשיה שלך לא תעמוד ב25 כלליות.

אמממ

האמתי ש5% טה"א זה כמו 16.6 אחוז מסוקים וזה לא כל כך קל להשיג פי 5.... אפ הוא יוסיף עוד אחוז/שנייה לטהא זה יהיה טוב...

DexmeX

New member
מה הקשר...

תחשוב מדינה בכוח טרליון מאוזנת ככה 150 מליון טנקים - 15% 5.5 מליון צוללות - 25% 16.5 מליון מטוסים - 25% 3.5 מליון טנט - 25% 33 מליון טה"א - 5% אם הצבא שלך מאוזן ככה בכוח טרליון אז או שיזרקו עלייך פשוט הרבה טילים עד שיורידו לך את התעשייה ויאבדו הרבה כוח... או שהם יאבדו הרבה כוח... ואם אתה אומר שזה גרוע אז איך אתה תאזן??

YanYanYan

New member
לא להעלב בבקשה :)

קודם כל, עצם הסטיה שפירטת פה הוא לא טוב. כל אחוז משמעותי ולא נכון לומר 3-5 אחוז. מספיקה פירצה אחת קטנה בשביל לחדור את כל הצבא שלך. דבר שני, אתה צריך להחליט על מה אתה שם דגש, על התעשיה או על הישרדות. באיזון שנתת עכשיו (5% ה"א) זה קצת יותר סביר, אבל עם המרה יפה של מסוקים, אין לך שום הגנה. אחרי זה כלליות והתעשיה שלך יורדת לעשירית. ככה שההתמקדות ב25 אחוז צוללות אמנם מונע את הבליסטים (או יותר נכון מקשה), אבל גם בכלליות אפשר לגרום נזק עצום. שינוי קטן של תוספת 3-4 אחוז לה"א, סוגר לך את הפירצה ועושה את העבודה לדעתי טוב יותר. לדעתי תוריד 2 אחוז מטוסים ועוד 2 אחוז צוללות ועוד 2 אחוז טנטים, תשקיע אותם קצת בה"א ועוד קצת בטנקים (שאצלך ממש מוזנחים) ברגע שאתה מאפשר פירצה להתקרב מאד לעליונות (פי5) אתה מאבד את כל היכולת להתגונן.

niv1990

New member
למה צוללות?

אם אתה יוצא מנקודת הנחה שהמטוסים שלך לא חדיריןם קח ספינות וחסוך כוח, אם הם חדירים, אז למה 25% מטוסים? ולמה 15% טנקים? זה לא מספיק לעצור מתקפה כללית, אז לדעתי זה מספיק או כלום.

DexmeX

New member
למה 15% טנקים??

נכון אפשר בקלות להשיג 75% טנקים ולתקוף... אבל אל שיש לי מטוסים... והוא לא יוכל להשיג פי חמש מטוסים ממני אם יש לי 25% מטוסים נכון? מכאן יוצא שהוא לא יצליח לגנוב אדמה נכון?

DexmeX

New member
בשביל אווריות.. כי אם הוא יתקוף ישר

כלליות ירדו לו מלא מלא טנקים מטוסים וטה"א

גם ספינות גונבים

לא הבנת הוא התכוון שאי אפשר להחזיק 30 אחוז צוללות בדירוגים הגבוהים כי ברגע שמישהו יעלה על זה ירוקנו אותך..

גם זה לא מספיק =\

היום גם 1500 אני לא בטוח שיספיק

למעלה