מיקרופון וכרטיס קול - צריך עזרה

מיקרופון וכרטיס קול - צריך עזרה

שלום לכולם :). יש לי התלבטות שאני חושב שאתם תוכלו לעזור לי בה. אז ככה .. לא מזמן ( בערך 6 חודש או חצי שנה - מה שיותר נראה לכם :) ) קניתי ככה : ALTO S-8 2 אוזניות (ב100 שקל - יחסית פשוטות) 2 סטנדים ו2 מיקרופונים . עכשיו , המיקורופנים הם מיקרופונים שהאיכות שלהם או הרמה שאני רוצה שהם יגיעו לי בהקלטה הם נמוכים מאוד (מקרופון עלוב של איזה 160 שקל) וכרטיס קול היה לי מובנה במחשב (כרטיס קול של בערך 100 שקל) עכשיו. יש לי תקציב של 2000 שקל ואני מעוניין לקנות כרטיס קול יחסית מיקצועי ומיקרופון גם ברמה. עכשיו . נכנסתי לחלילת .. ועלה לי התמונה של המיקרופון הנ"ל : http://www.halilit.com/shop/index.php?action=recshow&subcat_id=21&item_id=548 מישהו יכול להסביר לי מה ההיתרונות והאם כדי לקנות אותו. ובקשר לכרטיס קול .. מה אתם ממליצים שגם יכנס לי בכסף וגם יהיה שווה. נ.ב החדר אקוסטי ככה שאין בעיה עם זה. תודה לכולם ! :) אריק

razburg

New member
קיבלת עזרה../images/Emo45.gif

אתה יכול למצוא כרטיסי קול טובים של M-audio בסביבות ה-1000 ש"ח. (אני לא מדבר על הדברים הכי מטורפים אלא על דברים ברמה גבוהה אבל בסיסיים) לפרטים יותר מעמיקים אתה יכול לחפש באתר של "חלילית" את הדגם כי הם מאוד מפורטים שם אבל לפני הקנייה תעשה סקר שוק כי הם לא הכי זולים. המיקרופון - זה כבר מאוד תלוי מה אתה מקליט - שירה ? כלי נגינה ? בסביבות ה-1000 ש"ח (שנותרו לך) יש מגוון דיי רחב של מיקרופונים נחמדים מאוד. אני הייתי ממליץ לבחון טוב את המיקרופון של חברת SAMSON. שמעתי עליו כבר המון ביקורות מעולות והוא במחיר די עממי ... C01 זה הדגם ויש גם את ה- C03 שהוא קצת יותר מתקדם ... אני מצרף קישור לאתר החברה. מי שמשווק את זה בארץ זה כלי זמר.

קודם כל תודה

שנית. אני לא מבין בכל החברות הללו . ואני לא ממש מבין בפונקציות כמו לדוגמא : מרקם קליטה 20 הרץ עד ל- 18 קה"ץ * שזה במיקרופון שנתתי לינק לחלילית בהודעה הראשונה והאם יש לך לינק לכרטיס הקול? תודה

razburg

New member
מרקם -

זאת סתם התפלצנות של מי שרצה לפרסם את זה. הכוונה היא תחום תדרים שהמיקרופון מסוגל לקלוט. לכל מיקרופון יש תחום מסויים של תדרים שמסוגלים לעבור דרכו (כמו דרך אגב שלכל רמקול יש תחום תדרים שהוא מסוגל להשמיע). 20 הרץ עד 18 קילוהרץ זה בסדר גמור.... עכשיו לגביי הכרטיס קול - אחד הדגמים הנפוצים יותר של כרטיס מקצועי למתחילים (נשמע קונפליקט אבל זה לא) הוא הכרטיס של M_AUDIO שהדגם שלו אם אני לא טועה זה Audiophile 2496 אבל רוב המשתמשים בו זה לצרכי מידי בעיקר. אולי יש משהו אחר באותו תחום מחיר. אני יודע שסדרת ה AUDIGY של קריאטיב היא נחמדה למרות שהכרטיסים קצת מצועצעים מידי ומשקיעים שם בפונקציות חסרות שימוש. אבל אני לא רוצה לכתוב דברים שאני לא בטוח בהם לכן תבדוק עם עוד אנשים.

תודה רבה על העזרה.

אבל אני עדיין מבולבל. מה אתה\ם מציאים לי ואני יתקשר לחלילת וישאל את דעתם. תודה :) ומצטער על השיגוע

orenoren2

New member
לפי דעתי (הלא מקצועית)

כדאי לך להוסיף עוד כ 600 ש"ח ולקנות כרטיס קול E-mu קניתי אותו לפני כחודשיים במיוזיקשופ ואני מאוד מרוצה. לגבי מיקרופון כמו שנאמר, לך על Samson Co1 קונדנסר מעולה ביחס למחיר שלו (אפשר בכלי זמר). ואם אתה צריך מיקרופון דינאמי, לך על Sm57 או Sm58. כמובן שבשביל להפעיל את הקונדנסר אתה צריך מתח Phantom 48V, בשביל זה אתה צריך מיקסר (אלא אם כן יש לך בכרטיס קול). ומכאן ההוצאות רק מתחילות....

metronome std

New member
הקלטה ביתית מושלמת עם מיקרופון

יש לי בשבילך כרטיס הקלטות של טסקם us122 מטורף באיכויות שלו' מקבלים אותו עם מקרופון הקלטות של אפקס במבצע!!!!!!! מקרופון מטורף [email protected]

Ubajabuba

New member
כרטיס קול

קנה כרטיס קול של Audiotrack MAYA מושלם לאולפן ביתי... כנס לאתר:

למעלה