מיקרה שהיה

מיקרה שהיה

שלום לכם,חדשה פה ולא ממש ידעתי איפה לכתוב אז בחרתי פה. אני רוצה לספר לכם על מיקרה באמת לא נעים שקרה לי היום בחנות נעליים שנכנסתי אליה. לפני כשבוע טיילתי לי בעיר וראיתי שעל חלון הראווה של החנות כתוב שכל המגפיים ב-200- שקלים,שמחתי ואמרתי לעצמי שאיזה יופי שנעליים שעלו הון תועפות בתחילת עונה,ככה ירדו ושווה לקנות. טוב,כעבור כמה ימים הגיע היום ונסעתי שוב לעיר במטרה לקנות את המגפיים שחפצה נפשי בידיעה שאני יכולה להרשות לעצמי והן הוזלו במחיר. נכנסתי לחנות,המוכר מחייך ונחמד ואז אני מבקשת למדוד את הזוג שאני רוצה,הוא מגיש לי ואני מודדת..וממש ממש התאימו לי,נוחות להפליא,בדיוק בטעם שלי ממש התאמה. בעודי בטוחה שהנה אני מייד קונה אותן במחיר של 200 שקל,שאלתי את המוכר שוב מה מחירן ואז הזדעזעתי לשמוע-550 שקלים!..הובכתי מאוד מאוד,זה הרי לא הסכום שחשבתי להוציא בכלל,הרי כתוב שהנעליים 200..בקיצור ממש לא היה לי נעים והוא שאל אם לארוז ואמרתי שלא כי זה קצת יקר לי..ואז פה הגיע הרגע הממש מביך,המוכר התחיל לשאול בקול ובנימה צעקנית אם-"550 זה נחשב יקר?" והיו שם אנשים בחנות ששמעו,רציתי לענות לו שיש אנשים שגם 550 שח זה כסף עבורם והם לא יכולים להרשות לעצמם לרכוש בסכום כזה ושחשבתי שמדובר ב-200 שח ולכן נכנסתי לחנות מההתחלה.. בקיצור,ממש ממש לא היה לי נעים באותו הרגע,גם כי הובכתי מול האנשים האחרים שהמוכר ככה צעק עליי ואמר לי שהסכום כלל לא יקר..אולי עבורו זה זול,אבל 550 שקלים עבורי זה הון!! אמרתי תודה בשקט ופשוט יצאתי משם והלכתי בלי הנעליים שכל כך רציתי,אבל הדבר היותר מאכזב והיותר פוגע זה היחס של המוכר שחושב כניראה שכולם יכולים לעמוד בסטנדרטים של המחירים שלו. מה דעתכם על המיקרה? מישהו נתקל בסיטואציה כזו ?

באמת לא נעים ../images/Emo24.gif

גם לי זה קורה לא מעט שהמוכרים מעקמים את הפרצוף כשאני אומרת שמוצר כלשהו הוא יקר מדי אני בתור עקרון לא מוציאה 550 ש"ח על מגפיים אני מעדיפה בסכום הזה לרכוש 4 זוגות מגפיים בטוגו אפילו שהן לא יחזיקו הרבה זמן מעמד אני צריכה שיהיה מגוון ושיהיו לי הרבה זוגות ולא לחרוש על זוג אחד וכן, 550 ש"ח זה סכום גדול!

550 זה יקר

ושלא יבלבל את המוח. אם נראה לו שכולנו שרי אריסון אז יש לי חדשות בשבילו. זה רשת? אם כן (וגם אם לא) הייתי מתקשרת לשרות לקוחות ומתלוננת. או שתלכי למנהל החנות. איזה מן יחס זה? מה הוא צועק עליך?

alilit

New member
אז רק שתדעי

שהמוכרים תמיד מגיבים ככה ... ומה הם שכחו כצה משלמים להם ? בקושי 20 ש"ח לשעה ... אני בספק אם הם יכולים להרשות לעצמם לקנות בכזו חופשיות. תרגישי נוח עם עצמך - זו שיטתם של כל המוכרים... תכלס שימי פס...

למעלה