מיסר יומי

עליזה 63

New member
מיסר יומי

עצות ומחשבות לחיים טובים הנשק המסוכן ביותר- הלשון שתי המילים החזקות ביותר- אני יכול האוצר הגדול ביותר- אמונה המנהג ההרסני ביותר- לדאוג השמחה הגדולה ביותר- לתת האובדן הגדול ביותר- אובדן הכבוד העצמי המעשה המשמח ביותר- לעזור לאחרים בצנעה! התכונה המכוערת ביותר- אנוכיות היצורים המסוכנים ביותר- מנהיגים קיצוניים התכונה המסוכנת ביותר-צער עצמי/רחמים עצמיים הלבוש היפה ביותר- חיוך התכונה החשובה מכל- אמינות נאמנות כנה האיש המסוכן ביותר- רכילאי המחשב המשוכלל ביותר- המוח האנושי הדבר המסוכן ביותר לחיות בלעדיו-תקווה כדור השינה הטוב ביותר- שקט נפשי התכונה המסוכנת ביותר- תירוצים הכוח הגדול המניע את החיים- אהבה האוצר הגדול ביותר- הנעורים המתנה הגדולה ביותר- לקבל עידוד ותמיכה הבעיה הקשה ביותר לפתרון-פחד התכונה המדבקת ביותר- התלהבות.

עליזה 63

New member
רכבת החלומות

רכבת השינה היו היו שני ילדים, דני ודנה, הם גרו ליד הים, יום אחד אמר דני לאימו: אמא, בבקשה אני רוצה ללכת עם דנה לשחק בחול, ליד הים. אמרה לו אמא: זה מסוכן ללכת לבד.אמא בבקשה, אני מבטיח לשמור היטב על דנה ורק לשעה ונחזור. אמא הרשתה והם לקחו דליים וכפות והלכו. כעבור חמש דקות כבר ישבו על החול ושיחקו, חפרו , מערות, עשו ארמונות. הזמן עבר, החל להחשיך, ופתאום אמרה דנה: אני עייפה רוצה הביתה. טוב אמר דני , אספו את הכלים שלהם , נתנו ידיים והחלו ללכת, אך בבת אחד החושך כיסה את הכל ולא ראו איך ללכת. טעו בדרך, התרחקו ודנה החלה לבכות: הביתה לאמא, אני עייפה ורעבה. ניסה דני לנחם ולהרגיע אותה ללא הועיל. עוד הם הולכים והנה הם רואים תחנה. ליד התחנה עמד ספסל, ישבו הילדים לנוח, ואז ראה דני שלט גדול ובו כתוב : כאן עוברת רכבת השינה. והיא נוסעת לארץ החלומות. פתאום נשמעה צפירה, הי תראי, רכבת מתקרבת. החל דני לנפנפ לרכבת וזו נעצרה . היתה זו רכבת קטנה ומקושטת.עלו הילדים לרכבת , בתוך הקרון הגדול, לא היו כסאות ולא ספסלים, לא כורסאות ולא מיטות. על מה יושנים פה? אין על מה לשכב. ואז הביטו סביב וראו את הקירות מכוסים בתמונות יפות. הי תראי דנה, הנה תמונה של בובה והנה תמונות של כדורים, איזה יופי. התקרבה דנה לתמונת הבובה, רק נגעה בה, ומתוך הקיר יצאה מיטה בצורת בובה. נשכבה דנה על מיטת הבובה ומיד נרדמה. דני נגע בכדור, רצה להוצי ולשחק בו, אך מיד יצאה מתוך הקיר מיטה בצורת כדור. שכבו הילדים ומיד נרדמו. כעבור זמן מה , נשמעו נביחות של כלב, התעורר דני וקרא: הי נהג עצור, זה הכלב שלי חומי, גם הוא רוצה לישון. הרכבת עצרה , חומי עלה, ראה על הקיר תמונת כלב, נבח עליה ונגע בה, והנה יצאה מלונה בצורת כלב. נשכב חומי ומיד גם הוא נרדם. ושוב הרכבת נוסעת בשקט, ודני ישן ודנה ישנה וגם חומי הכלב ישן. ואז נשמעה נביחת חתולף התעוררה דנה וקראה בקול: הי נהג בבקשה עצור, זאת מיצי החתולה שלי , גם היא רוצה לישון. הרכבת נעצרה, מיצי קפצה פנימה, מהר מאד גילתה על הקיר תמונת חתולה, שלפה ציפורניה לעומתה, קפצה , ורק נגעה בתמונה ויצאה משם סלסלה מקושטת , קפצה פנימה מיצי וגם היא נרדמה. וכך הרכבת המשיכה במסעה כשדני ודינה ישנים בה, מיצי וחומי ישנים גם, הגלגלים החלו להאט כי נרדמו גם הם, הקטר נרדם והנהג נרדם. הרכבת הגיעה לאי החלומות ושם היא עד היום עומדת ומי שרוצה לחלום מגיע לשם. רק שוכב ומזמין איזה חלום שרוצה ומיד נרדם וחולם.

למעלה