מימון עם נחמיאס

מימון עם נחמיאס

מישהו שלמד ויש לו חומר מצויין - דחוף חייבת בבקשה לשלוח מסר.. אין לי אפשרות להיות ברוב השיעורים שלו ולכן צריכה סיכומים טובים במיוחד.. מוכנה לשלם על חומר איכותי אם יש צורך..

rm5

New member
נסיכה קטנטנה

ראשית הרגעי. את יכולה לצלם את החומר באופן קבוע מאנשים שנמצאים בקביעות (ויש כאלה) בהרצאות. אין כמו חומר עדכני. בכל אופן, החומר המועבר בהרצאות מהווה רק את המסגרת הכללית והבסיסית לחומר אותו עלייך לדעת בתכל'ס. הלימוד הנכון אצל נחמיאס הוא לימוד עצמי ( קריאת הספר + פיתרון התרגילים שבסוף כל פרק) + התייחסות להערות מיוחדות (במידה ויש כאלה) מתוך ההרצאות. מעבר לכך, כל ההרצאות שלו זהות אחד לאחד לכתוב בספר, הוא פשוט זוכר אותו בע"פ, כך שגם אם לא תוכלי לצלם חומר עדכני- הכל נמצא בספר אפילו יותר בהרחבה. בהצלחה !!!!

BSA42

New member
תשמעי מהזקנים

התגובה הקודמת נכונה לחלוטין. על מנת להוסיף לה תוקף אני מפרטת: קריאת הספר של נחמיאס = 20 נקודות הבנה יסודית מעמיקה של הספר = 30 נקודות נוספות. (הגענו ל 50). פתרון כל התרגילים בספר = הגעת לשישים. (את זה תעשי לכל אורך הסמסטר על פי קצב ההתקדמות שלו - הוא צמוד במאה אחוז לפרקי הספר - התעדכני מהסטודנטים.) הוא ממליץ על ספר שאלות ותשובות - הפרקים תואמים בנושאיהם את נושאי הלימוד. פתרי אותם והתעמקי בהסברים לתשובות ל כ ל א ו ר ך ה ס מ ס ט ר............ (בשלב זה ציונך בין 50 ל 70 כי זייפת קצת ולא באמת עמדת בכללים בנוקשות 50- או שכן נצמדת לכללים אבל לא היה לך מזל 55/60- או שהיה לך מזל 70). לפני המבחן - פתרי מחדש את השאלות בספר של נחמיאס ובספר השאלות והתשובות - הגעת לציון של 85-100 (בוודאות). הח"מ הנה נשואה עם ילד (שני בדרך), עובדת במשרה תובענית עם בעל נודניק. כל הסיפור המפחיד למעלה דורש השקעה של 40 דקות ביום - הבעיה: כל יום כל הסמסטר. הוצאתי 90. אם הייתי משקיעה חצי מהזמן - הייתי יוצאת עם 80. אני גם דברנית לא קטנה כפי שאת רואה - לא יודעת מתי היה לי זמן ללמוד ולהניק. בהצלחה.

sobolina

New member
עוד המלצה "זקנה"

קודם כל,כל מה שכתוב למעלה אמת ויציב ונכון וחזק ונאמן הוא
. אני ,למדתי אצלו במסגת קורס הקיץ,ואני חייבת לציין שהמבחן שלו היה בדיוק לאחר שבת חתן של אחי (כן ירבו שמחות בישראל). בכלל התלבטתי אם לגשת או לא למבחן,ובמהלך כל הסמסטר באמת הייתי צמודה אחד לאחד בספר,וגם פתרתי תרגילים. לקראת סוף הסמסטר כבר התחלתי "לזייף" טיפה (מה לעשות,האחות של החתן הייתה צריכה שמלה,נעליים,תסרוקת - סידורים + לעזור לזוג הצעיר להעתיק את מקומו לגבעת שמואל ועוד). בכל אופן,המבחן ל נחמיאס מחולק ל2 חלקים - חלק תיאורטי וחלק מעשי,אני קבלתי בסופו של דבר 85 - והיה לי מבחן ממש ממש סביר,עם מינימום זמן למידה בזמן אמת
אז את מוזמנת להריגע,לא להלחץ - ואני לא מוכנה שאי פעם את,או מישהו אחר יוציא פה כסף לא מוצדק על חומר
שיהיה לך
ואני חייבת לסיים שאת כל הסיפור המפחיד הזה,ח"מ עברה לא רק לפני החתונה של האח החתיך שלה,אלא גם תוך כדי העלאת חומר לאתר בתדירות יומיומית+עבודה,אמנם בלי בעל נודניק,אבל בשביל זה יש אחים (גדולים וקטנים
). ואני גם דברנית לא קטנה,ועדיין בזכות חברות שלי,הצלחתי לעבור את המבחן הזה
שפע של אופטימיות
הילה

תודה על התגובות..

וזה באמת מה שאני יעשה.. אגב - גם אני נאלצת להעדר מכיוון שהבן שלי עוד יונק מלא ומסרב בקבוקים ושינויים בכלל ולכן אני אהיה איתו ואלמד תוך כדי הנקה (ומשיכה בספרים וקריעת דפים וכו' - תמיד יש לו יד פנוייה לזה).. אין מה לעשות - גם אני ילדתי סימסטר שעבר ואיזה פלא - תודה לאל אני בשנה אחרונה והכל עומד להסתיים בע"ה!!!! אני עוד לא מאמינה - עד שנראה את הדף המיוחל - התואר!!!

נצל"ש - זאב לביא ווסטרייך ברויאר..

החומר באתר מספיק? איך הסיכומים עדכניים? יש נוכחות? כמה אני שואלת...

sobolina

New member
זאב לביא - הכל באתר ../images/Emo70.gif

למדתי אך ורק מהחומר הנמצא באתר,ובמהלך השנה אני אעלה סיכום מחץ שהכנתי מבעוד מועד לקראת המבחן
לגבי ווסטרייך - אין לי מושג לגבי כך,אך אני אשמח מאוד אם יהיו פה חבר'ה אשר יביעו דעה
אמאל'ה
הילה

sobolina

New member
אההההה - קונים אותו ../images/Emo35.gif

סתאםםםםםםם , בעקרון אני אישית ממליצה על לצלם,אבל יש הרבה שרכשו את הספר - את מוזמנת לבקש פה מאנשים לבדוק האם הם יכולים לוותר על הספר ולמכור לך אותו. שיהיה
הילה

למעלה