מילווקי- בוסטון גיים 6

Rapgamer

Well-known member
לפעמים גם הקבוצה הטובה יותר מנצחת. ככל שהסדרה מתקדמת יאניס צריך להקדים את ההשתלטות שלו לשלב מוקדם יותר, הפעם זה היה הרבע הראשון. כשהוא ירד לנוח עם 17 נקודות ברבע ובוסטון עדיין הייתה ביתרון (ניצחון wire to wire) והמשיכה לשחק את הכדורסל הרגיל שלה שמספק מבטים טובים מחוץ לקשת שהפעם נכנסו.
יאניס והולידיי עשו כרגיל כל מה שאפשר, קונתון הצטרף אליהם ולמילווקי היה ניסיון קאמבק ברבע האחרון שנראה מסוכן אבל אז הגיע הTatum game שהצליח לסגור את המשחק עם מגוון מהלכים יפים וג'אמפרים שנכנסו. 46 נקודות לטייטום- זה צריך להיות שיא קריירה.
מרכוס סמארט כל כך אנדרייטד. לא מבין את הנטייה של אוהדי בוסטון ללכלך עליו, רול פלייר שנותן סדרה ענקית לא פחות מהורפורד וגם שומר על יאניס לא פחות טוב ממנו. 3 שלשות שלו ברבע הראשון נתנו את הטון, שיחק בביטחון כל המשחק, עשה את המהלכים המנצחים הקטנים שלו וסיים עם 21 נקודות ו7 אסיסטים.

בעיקרון אני חושב שהמשחק הזה הוא כתב אישום נגד ההנהלה של הבאקס. נכון שיש נסיבות מקילות ובראשון החיסרון של מידלטון אבל בדיוק בשביל זה יאניס רושם משחק של 40-20 (הראשון מאז פריים שאק לשורת פלייאוף כזאת). בשום שלב של העונה לא היה ברור מי ה5 הסוגרת במילווקי וזה עדיין לא ברור. ברוק לופז חלש להחריד, לא קלע שלשה בערך מאז חודש מרץ ומילווקי מפסידה את הדקות שלו באופן קבוע. פורטיס עדיף מתוקף היותו לא לופז אבל גם הוא נעלם הפעם ולא פוגע כל הסדרה בדקות שצריכים ממנו סקורינג כשיאניס נח. יש סיכוי שפורטיס יפתח במשחק הבא להערכתי.
הלאה, פרימטר- גרייסון אלן נעלם בסדרה הזאת וזו התשובה הכי טובה למי שחשב שיש לטאקר תחליף פשוט. הפער בין שחקן אמין לשלבי פלייאוף מתקדמים לבין שחקן שאתה מקווה שיהיה אמין- זה בדיוק ההבדל. סדרה גרועה שלו. ווסלי מת'יוז ממלא את הרול שלו, אחלה של פיק אפ אבל הוא לא שחקן איכותי מספיק כדי לסגור משחק באלופה.
ג'ורג' היל משוטט על המגרש ללא כל תכלית, ב66 דקות בסדרה הוא רושם סך הכל 5 נקודות, 4 ריבאונדים, 3 אסיסטים ו9 עבירות. זה גם על בודנהולצר שמעדיף אותו ברוטציה על פני ג'בון קרטר.

התוצאה היא שמילווקי שיחקה 3 נגד 5 (קונתון היה השלישי). ישנה מסה קריטית של incompetence מהצוות המסייע והם עברו את המסה הזאת, בדיוק בגלל זה אמרתי בקיץ שעבר שאלופה לא צריכה לוותר על שחקני גרעין, ופיג'יי טאקר היה שחקן גרעין.

בגיים 7 בוסטון פייבוריטית ולא בגלל יתרון הביתיות (קבוצות הבית ניצחו 2/6 משחקים בסדרה) אלא פשוט כי הם טובים יותר. ב5 המשחקים האחרונים הם ניצחו 3 פעמים בצורה נוחה והפסידו 2 על חודו של פוזשן. לדעתי מילווקי צריכה לבצע שינויים ברוטציה- פורטיס במקום לופז, קרטר במקום היל. ומי יודע- אולי מידלטון יחזור בכשירות חלקית בניסיון להציל את העונה של הבאקס.

Krit123

Well-known member
גולדן - ממפיס
אני כופר בהשוואה בין 'חוסר צדק' בספורט למה שמתחולל בעולם האמיתי. הפלישה לאוקראינה, צפון קוריאה, רעב עולמי, יש גבול לכמה אפשר להיות טריוויאלי, הרי כל אלו לא מגרדים אפילו את תחושת חוסר הצדק שעולה בי מלראות החטאות ארוכות נופלות בידיים של הווריורס.
70. הם קטפו 70 כדורים חוזרים. לוני סיים עם 22, חצי מהם בהתקפה. וויגינס הוסיף 6 משלו.
להפסיד להם על הקרשים משמע ליפול לקרשים, אין מנוס. התבוסה הובילה את ג'נקינס לטעות פטאלית בעייני, השאיר את אדאמס על המגרש עמוק ברבע הרביעי, אין לו מה לחפש שם במשחק הדחה. הווריורס כבר caught fire לפני כן והשאירו להם אבק.

עד לרבע האחרון היה אחלה משחק. הווריורס לא הפסיקו לאבד כדורים בניסיון להאיץ את הקצב (אבל ממש) ולהריץ את הקו הקדמי הגבוה של הגריזליס. נשאר צמוד כי הם קיבלו הופעות פושרות למדי מסטף ופול, וויגינס+דריימונד נאלצו להרים 30 זריקות משותפות כתוצאה מהאוברפליי. קומינגה ובעיקר אוטו פורטר לא היו שם לטפטף נקודות משלהם, הרוטציה התקצרה לכדי 8 נפשות.
ממפיס קיבלו פיצוי מדילון ברוקס על פלייאוף מזעזע בדמות משחק ווליום סקורינג סביר (30 נק' ב-28 זריקות), ביין זז טוב יותר בשתי המפגשים האחרונים וסיפק 25 משלו (ביעילות, כי הוא תותח). נשארו תחתרותיים בגלל שטריפל J נמנע מעבירות באורח פלא, אז הוא התפנה לצבור החטאות מתסכלות ודפק כמה בלוקים מעליבים במקום.

בהסתכלות רחבה הגריזליס יכולים לצאת מאוד מרוצים מאקורד הסיום למרות ההפסד וההתרסקות המוכרת ברבע 4. הפלייאוף מאוד דינמי, לכן במשחקי 3&4 יצאנו בתחושה ש'מוראנט צריך עזרה, הבנאדם משחק לבד' וכעת ניתן שוב להבחין בפוטנציאל שלהם כקולקטיב. הפגינו קשיחות ואת ה-fuck you atittude המוכרת, העומק שלהם בא לידי ביטוי.

בהמשך אספר קצת על בוסטון מילווקי

מסתבר שמהשנה יהיה MVP של כל גמר איזורי, על שם בירד ומג'יק בהתאם לאיזור.
דעתכם? לדעתי תואר מיותר לחלוטין.. אם כבר אז היו מאחדים את הFMVP והMVP או שעושים PLAYOFFS MVP כמו שיובל מציע.

Rapgamer

Well-known member
מיותר לאללה. עכשיו בפלייאוף יחלקו 3 תארי mvp ובסבירות גבוהה ששניים יגיעו לאותו שחקן?
צריך mvp של העונה הרגילה וmvp של הפלייאוף זה די והותר. וכן, אני מעדיף mvp של הפלייאוף יותר מאשר fmvp כי זה חוסך פספוסים מהסוג של הבחירה באיגודאלה.

Krit123

Well-known member
מסתבר שמהשנה יהיה MVP של כל גמר איזורי, על שם בירד ומג'יק בהתאם לאיזור.
דעתכם? לדעתי תואר מיותר לחלוטין.. אם כבר אז היו מאחדים את הFMVP והMVP או שעושים PLAYOFFS MVP כמו שיובל מציע.
הזדמנות פז לאמביד להוכיח שהוא קופח מול יוקיץ' ולקטוף את התואר.

חרא רעיון, סתם שיהיה על מה להתווכח בתכניות דיבייט המאוסות ולנפח רזומה של שחקנים על הדרך. אפשר להוסיף " לקופח בהקשר של אמביד.

Krit123

Well-known member
כמה הערות מילווקי - בוסטון
*יודוקה משך דקות ארוכות מדי ללא טייטום או סמארט על המגרש בכניסה לרבע האחרון. לעומת זאת באד השתהה עם ההרכב של יאניס ב-5 או פשוט הספסול המתבקש של לופז.
*מתחבר לדברים של יובל לגבי הצוות המסייע, אני כבר לא זוכר מה היה הסיפור סביב התקרה עם טאקר, אבל בכל אופן אני חושב שהטעות המרכזית הייתה הטרייד על דונטה תמורת איבקה (בדיעבד). הם משוועים ליוצר מהכדרור ודיבינצ'נזו הוא האיש, היה חוסך להם המון דקות מיותרות של אחרים ומוציא את הכדור מהידיים של הולידיי לשם שינוי. מאוד אהבתי ואני עדיין אוהב את המהלך על אלן, הוא פשוט לא פוגע בכלום, חוץ משחקנים שמתועפפים ללייאפ בקרבת מקום.
*עושה רושם שהם למדו איך להכיל את גרנט בהגנה ולכן השיפור של ווייט תוך כדי תנועה הופך לסטוריליין מרכזי. הוא גם מבטל את התרומה של קנתון המעולה מהצד השני. פאט עשה קפיצה דרמטית בשנתיים האחרונות ומופיע ברגעים הכי חשובים.

myway23

Active member
ממה שאני זוכר עם טאקר, הם הציעו לו הצעה לא משהו ואמרו לו "תביא הצעה טובה יותר ונשווה לך" וזה מבחינתו היה סוף הסיפור עם הבאקס.
הוא ראה בזה חוסר הערכה ואחרי הפגישה אמר לסוכן שלו "בוא נמצא הצעה אחרת (כל הצעה אפילו בפחות כסף) וניקח אותה" ול"מזלו" הוא קיבל הצעה טובה ממיאמי ולא הסתכל אחורה מאז - אי אפשר להאשים אותו .....

myway23

Active member
לגביי המשחק, טייטום היה פשוט ענק, לפרקים הוא זרק קצת יותר מדי לטעמי, אבל אם זה נכנס באחוזים טובים אז אי אפשר להתלונן :)
יאניס גם היה ענק, יש לי מלא הערכה אליו אבל מה שבאמת חורה לי שלא שורקים נגדו מספיק, מעלימים עין הרבה פעמים (צעדים \ תוקף) כי זה יאניס. טייטום לדוגמא לא מקבל "כבוד" מהשופטים ולא ברור למה, הוא הרבה פעמים לא מקבל שריקות.

כמו שיובל רשם, אני גם לא מבין אוהדי סלטיקס שהיו נגד סמארט, הוא ממש לא אותו שחקן שהוא היה. הוא מוסר הרבה יותר טוב, קלע הרבה יותר טוב, וגם בהגנה כמובן הוא השתפר. לדעתי הוא השומר הכי טוב על יאניס. אני חושב שהשנה הוא מבין יותר טוב את הרול שלו וזה ייאמר לזכות יודוקה. הוא זורק פחות זריקות מפגרות ובעיקר מחפש את החברים. הוא גם מאוד טוב בבוקס אאוט בריבאונד. אני אישית לא הגבתי אחרי ההפסד האחרון כי לא התרגשתי יותר מדי שבסיום הוא איבד פעמיים (חסימה ואיבוד) - זה קורה וצריך לדעת TO BOUNCE BACK.

משחק 7 כמו שהרבה חשבו, יהיה מעניין, זכינו (אני ארשום את זה שוב, זכינו) בסדרה משובחת אבל זה הולך להסתיים בראשון, מקווה שבוסטון ינצחו אבל הכל פתוח.
אנחנו פשוט קבוצה יותר טובה מגיע לנו לעבור, עם כל ההערכה למילווקי THE DEFENDING CHAMPS.

למעלה