מילה טובה והמלצה חמה
מצוקי דרגות

יושי1906

New member
מילה טובה והמלצה חמה../images/Emo140.gif מצוקי דרגות

עדן יצאה לטיול ראשון עם לינה מחוץ לבית. כמובן רצתי לבדוק איך נסתדר עם האוכל. התקשרתי ל"}מצוקי דרגות" והתחלתי להסביר שהבת שלי תתארח אצלם ויש לה צליאק. מיד הפנו אותי לליליאן המדהימה. ליליאן היא אחראית המטבח,רק אמרתי צליאק ומיד אמרה רק תשלחי לה את הלחם, כל היתר אני אדאג. מתברר שהיא יודעת היטב על מה מדובר ויש המון רצון טוב. עדן חזרה מהטיול ופשוט סיפרה לי שקיבלה כל כך הרבה אוכל במיוחד בשבילה עם מגוון רב של אפשרויות שפשוט התחלקה עם החברות. את הממתקים והאוכל ששלחתי "למקרה ש..." פשוט רובו חזר הביתה. אז רק רציתי להגיד גם כאן,
לליליאן . וממליצה בחום. שיר

איזה יופי לשמוע שעדן נהנתה../images/Emo13.gif

טיול ראשון עם לינה מחוץ לבית, זו חוויה מיוחדת. מחמם את הלב שאירחו אותה באופן מתחשב כל כך. חג שמח יושי, לך ולכל החבורה

gilgul3695

New member
מכירה! הייתי שם בטיול שנתי

לא מזמן [30-31.3] היה לנו טיול שנתי והשכבה שלי ישנה שם, באמת היה מדהים! כולם אכלו פרגיות, צ'יפס וסלטים וגם אני ועוד ילד אחד שיש לו צליאק מהשכבה נהננו מאותו דבר בדיוק! היא הכינה לכל אחד צלחת צ'יפס מלאה, וכמה פרגיות שרק רצינו... זה היה הטיול לינה הראשון שלי עם הצליאק, שהיו לי חששות רציניים ממנו אבל יצאתי מרוצה ושביעה בהחלט.

מתי11

New member
איזה יופי!!!../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif

כל הכבוד לליאן,ישר כול. כל כך משמח לקרוא שעדן נהנתה ושפינקו אותה. איזה הרגשה נפלא לדעת שילדינו בידיים טובות ובטוחות. תמיד זה רק מחזק את התפיסה שלי שהכל עיניין של רצון טוב,של נתינה. חג שמח מתי

למעלה