מיהו בוגד פוטנציאלי?

softy

New member
מיהו בוגד פוטנציאלי?

מתפרסמת ברגעים אלו כתבה ב-YNET שמנסה לגעת בשאלה האם פלירטוטי צ'אט הם בגידה ריגשית. בצד הכתבה יש שאלון שעל פי התשובות שלו ניתן לזהות את הבוגד הפוטנציאלי המצוי. דווקא הצליח לי השאלון. למתעצלים לפתוח קישורים הרי הוא לפניכם: מיהו בוגד פוטנציאלי? פסיכולוגים אמריקאים מאפיינים 7 סימני היכר לאיתור בוגד פוטנציאלי ברשת (ללא מימוש של יחסי מין בפועל). הסימנים נכונים לגברים ולנשים. 1. הוא נוטה לשתף אחרים ולחשוף פרטים אינטימיים ממערכות היחסים שלו. 2. יש לו בעבודה חברה על תקן כומר וידוי שמספרים לו הכל. 3. הוא נוטה להעליב, לבקר ולהביך את בן הזוג בנוכחות אחרים. 4. הוא טיפוס סגור, שמצפין את סיסמת הכניסה שלו למחשב ולא אוהב שבן הזוג מציץ בניירות הפרטיים שלו. 5. הוא מסוגל לפגוש ברחוב באקראי ידידה מאותו מחזור בבית הספר, להיענות להזמנתה למשקה או לארוחה ולהגיע הביתה מאוחר בלילה, שמח וטוב לב, בלי להתנצל. 6. הוא טיפוס נרקיסיסטי שמחפש ללא הרף זריקות עידוד לתחושת הערך העצמי שלו ואישור לקסמו האישי. 7. הוא בעל רמה מצפונית נמוכה, לא תמיד אמין, פזיז, לא מאורגן, מאבד שליטה עצמית, שוכח להודות לאחרים, מאחר לפגישות ולא טורח להסביר את מהלכיו לסביבתו הקרובה. קישור לכתבה

פוEט

New member
כל אחד

הכל נסיבתי ,לא קשור אפילו לאדם אם הוא הכי מוסרי שיש.

*צופיה*

New member
זה בוגד פוטנציאלי ?

זה סתם טיפוס דוחה . איזה מזל שיש גם אחרים.

לפי השאלון אני כמעט בוגד...אם לדייק

...75% אני בוגד ב 25% האחרים חושב על זה... חהחהחהחהחהח חהחחה חהח ח דפוקים האמריקאים, כל דבר הם סוקרים וממלאים שאלונים...

למעלה