מטח

מצב
הנושא נעול.

Wizard123

New member
תשמע לפי כל החוקים

הפתרון שאתה מציע. האם הוא טוב
כפתרון למצב ה"עדין " השורר בארצנו ובארה"ב ( עליית הריבית)? או בכלל כהשקעה לטווח ארוך 3 שנים ? האמת היא שהכוונה שלי פשוט ל"הירגע" במניות ולמצוא אפיק שיוכל לתרום לי ..... כך שאם האג"ח מינימום 4 שנים אז אולי זה לא יתאים לי כ"כ.... תודה על ההענות שלכם....
תשמע לפי כל החוקים
שהריביות נמוכות - מקצרים תיקים. כלומר לא מקבעים תשואה נמוכה לטווח ארוך. אגב זהו בדיוק הפוך בעניין של הלוואות...

conundrum3

New member
wizard, השחרית עוד היה נורמלי.

conundrum3 תשובה מצוינת.. רק
בקשר לסעיף 5 - אינני מתיימר להגדיר את עצמי כמקצוען אך ניסיתי וירדתי לעומקם של כמה מהמכשירים שהבנקים בארץ מציעים. ואני מזהיר את כל מי שקורא - להזהר להזהר לזהר מהדברים האלה. הסברתי פה פעם במדויק איפה המוכש טמון, זה היה בהקשר של סטקרצאר ממשלתי מובנה - אג"ח שחרית. ולך קונה הדירה העתידי, אם באמת אתה מוכן להפסיד 15% (ותחשוב טוב לפני זה) הרי אתה ספקולנט וכדאי לך ללמוד לעומק את נושא האפציות והחוזים. אך אם זה לא ככה, בפשטות לדעתי השקעה באג"ח לטווח פדיון בינוני צמוד דולרי בריבית משתנה יהיה הפתרון האולטמטיבי והסולידי בשבילך. כך תוכל גם לדעת בבטחון שאם אתה נשאר לפדיון הקרן שהשקעת מובטחת לך במלואה.
בוא תנסה לתמחר את השווי הכלכלי האמיתי של אקסלנס אדיר או אקסלנס תבור. אם תמצא כמה עולה לבצע את הפוזיציה בעצמנו, אולי אפשר להרוויח כאן כסף.

Wizard123

New member
עזוב אותך סטארקצרים

בוא תנסה לתמחר את השווי הכלכלי האמיתי של אקסלנס אדיר או אקסלנס תבור. אם תמצא כמה עולה לבצע את הפוזיציה בעצמנו, אולי אפשר להרוויח כאן כסף.
עזוב אותך סטארקצרים
מסרים אתה קורא? שלחתי לך אחד

Wizard123

New member
אתה באמת מוכן להפסיד 15%?

אתה מדבר אליי ?
כי אם כן , אז לא הבנתי אותך ... אני שואל מכיוון שיש לי סכום כסף פנוי ואני מתלבט. הכסף נועד לדירה בעוד מס' שנים... רמת הסיכון היא עד 15%
תשמע אם כן אני אישית הייתי קונה אוכף על הדולר באופן כזה שצריך לחדש אותו כל פעם שהוא פוקע בכ15% מחולק לתקופת הזמן שאתה רוצה מכל הסכום. ואת השאר 85% למק"מ אגח צמוד קצר. ככה אם יהיו תנודות חריפות בשער (למטה או למעלה) אתה לא רק שתהיה מוגן אלא גם תרוויח. שוב זה ספקולנטי וקיים סיכון להפסיד את כל האופציות קנית (האוכף) - אם לא יהיו תנודות משמעותית. לפני שעושים פעולה כזו חייבים ללמוד על אופציות ומה עשית!

אהבתי את קו המחשבה ...../images/Emo8.gif

תשמע אם כן אני אישית הייתי קונה אוכף על הדולר באופן כזה שצריך לחדש אותו כל פעם שהוא פוקע בכ15% מחולק לתקופת הזמן שאתה רוצה מכל הסכום. ואת השאר 85% למק"מ אגח צמוד קצר. ככה אם יהיו תנודות חריפות בשער (למטה או למעלה) אתה לא רק שתהיה מוגן אלא גם תרוויח. שוב זה ספקולנטי וקיים סיכון להפסיד את כל האופציות קנית (האוכף) - אם לא יהיו תנודות משמעותית. לפני שעושים פעולה כזו חייבים ללמוד על אופציות ומה עשית!
אהבתי את קו המחשבה ...

השאלה מה קוקי תגיד ? לך תסביר לה שזה לא אוכף חביב כמו שרוכבים על הסוס והיא בדרך כלל אוהבת להיות למעלה ולא למטה ..........

Wizard123

New member
אם אתה לא מבין בוא אני יסביר

אם באמת היית יודע
היית בקלות ובמינוף גדול, מרוויח המון כסף על מסחר בשקל/דולר לא מבין תשובות כאלה.
הבנאדם שאלה לדעתנו? עניתי לו את דעתי. כמובן שאינני "יודע" , אלוהים לא לוחש לי.. וחוץ מזה אתה דואג לי? אני מחזיק CALLIM על הדולר עוד מתחילת החודש!

Wizard123

New member
שחקן מעוף

הבנאדם שאלה לדעתנו? עניתי לו את דעתי. כמובן שאינני "יודע" , אלוהים לא לוחש לי.. וחוץ מזה אתה דואג לי? אני מחזיק CALLIM על הדולר עוד מתחילת החודש!
שחקן מעוף
תעשה לי טובה תקפיץ את השרשור הזה כשהדולר יהיה על 4.7-4.8 *זו רק דעתי, אינני יודע בוודאות שכך באמת יהיה ואינני ממליץ לפעול בהתאם.

Wizard123

New member
בבקשה

תודה על התשובה המפורטת
אני אתחיל לברר כמה עולות אופציות שקל דולר .... הן גם נפרעות ביום שישי האחרון של החודש ? ובכמויות של 10000 ? ובהסבר שלך לא התייחסת לתעודות ...
בבקשה
זה לא רק לברר כמה הם עולות, הנושא דורש קצת לימוד והשקעה.. הפרעות ביום רביעי האחרון של כל חודש בתנאי שקיים לאחריו יום מסחר עוד באותו חודש - אם לא נדחה יום רביעי שבוע שלפני. כל אופציה מתייחסת לנכס בסיס - 10,000$. בקשר לתעודות לא התייחסתי כי לא שאלת :) תעודה אמורה לחקות באופן כמעט זהה את התנהגות הדולר והיא גם בדרך כלל מצליחה, ההבדל הוא שקרנות מתיימרות להכות את הדולר - גם הם לפעמים מצליחות. אך הנוסחא ברורה במקרה ההפוך הקרנות חוטפות חזק יותר. יחס סיכון/סיכוי..

Wizard123

New member
הפרעות = הפרעון

בבקשה
זה לא רק לברר כמה הם עולות, הנושא דורש קצת לימוד והשקעה.. הפרעות ביום רביעי האחרון של כל חודש בתנאי שקיים לאחריו יום מסחר עוד באותו חודש - אם לא נדחה יום רביעי שבוע שלפני. כל אופציה מתייחסת לנכס בסיס - 10,000$. בקשר לתעודות לא התייחסתי כי לא שאלת :) תעודה אמורה לחקות באופן כמעט זהה את התנהגות הדולר והיא גם בדרך כלל מצליחה, ההבדל הוא שקרנות מתיימרות להכות את הדולר - גם הם לפעמים מצליחות. אך הנוסחא ברורה במקרה ההפוך הקרנות חוטפות חזק יותר. יחס סיכון/סיכוי..
הפרעות = הפרעון

אני חושב שטעית ...

בבקשה
אני חושב שטעית ...
" אם לא נדחה יום רביעי שבוע שלפני....." אתה התכוונת שזה שבוע מוקדם ..

Wizard123

New member
אני מתכוון

טווח בינוני
טווח בינוני בשבילך זה עד אחרי ההתנתקות או יותר מזה?
אני מתכוון
עד שיגיע ליעדים שציינתי למעלה. בשביל מדד טווח ארוך בשבילי זה מעל שנה. בינוני - זה מתחת לשנה

חזי147

New member
פישש איזה דיון

איזה יופי
שכל העיתונים הבוקר תומכים במה שאמרתי אתמול. כולם עושים רעש והמולה במטרה מתוך הפוזיציה :)
פישש איזה דיון
אני רוצה לקנות דולרים ושהערך שלו יעלה אני ימכור אותו הבנתם?בכמויות..

מצב
הנושא נעול.
למעלה