מטוסי אמברר

sr G a L

New member
מטוסי אמברר

"נפל לידי" כרטיס הבטיחות של Embraer 170-100 של חברת LOT אני מכיר את השם של המטוס, אבל הוא לא ישן מידי כדי לטוס מבצעית???? לחברה LOT יש הרבה מטוסים כאלה??? אפשר קצת פרטים על המטוס? מגיעים לארץ ?

oryast

New member
ישן? הוא בכלל לא ישן

הוא אפילו דיי חדש הוא יצא מהמפעל פעם ראשונה רק ב-2001

אפילו יותר חדש

ב 2001 הוא הוצג לראשונה. המטוס הראשון שטס מסחרית עשה זאת רק ב 2004 בחברת LOT. משפחת אמברייר 170-190 היא משפחת המטוסים החדשה ביותר הקיימת היום בשוק. לדעתי למטוס אין מספיק טווח כדי לטוס לתל אביב מוורשה והוא מיועד לטיסות קצרות של עד שעתיים-שלוש.

ERJ PILOT

New member
תתפלא

הוא מסוגל ליותר, אנחנו מטיסים אותו בקו JFK-AUS שזה:4 שעות וחצי.והוא יכול גם הרבה יותר, היתה לנו טיסה עד לא מזמן שיצאה מאטלנטה עד לאחד היעדים שלנו בקריבים, אורך הטיסה כ-5 שעות.

sr G a L

New member
באמת??

הייתי בטוח שזה מטוס ישן משום מה :/ גם לא שומעים על המטוסים האלה הרבה. תודה רבה על המידע !!!

ארזS

New member
אני לא מבין למה חשבת ככה...

האם אתה מסתכל מידי פעם באתרים של המטוסים כמו למשל Airliners.Net ו/או JetPhotos.net ? הרי כמעט בכל יום יש שם תמונות מכל העולם של מטוסים חדשים כאלה. בכל אופן, עכשיו אתה יודע. ודרך אגב, בתקופה האחרונה התקבל אמבראר חדש בחברה הירדנית שבאה לכאן. הנה הוא.

sr G a L

New member
האמת ארז?

אין לי שמץ של מושג למה חשבתי ככה. כנראה בגלל שבסימולטור המטוס הזה נראה מיושן, וגם פה לא מדברים עליו הרבה. אלא יותר על הבואינג או האירבאס. נו שווין :) יש לי כרטיס בטיחות של האימברייר. וגם קיבלתי היום עוד אחד חדש, של EURO LOT ATR שניהם.

למעלה