מחשב איטי.

davidhol

New member
מחשב איטי.

לפני מספר חודשים שודרג מחשבי למעבד ליבה כפולה 3800+ של AMD + זיכרון 1G. מערכת ההפעלה היא XP. אני מקפיד לנקות אותו עם תוכנות אנטי וירוס נורטון ו-ad-ware. השימוש שלי במחשב הוא אינטרנט ויישומיי אופיס. אין משחקים או גרפיקה כבדה וכו'. מהרגע הראשון, ואולי עכשיו הדבר הוחמר, המחשב היה איטי למדי. חשתי את העוצמה הגלומה בו רק מול קבצים של וורד. לגבי דברים אחרים, לא הבחנתי במהירות יותר גבוהה. חבר אמר לי שייתכן שהדבר נובע מהעובדה שהכונן הקשיח שלי הוא ישן (80G בן כ-4 שנים). מה לדעתכם עלי לעשות כדי להגביר את כוח המחשב. דוד

pcdoctor

New member
על פניו לא נראה שצריך ליהיות איטי

אולי הצטברות לכלוך באווררים , והתחממות גורמים לאיטיות... , בנוסף אולי וירוסים שנורטון לא מאתר.. ועוד כל מיני ספאיווארים שהצטברו עם הזמן. נתוני המחשב שלך הם די והותר בשביל ישומי אופיס ואינטרנט קרא את המאמר המצורף ופעל על פיו... מניח שיעזור לך לא מעט. לדעתי רק עינין של ניוי.. גם פיסי וגם ע"י תוכנות ניקוי.. יעוררו את המחשב לחיים בהצלחה

davidhol

New member
תודה רבה.

בעקבות קריאת המאמר המעניין שלך, עלה בדעתי הרעיון שאולי תוכנת אד-וואר אינה מותקנת נכון אצלי, כי היא אינה מציגה את שמות המזיקים אותם מסמנים לשם מחיקה. מה דעתך? דוד

למעלה