מחפש תמונה של חלון נפתח !!!

soundv

New member
מחפש תמונה של חלון נפתח !!!

מישהו יודע איפה אוכל למצוא תמונה/תמונות של חלונות נפתחים? חיפשתי בגוגל ולא מצאתי. אני צריך בשביל להכין לוגו. תודה למי שיעזור.

uri_a

New member
מה חיפשת?

אני חיפשתי בגוגל, וקיבלתי "רק" 3540 תמונות העונות להגדרה של חלון נפתח... אני די בטוח שבים הזבל שיש שם אפשר למצוא איזה תמונה או שתיים )או 1000
( טובות

soundv

New member
זהו, שלא מצאתי חלון נפתח

שאפשר להפריד את החלונות ולהבלש אותן על תמונת נוף כאילו רואים את הנוף דרך החלון- זה מה שאני רוצה ליצור

yanivfel

New member
אתה מחפש שרטוט או צילום?

חלון של פעם עם תריסים או רק חלון זכוכית? נפתח מתוך הבית החוצה (כלפי המצלמה) או מפנים הבית כאילו שהמצלמה בתוך הבית? האם חלון עם דמות או חלון דומם? אנימציה של חלון? חלון של אוטו זה גם חלון שנפתח, האם זה גם עונה לדרישותיך? תן יותר פרטים אם אתה רוצה שיעזרו לך.

soundv

New member
אז איזה חלון אני מחפש:

חלון של בית-וילה , רצוי עתיק נפתח כלפי חוץ, אבל משהו עדין מכיוון שאני שם תמונת נוף ברקע ולא רוצה שהחלון ישתלט יותר מדי. עדיף ללא תריס ועם ריבועים כאלה- - הכוונה היא לחלון הנפתח לשני הצדדים- לא חלון של מסילה - בלי דמויות- רק החלון - גם אם יש ברשותכם חלון שפונה כלפי פנים (כלפי המצלמה) אשמח לקבל את הקובץ תודה יניב ותודה לכל מנדבי המידע !!!

vo5

New member
בבקשה

אני חיפשתי בגוגל וכן מצאתי,צריך קצת סבלנות. אני מביא לך כאן שתי תמונות ,ואתה יכול להמשיך לחפש כי כן יש בגוגל. דרך אגב, החלון התחתון היה עם לוגו של חברה ואני הורדתי אותו,כך שיכול להיות שיש זכויות יוצרים על חלונות אלה ,כך בחשבון.

למעלה