מחפש עזרה בהצעת מחיר

unb®eakable

New member
מחפש עזרה בהצעת מחיר

שלום לכם, זאת הודעה ראשונה שלי כאן בפורום, יש לי רכב מסוג - סוזוקי בלנו שנת 97 ישנה אבל עושה את העבודה. קיבלתי הצעת מחיר לטיפול על האוטו האם אתם יכולים לעזור בייעוץ לגבי זה פה. תודה

unb®eakable

New member
חחחחחח כמובן

פשוט רציתי לדעת שזה הפורום המתאים, תודה רבה. אז ככה: כמו שכבר ציינתי מדובר על סוזוקי בלנו שנת 97 אוטומטית. שמן מנוע מסנן שמן מסנן אוויר מסנן דלק 4 פלגים אום מכסה שסתומים גומיות מפלג (מילה שלא הבנתי מההצעה) מחזרי שמן שסתומים רצועת טיימינג רצועת חדשות בולמים אחוריים X2 (הסוג הטוב-לא סיני) תוסף שמן תוסף דבש תוסף גיר ועבודה סה"כ 3000 ש"ח דעתכם?

shahf

New member
רוב הסיכויים שכל התוספים למיניהם מיותרים.

כמה ק"מ יש לרכב?

חן 1111

Active member
אם באמת צריך לעשות את כל זה,

אז ייתכן שהמחיר סביר. בולמים אחוריים - אתה מתכוון לבולמי זעזועים? מי קבע שצריך? הייתי מוותר על התוספים. אם מחליפים לך מחזירי שמן שסתומים, זה צריך לפתור את העישון, ואז אולי לא תצטרך תוסף.

unb®eakable

New member
בלומי זעזועים אני יודע שהם גמורים

כבר אמרו לי את זה, וגם לא הכי חובה. לגבי התוספים אני לא הכי מבין בזה. אבל המליצו לי מחיר קצת גבוה לדעתי, רק על העבודה לקח פה 800 הבעיה שאני לא הכי הכי מבין בזה

חן 1111

Active member
800 זה על כל העבודה?

כלומר הטיפול, החלפת הטיימינג והבולמים? לא כל כך הרבה. נתנו לך פירוט מחירים של החלקים והחומרים?

unb®eakable

New member
כן יש לי פירוט מחירים שקיבלתי

שמן מנוע 100 מסנן שמן 40 מסנן אוויר 40 מסנן דלק 55 4 פלגים 80 אום מכסה שסתומים 110 גומיות מפלג 65 (או משהו אחר-מילה לא ברורה) מחזרי שמן שסתומים 100 רצועת טיימינג 200 רצועת חדשות 120 בולמים אחוריים X2 (הסוג הטוב-לא סיני) 840 תוסף שמן 110 תוסף דבש 110 תוסף גיר 110 עבודה 800 דעתכם???

the annonymous

New member
תוריד את התוספים וברר מה זה "סוג טוב"

תשאל איזה סוג וחזור לפה לקבל חוות דעת אם הם באמת טובים (זבל מייצרים לא רק בסין ודברים טובים מייצרים גם בסין).

חן 1111

Active member
נראה סביר. תוותר על התוספים. לא צריך.

אם כל השאר חלפים איכותיים, אז נראה בסדר.

שחר ו

New member
האם המחירים לפני מע"מ או כוללים?

האם הכוונה לאטם מכסה שסתומים? האם רצועת הטיימינג כוללת בתוכה את מותח הטיימינג? האם אמרו לך את יצרן הבולמים? KYB מונרו וכו' האם חלק מהחלקים מקוריים או תחליפיים?

unb®eakable

New member
וואוו כמה בירורים

אני יודע שהכל מקורי לא אמרו לי את ייצרן הבולמים רק אמרו שזה לא סיני וזה איכותי. ולגבי שאר הדברים אני באמת לא יודע לענות.

שחר ו

New member
תוכל לחסוך כ-150 200 ש"ח בקניית החלקים

עצמאית ולא דרך המוסך וזאת ללא תחשיב הבולמים

הRאל

New member
המחירים שקיבלת הם שחיטה

בל נשכח כי מדובר ברכב בן 15 שנה. אני יעריך לך את המחירים על סמך ידעתי במחירים שהם נמכרים בירושלים(ואני יודע עלויות) המחירים כוללים מע"מ ואני מעריך שאני טועה בחלק מהמחירים אבל לא בצורה קיצונית. ולכל המפקפקים והקשקשנים אני מוכן לעזור לבחור ללא שום תמורה ברכישת החלקים. ואין לי שום רווח כלכלי מהעניין, סתם ניסיון של שנים רבות בתחזוקת רכבים ישנים. שמן מנוע 60 מסנן שמן 40 מסנן אוויר 40 מסנן דלק 20 4 פלגים 50 אום מכסה שסתומים 110(לא יודע) גומיות מפלג 65 (או משהו אחר-מילה לא ברורה)(לא יודע) מחזרי שמן שסתומים 100(לא יודע) רצועת טיימינג 200(לא יודע) רצועת חדשות 60 בולמים אחוריים 300-400 תוסף שמן אין צורך תוסף דבש אין צורך במידה ותצטרך 20 ש"ח תוסף גיר אין צורך עבודה על החלפת הבולמים 250 ש"ח ושאר הדברים לא יותר מ-400 ש"ח לפי החישוב שלי,כולל החלקים שאת עלותם אינני יודע אבל הסתמכתי על הצעת המחיר שהבחור הציג,למרות שאני משוכנע כי בפועל הם זולים הרבה יותר לא יותר מ-1800 ש"ח כולל הכל.

חן 1111

Active member
זה מחירים של חלפים באיכות הכי נמוכה

החוכמה זה להשוות חלפים זהים או באיכות זהה. לא חוכמה למצוא זבל בזול. ובעבודה ההפרש הוא 150 שקל. ביג דיל.

הRאל

New member
ממש לא נכון

המחירים של החלפים הם למקוריים/איכותיים. יש מוצרים הרבה יותר זולים כגון פילטר אוויר ב-20 ש"ח ושמן מנוע ב-40 ש"ח. לגבי עלות העבודה המוסך מרוויח עליו מעל 1000 ש"ח בחלקים לכן הוא יחסית זול בעלות העבודה.

חן 1111

Active member
שמן מנוע שעולה במוסך 60, זה בדיוק השמן

שנמכר בחנויות ב-40, כלומר הכי זול שיש. אני מניח שכך גם לגבי יתר החלפים.

unb®eakable

New member
תודה ענקית, עזרת לי רבות.

אני גם מרגיש שחיטה של מחיר, בגלל זה אני מברר והמון. עכשיו אני יגלה לכם סוד קטן - לצערי הרב הבירורים שאני עושה הם לאחר מעשה. כלומר הכנסתי את האוטו לטיפול של שמנים ובדיקה כללית, התגלה טימיניג ועוד כמה דברים שלא ידעתי מהם אומרים וקיבלתי את המחיר הזה. הסכום עדיין לא שולם - לא עד שאני יעשה בירור מקיף

למעלה