מחפש מסלול מאה קילומטר

מחפש מסלול מאה קילומטר

אבל כמה שיותר מישורי (פעם ראשונה שלי, אז ברחמנות) (שום צובה, שום חרמון) התוכלו להמליץ?

odedbc

New member
כבישים לא עמוסים באמצעהשבוע הם מחזה נדיר.

ואלו שפחות עמוסים הם בד"כ כבישים צרים שגם המעט תנועה, עוברת קרוב. עכ"פ מסלולים סבירים: משדרות דרומה בכביש 232 עד כרם שלום וחזרה או בצמת גבולות לפנות דרומה עד צאלים ומשאבי שדה וחזרה. עוד אפשרות, אם כי הדרך גבעית ויש טיפוס מצטבר משמעותי: צמת אשתאול דרומה, כביש 38 עד צמת ליאון פניה ימינה לכביש 353 עד צמת קוממיות (כביש 40) וחזור. דרך יפהפיה. אפשר באזור המרכז\שרון בצרה, תל מונד, כפר הס, צורן, תנובות בורגתא בהצלחה

ItsikH

Member
אשתאול עזקה יש עליות אמנם קצרות אך כואבות. הכבישים השקטים היחידים שאני מכיר באמצש הם בגבול הצפון והגולן

ItsikH

Member
קטנוני/tapuzforum/images/emo8.gif בענין התנועה צריך לבדוק כל קטע כביש בנפרד. אני לא הייתי ממליץ לצאת לרכיבה ארוכה ראשונה לבד באמצע השבוע, עדיף בשבת באזורים ``מתוירים``. כבישי הנגב המערבי דוקא סואנים למדי באמצש. באזור נחשון המישוריים הם כבישי המשולש, כביש 3 ו383 ואפשר להמשיך עוד קצת לכיוון עמק האלה או בית גוברין לפני שחוזרים באותה דרך

הימליה קצת הררי מדי בשבילי

benspin2

New member
נחשון שמשון נחשון[כפול 5]

אמנם לא מישורי אבל בהחלט לא צובה,הרכב תמיד קרוב לשינויים של הרגע האחרון.ניתן לבקרה באמצעות ניסוי ותהיה למשל: לנסות את אותה עליה פעם בעמידה ופעם בישיבה או יחסי העברה שונים. חג שמח my way2 שירות לוגיסטי לרוכב

אני יכול במקום לעשות מהבית לסופר 50 פעם ../images/Emo13.gif

נחשון שמשון זה ממש ממש לא מישורי אולי "המשולש" שלש פעמים, אם כבר. (תודה בכל אופן)

למעלה