מחפש מידע על EN

באבא2000

New member
מחפש מידע על EN

עלויות אחזקה. ברקסים. שנתונים בעייתיים. מה לבדוק וכדומה. אני חושב שזה הולך להיות הכלי הבא שלי אחרי הMZ.

ptitza

New member
היי באבא,

האם זה אומר שהתרשמתה מהכלי?:) טוב, אז כך - מכירה מסודרת החלה בארץ בשנת 94, ב '96 עבר הכלי מתיחת פנים רצינית ביותר - קיבל שרשרת במקום רצועת הנעה, מד מהירות על מיכל דלק , בסיס גלגלים ורוחב האופנוע גדלו, כך גם נפח מיכל הדלק. בעיות מיוחדות לא ידועות לי, למרות שפירקתי את האופנוע כמעת עד הסוף כבר פעמיים. בלם אחורי למרות היותו תוף לא רע כלל, אפילו מספק רגש מסויים. אני אישית הייתי מחליף בולמי זעזעים אחוריים, אך בינתיים לא מצאתי משהו טוב יחסית שמתאים ל-EN עם מהלך מתלים קצר יחסית. מגן רוח - חובה, אחרת - אתה תקוע במהירות של 100-110, זאת אומרת שאתה די בקלות מאיץ, אבל רוח משתדלת לתלוש לך את הראש, ולפעמים גם את כל גוף העליון. אני אישית מצאתי שנסיעה הכי כיפית על ה-EN היא במהירות 100+ בהילוך שישי. לא שומעים כמעת את המנוע. גם בפקקים הכלי התברר כי די נוח, והופתעתי לטובה - כמובן שזה לא דיוק, אבל אתה יושב נמוך, וזה מאפשר לתמרן בין מכוניות די בנוחות. אני אחשוב על משהו נוסף.

באבא2000

New member
מה קורה גבר?

קודם כל כן. די התרשמתי. בעיקר מהפוזה ברמזור שאתה עם האישה מאחורה. [תגיד לי, יש אופנועים שבאים עם אישה בילט-אין?]
אני מפחד מתנוחת הישיבה כי אני רגיל להיות גבוה. בעיקרון, עוד מילדותי על ה MZ החלטתי שאני לא אסתדר עם אופנוע שיהיה מהיר מ-120 +-, וגם אין לי כוונות לבדוק כמה זה כואב להתרסק במהירויות גדולות. אני מאוד אוהב לטייל עם האופנוע ולהרכיב, אז ה EN עשה לי רושם של נוח לישיבה ולטיולים. כן, ראיתי כמה עם מד שעונים די יפה על הדלק מקדימה. אני מניח שזה אומר כמה חודשי עבודה אינטנסיביים וחסכון. אגב, בכמה באמת רכשת אותו בסוף? [אתה יכול לענות בפרטי אם מתחשק לך] ובנוגע לעלויות תיקונים במוסך [מה לעשות, גם אם היה לי הידע לתקן (מה שאין לי) וודאי לא היה לי הזמן לעשות זאת]. תודה על התשובה, ואשמח לטייל איתך בקרוב, כשאמצא מישהי חדשה להרכיב

el presidente

New member
הנשיא ממליץ.

EN..אופנוע נוח למרות שיש כאלה שסולדים מהתנוחה הזו. לא מסכים בנוגע למגן רוח (שאמר ידידי בהודעה מעל)..אני אישית רוכב איתו במהיריות די גבוהות בלי שום בעיה.. בכל מיקרה תנוחת הישיבה מפצה על כך... פוזה באה כחלק מהחבילה למרות שזה לא העיקר. לצערי (או מזלי) אני לא מכיר בעיות עם הכלי כי הוא משנתון חדש..אבל יש פה כאלה בעלי שנתון נמוך שיוכלו לתת לך עוד עצות.

טוב, הסוס וודאי שימליץ , אך יציין

שהוא רוכב עליו כבר כ 3 שנים ולכן לא אובייקטיבי... בגדול אמרו לך את הרוב.. מחלות? כן , אגזוזים!! , בד"כ נרקבים המקורים לאחר שנה או שנתיים. מהירות אכן אפשר לנסוע יותר מ 100 פלוס, מבחינת דלק, ממוצע של 1 ל 19 עד 22 תלוי באופי הרכיבה.. ה EN ,בגדול ,בהחלט מספק את הסחורה. אגב שלי למכירה , שנת 95...נו טוב הייתי חייב להשחיל את העובדה הזו בהודעה (אבל אין שום קשר להמלצה
).

ptitza

New member
כן נכון,

אגזוזים - בטח שראיתה את שלי, נראים כאילו מישהו נתן בהם חתיכת ביס, חובה להחליף בשלב מסויים,אין מנוס. להרכיב ולטייל - למרות הנסיון הלא רב שלי עם הכלי - יהיה כף בהחלט. כשעליתי פעם ראשונה על הכלי אחרי יותר מחצי שנה ו-6500 ק''ם על ה-GN, היה קצת מוזר. קודם כל - איפו לעזזל הרגליות??? גם כבד, BULKY שכזה. אבל אחרי יומיים, הכל היה כבר אחר לגמרי... בקיצור - ממליץ, ממליץ, ועוד הפעם - ממליץ.

למעלה