מחפש ברית!!

נתוש ז

New member
מחפש ברית!!

אני במקום 500 ומשהו. עד עכשיו פתחתי סתם ברית משלי..אבל אין שם אנשים בדרגים שלי והברית הזאת לא נותת לי כלום. אני מחפש ברית שיש בה אנשים במקומות 400-600 כדי שאוכל לתקוף איתם ביחד. שיש לברית קומונה ושמתכננים את ההתקפות ביחד ועושים על מיני פעולות כיפיות :). זה חשוב שיהיה בברית הרבה אנשים שהם בדרגות שלי בערך.

chaos1988

New member
נצל"ש

איך אני משנה את החתימה שלי ? פשוט ראיתי יש לך הרבה כתוב בחתימה

נתוש ז

New member
אתה...

לוחץ על השם שלך בפורם (איפה שכתבת הודעה). זה פותח לך חלון חדש של העולם האישי שלך. שמה אתה לוחץ על עדיכון העולם האישי שלך..ותחפש שם תימצא באחד מהם חתימה..

ran352

New member
אתה מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואני

אתן לך את שם הברית, אתמול ראש הברית היה רמה 7, אבל הפילו לו את כל המפעלים אז נמאס לו והוא פרש מהמשחק, אבל פתחנו מחדש את הברית ואנחנו מחכים שכל השחקנים יחזרו, אבל יש לנו כמה בדרגים של האזור שלך.. אתה מוזמן לצור איתי קשר בהודעות ונראה, יש על מה לדבר...

b l i p

New member
גם חבר שלי תקוע כמוך...

אני אישית לא בדירוגים האלה... אבל אני מפחד על מה שיקרה כשאני אגיע לשם... אין שם אף ברית.

נתוש ז

New member
ראבק :(

אף ברית לא רוצה אותי
???? אני צריך שמישהו יענה לי !

jon2spivak

New member
MGH

MGH פתוחה לכול קהל המשתתפים ובשלווים אילו מתכננים בריתות לכמה אנשים בדירוגים מסוימים הינך וזמן לברית MGH מצפה לראות אותך

TG המלך

New member
תצטרף לברית TheMafia

זו ברית מעולה ומשתפת פעולה עם כולם. יש לנו קומונה פרטית וכרגע אנחנו מלאים (יש לנו 50 אנשים) אבל נפתחה ברית TheMafia2 אז תצטרף אליה ויש לשתי הבריתות אותה קומונה. זו כאילו אותה ברית כי פשוט אין לנו מקום בברית הראשונה אבל תמהר כי גם הברית הזאת גדלה במהירות!

b l i p

New member
אבל זה לא מתאים לדירוג שלו

זאת באמת ברית מעולה, רק חבל שאתה גבוה כל כך בדירוג (יחסית)

נתוש ז

New member
דיברתי עם ראש המאפייה..

זה לא יסתדר ביני לבינו.. הוא אמר שהדירוג הממוצע הרבה יותר נמוך משלי ולא יהיה לי עם מי לתקוף.. מה הבעיה של אנשים למצוא לי ברית? אני דווקא משחק לא רע
אפילו יש לי 100% פגיעה עם הבליסטים :(

נתוש ז

New member
למה אף אחד לא רוצה אותי???

אני סתם יקפיץ את זה כל שניה עד שיציאו לי ברית בשבילי
תביטו ימינה-------> יצאת טמבל

dani2dani

New member
תיכנס לברית שלי!

ברית דיי חדשה ויש לה גם קומונה בתפוז,אני בדירוג 600 ומשהו אם תירצה להיכנס תגיד לי בפרטי!

למעלה