מחפש אתר להזמנת צמיג

rankoer

New member
מחפש אתר להזמנת צמיג

אני מחפש אתר זול מחו"ל לקניית צמיג לטימקס,160-60/15 עדיפות לתשלום דרך פייפל. תודה רבה לעוזרים.

ניסיון לא טוב

יש לי אפריקה טווין והייתי צריך חלקים. ראיתי את המחירים בהונדה ובאתרים בחול - וקניתי מחול כי זה בערך חצי מחיר. אבל - דמי משלוח, מעמ, מכס, מס קנייה, דמי טיפול במכס ואחסנה כי לא באתי ביום שזה הגיע הפך את כל הסיפור ללא משתלם. במבט לאחור הייתי קונה בהונדה. תבדוק את ההוצאות הנלוות ותראה אם בכלל שווה לך.

creth11

New member
בנוסף תבדוק את הדרישות לשיחרור צמיג במכס

חלק בטיחוחותי דורש אישור מכון התקנים ואישור מוסך אישור מכון התקנים עשוי להיתברר כמחסום בילתי עביר במחיר שפוי

rankoer

New member
מחיר הצמיג בארץ

בירור שעשתי במוסכים בארץ,צמיג אחורי לטימקס עולה 900-1200 כולל התקנה,צמיג בחול ראיתי ב110$ בגלל זה חשבתי על הזמנה מחול

לא ידוע על צמיגים אבל

הזמנתי מיסב ורינגים - 1400 ש"ח בהונדה 750 בחול יחד עם המשלוח, מעמ, מכס, מס קניה ושחרור ממכס - יצא 1450 ש"ח. (ואני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם אחד החלקים היה מגיע פגום.) בקיצור - תבדוק טוב לפני שאתה מזמין, או שאיזה חבר יביא לך צמיג במזוודה...

ז ר ח

New member
מסב אתה יכול לקנות בארץ בחנות מסבים

בחמישית מחיר משל היבואנים הנהדרים שלנו.... חוץ מזה שאני הזמנתי חלקים להונדה שלי ואחרי כ-ל המיסים יצא שליש(!) מחיר מהונדה דרך השלום. ידית בלם קדמי לימאהה TT עולה במטרו 730 ש"ח! ואילו ברשת היא עולה 20 דולר. בקיצור, שווה לעשות את המאמץ, אני עושה אותו את המאמץ עד לחצי מהמחיר בארץ. לעיתים ההפרש זניח אבל היבואן לא קיבל את הכסף שלי. חשוב לציין שהניסיון שלי הוא עם מטרו\עופר אבניר\הונדה. לגבי הונדה ניתן לומר שהמחירים שלהם קצת יותר נמוכים יחסית. לגבי צמיגים, כנראה שפה צריך משהו אמיץ עם כסף שיארגן מחולה לחברה מהפורום...

מיצו

New member
זה נראה ונשמע מפתה, אבל

אלא אם מישהו מביא לך את זה במזוודה, זה פשוט לא יצא לך משתלם. אם הצמיג יעלה לך 110$ ועל משלוח תשלם עוד 100$, אתה מדבר כבר על 200$. תכפיל בשער הדולר, תוסיף לזה מכס ומע"מ, שלא לדבר על אובדן שעות עבודה בריצה לבית המכס בת"א (בהנחה שיתנו לך בכלל להכניס אותם בלי לקבל אישורים ממשרד התחבורה, עוד בירוקרטיה). וכל זה עוד לפני שנאצלת לשלם 75-100 ש"ח במינימום למוסכניק או פנצ'רמאכער שיחליף לך. לכמה כבר הגעת? לדעתי יצא לך אותו מחיר ולא בטוח שלא יותר יקר. חבל על הטרחה. לך לזייתוני או ריינוטאייר תקבל מחיר סבבה ותתקין.

rankoer

New member
תודה,צודק

יכול להיות שבאמת עדיף לקנות בארץ ולחסוך כאב ראש ובירוקרטיה..

מיצו

New member
אני אגיד לך משהו

מילא סט כביש ספורטיבי שעולה 2600 ש"ח לפני הנחת חברים, ובחו"ל הוא עולה רק 200$. מילא. אבל כזה צמיג? להבא, אם אתה יודע שאתה נשאר עם אותו כלי לאורך זמן, תראה מי חוזר מחו"ל ויכול להביא לך (למרות שלהכניס צמיג למזוודה זה לא תמיד הכי כיף בעולם אבל יש אנשים שרק נוסעים לאיזה כנס או משהו כזה, והמזוודה שלהם חצי ריקה). למען הסר ספק: יש להישמע להוראות המכס בלה בלה בלה.

rhiotire

New member
הכי טוב

להביא צמיגים ביד מחול מנסיון זה עובר ,כול דרך אחרת של מישלוח תתקל במייטב הבירוקרטיה הישראלית לגבי מחירים בארץ כול מה שנע סביב 850-950 ש"ח על האופנוע לצמיגים טובים(משלין,פירלי,דנלופ) הוא מחיר הוגן בהצלחה

raanansh

New member
למי שמזמין צמיג - אישור מכון התקנים

יעלה משהו כמו 420 ש"ח לקבל. מעבר לזה שגיל צמיג צריך להיות עד 10 חודשים ממועד המשלוח. בנוסף, כמות ריצות לא מבוטלת בין שדה התעופה (לרוב צמיגים לא מגיעים בדואר רגיל אלא בשילוח שהוא יותר יקר). לאחר ניסיון מלפני חודשיים, יוצא שחסכון הוא רק של 300-400 ש"ח על זוג צמיגים. לטעמי זה לא משתלם.

למעלה