מחיר קמח מרמולייט הוכפל ??

מחיר קמח מרמולייט הוכפל ??

היום עשיתי קניות בשופרסל ביג ונדהמתי לראות שמחיר קמח מרמולייט "הוקפץ" מ-2.99 ל- 3.50 ש"ח. כשפניתי למנהל הסניף בבקשה לקבל את מחירון החברה לבדוק שאין טעות - הוא התעצבן וענה "מה את רוצה ממני ? החברה קובעת את המחירים" (שירות מעולה ללקוח, נכון ?...). האם ידוע לכם משהו על הכפלת המחיר ?? נשמע לי לא הגיוני... אני מתכוונת לבדוק עם מרמולייט מחר.

shavririt

New member
המחיר עלה באישור התמ"ת-

למחיר של קמח רגיל. כך דווח לעמותה.

נילוס11

New member
שלמתי על שקית קמח אתמול 4.60

אתמול בערב בדרכי הביתה משדה התעופה נכנסתי לגן שמואל זה המחיר ששילמתי על הקמח,הם טריים עם תאריך אחרון לשיווק עד 2010. מחר אכין לחם יאמי יאמי.

צריך לעשות סבב מחירים ?

פעם ההפרשים היו קטנים בין הסופרים והייתי קונה יחד עם יתר הקניות. מסתבר שבכל סופר יש לקמח מחיר אחר וההפרשים משמעותיים (בהתחשב בכך שזה לא הקנייה היחידה לצליאקים) - זה מצטבר ... אולי נקים קול צעקה לאחידות במחיר ?? עם העמותה, בתקשורת, בהפצצת מכתבים לשר הבריאות ? מה, לא מגיע לנו חיים יותר קלים לפחות מבחינת אחידות המחיר, אם לא בעלויות הגבוהות שגם ככה המחלה עולה לנו...

meitush123

New member
לא יועיל

בדיוק כמו שהפסיקו לסבסד את הקמח הרגיל, כך הפסיקה האחידות על המסובסד שלנו. מסתבר שסיפור הלחם האחיד משפיע גם עלינו.

זה היה הסבסוד היחידי שניתן לחולי צליאק, ועכשי

גם הוא הלך? לא רוצה להשמיץ אבל זה בהחלט הישג לקידום חולי הצליאק - במקום ללכת קדימה הלכנו אחורה. חוץ מזה אם באמת העלו את המחיר למקסימום ואין יותר סבסוד ומחיר פיקס לחבילת קמח, רק מחיר מקסימלי לצרכן, אז נפתחת הדלת לפערי מחירים וכל חנות לפי רצונה. אבל אל חשש, אין לי ספק שאוטאוטו כל המחירים בכל החנויות יתייצבו על המקסימום, כמו שקורה בכל מקום שבו יש מוצר בודד וקהל שבוי. וסליחה על הציניות.

pizpizonet

New member
חבל - גם ככה הכל עולה פי 4 יותר מאשר מקמח

רגיל אז לפחות את הקמח הזה היו מסבסדים ממש מעצבן

למעלה