מזרון ממולץ לכאבי גב תחתון

YAK10

New member
מזרון ממולץ לכאבי גב תחתון

אני סובל שנים רבות מכאבי גב תחתון, מטופל באמצעות תרגילי גב, לעיתים רחוקות משתמש במכשיר חשמלי PROTENS ומשחות כמו בינג'י או פלדן. אשר עוזרים. לכאבים חזקים אני משתמש לעיתים נדירות בכדורי ארטופן לתקופה קצרה. בחודשים האחרונים כאשר אני מתעורר בבוקר אני סובל מכאבי גב תחתון, ונאלץ להשתמש במכשיר חשמלי PROTENS בכל בוקר (בערב משתמש במשחות הנ"ל). המזרון עליו אני ישן הוא קפיצי של KING KOIL פיזיקל אשר משרת אותי בנאמנות יותר מעשר שנים. מאחר והמזרון ישן ואני סובל מכאבים בעיקר בבוקר אני חושב שהכאבים שיש לי כל בוקר הם בגלל המזרון הישן. כמו כן ישנתי על מיזרון קפיצי אחר (של ילדי) והרגשתי טוב יותר בבוקר. מאחר ואני מעונין לרכוש מזרון עם מנגנון חשמלי ,הבנתי שאין מזרון קפיצים למנגנון חשמלי , אלא רק מזרוני לטקס. הייתי במספר חנויות ושכבתי על מזרונים מסוג זה. לא הרגשתי שום שינוי לעומת מזרון קפיצי. שאלתי האם מזרון לטקס מיועדים גם לאנשים הסובלים מכאבי גב תחתון כמו מזרון קפיצים אורטופדי (לדוגמא KING KOIL ), או שרצוי לוותר על מזרון עם מנגנון חשמלי ולרכוש מזרון קפיצים. תודה יעקב

מזרונים

שלום יעקב, האורטופדיה אינה עוסקת בתחום המזרנים, הנעליים, הכסאות או כל פריט שימושי אחר שסיפח אליו את המונח "אורטופדי". מדובר במונח שיווקי בלבד ואין כל קשר בין תחום האורטופדיה לבינו. מצא לך מזרן נוח, מרבית היצרנים הגדולים מאפשרים נסיון לפני רכישה, לתקופה זו או אחרת. בברכה,

למעלה