מותר לנפח את החזה גם על קטנות,נכון?

AtShiRaAaAs

New member
מותר לנפח את החזה גם על קטנות,נכון?

האממממ טוב אז ככה הכנתי ממש מעט שעורים אצל איזה חבר, אחרי זה הקפיץ אותי הביתה ב22:30 ככה. ישבתי וראיתי טלויזיה שוטטתי ברשת... מרחתי את התחלת הלמידה עד איזה 2:40 ככה... אחרי זה סגרתי את המחשב והטלויזיה וישבתי ללמוד עד השעה 6:00. ואז ראיתי שהעייפות מסרבלת את הכישורים שלי. החלטתי שמגיעות לי כמה שעות שינה. ישנתי משבע עד 10:30 הבוקר. קמתי התקלחתי רעננה המשכתי לפתור תרגילים עד בוא המורה הפרטי. ביחד עם המורה הדבקתי את הפער שיצרתי מול הכיתה באי הכנת שעורים ובגלל מחלה. טוב כמעט הדבקתי את הפער לחלוטין. עכשיו נותר רק להדביק את הפער בגיאומטריה אנליטית. עם זה אני די מסתדרת בכוחות עצמי. ובגרות במתמטיקה 5 יח"ל היר איי קאם! כמובן שעוד מוקדם לשמוח ולצהול כי יש עוד הרבה -מאוד- עבודה לפני. אבל הנצחון הקטן הזה על עצמי, עושה לי טוב על הלב! האממממ אז אולי אלה קטנות אבל מותר לי לחוש גאווה עצמית נכון? ואל תדאגו זה לא חטא גאווה או משהו בסגנון...הפרפקציוניזם שבי מזכיר לי ששני תרגילים לא פתרתי על הניסיון הראשון וזה אומר שאני לא יודעת... בקיצור איזון שמחה וששון. נ.ב. מפחדת להתבטל מחשש לטבוע בבטלה... אופ נ.ב.2 מצטערת על שההודעה כזו ארוכה... ואולי מעט מסורבלת

05 מיכל

New member
ההודעה אחלה ואת אחלה!

וגם בבגרות 5 יחידות מותר לנסות פעמיים את אותו תרגיל. אפילו שלוש!

loba2

New member
יש לך סיבה לגאווה כי החיים זה אוסף

של ניצחונות קטנים ואם אנחנו גם יודעים להנות מהם ולייצר אותם . זוהי הדרך לשנות את מה שאנחנו חושבים על עצמנו ,ככל שצוברים יותר ניסיונות טובים מתחילים להרגיש שאפשר למרות הקשיים. וככה חוסר יכולת הופכת ליכולת אמיתית ולחויה שזה אפשרי . אז יש על מה להיות גאה. את הולכת בדרך מתאמצת ומשתדלת וזה ממש סיבה נהדרת להרגיש גאוה . אני מקוה שהנאום לא קצת פלצני{כהגדרת גידי} דעתו על מילים פלצניות ,הייתה טריגר בשבילי לחשוב על הנושא ולשאול את עצמי אם אני נופלת בפח הזה לפעמים .

פלוני 26

New member
המוח שלי הלך למקום אחר לגמרי

עד שהבנתי למה באמת הכותרת בהודעה מתכוונת

למרות שאני יודעת שאת לגמרי כן

לפעמים את ממש נראית לי לא!!! איזה add יכול ללמוד כל-כך הרבה שעות בלי סמים, סליחה - טיפול תרופתי... ואת ממש לומדת שעות, לעזאזל, שעות רצופות! אני יודעת. אבל אני יודעת שאת כן, וזה אומר שמגיע לך כל הכל-הכבוד שבעולם, את באמת מופלאה! שאני אגיד אמרתי לך?.... לא אני לא אגיד...
לילה טוב מתוקה, (אם כי אני חושבת שאת בטח רק עכשיו מתחילה את הערב שייגמר מתי שהוא ב 11 בצהריים מחר?...)

AtShiRaAaAs

New member
אתם כולכם נהדרים ומקסימים ועוזרים ו

ותומכים! מה שבטוח שמעבר לכל הערכים המוספים הרבים, תמיכה אני מוצאת בפורום הזה! תודה למקימים ותודה לנוכחים המקסימים, איך שאתם עוזרים לי לעבור מידי יום ביומו... זה לא יסולא בפז!
גדול לכולכם באשר אתם עכשיו! אגב כוכבית,בלילה המדובר, הייתי ברקיע השמיני וכמעט ששקעתי למאניה... אבל השתדלתי להזכיר לעצמי שזה לא כדאי... בשלושת הלילות נטולי השינה לפני זה בעיקר זזתי באי נוחות בכיסא ופתרתי כ3-4 תרגילים בלילה שלם! נתון מזעזע ומביש! אז אני מאושרת שהטווח שלי מעט השתפר. אני חייבת... צברתי כאלה פיגורים שזה נורא. אני את הלקח שלי למדתי. צבירת פיגורים במשימות ובעיקר לימודיות וחשובות זו שגיאה ואל להתדרדר למצב כזה! אל!

למעלה