מועדון האקסיות

מועדון האקסיות../images/Emo14.gif ../images/Emo128.gif

האם אתם שומרים על קשר עם האקסים/ות שלכם
מה דעתה/ו של בן/ת הזוג על כך
האם בן/ת הזוג שומרים על קשר עם אקסים
איך אתם מגיבים לכך

limf

New member
יש לי אקסים מדהימים ../images/Emo99.gif

טוב, נו, חלקם לפחות
אני תמיד אומרת שאני לא-משהו בבחירת בני זוג, אבל אני מצויינת בבחירת אקסים
בכל אופן, לשאלתך - כן, אני שומרת על קשר עם האקסים שלי. לא עם כולם כי אחרת לא הייתי עושה שומדבר אחר בחיים שלי
אבל, עם חלקם. אני מזכירה גם שבערך 40-45% מהגברים שהייתי איתם - הכרתי אותם פה, במקום העבודה שלי ואמנם חלקם עזבו, אבל חלקם נשארו ועם אחד אני עובדת ממש צמוד ברמה היומיומית, אז like it or not יש ויהיה ביננו קשר עד הפנסיה
למזלי הרב, הוא גם אחלה בנאדם, אז אני לא בדיוק סובלת מזה
הקשרים האלה יכולים להמשך שנים ואח"כ להתפוגג מסיבה זו או אחרת. הסיבה העיקרית - בשלב בו הקשר איתם עושה לי יותר קשה מטוב.

maybesure

New member
למה לא?

יום אחד אני מטיילת עם בתי בעגלה, לפני כ 20 שנה - ולהפתעתי פוגשת את האקסית של בעלי עם תינוקת בעגלה. כמובן שהתרגשנו מאוד כי כמה שנים לפני כן היינו חבורה מלוכדת ונפרדו דרכינו ובאותו יום גילינו שאנחנו גרות באותו ישוב ואפילו שכנות. כמובן שחודש הקשר וגם לבעלי היה קשר איתה, למעשה גידלנו את הילדות יחד, והתראינו על בסיס כמעט יומי. הקשר ניתק שוב רק כשעזבנו את הישוב. לא הייתה שום בעיה עם זה להיפך: אני עשיתי לבתה בייביסיטר והיא עשתה לבתי כשנזקקנו. לי יש קשר דליל ביותר עם האקס, הוא חי מעבר לים והקשר במיילים בלבד בעיקר היי / מה נשמע / ביי. מה דעותו של בן זוגי? בטוח לא מת על הרעיון.

עונה...

לי יש רק אקס רציני אחד. משהו כמו שנה-שנתיים אחרי שנפרדנו עוד שמרנו על קשר במיילים, אבל עם הזמן זה פשוט שכך והתפוגג - אנחנו גרים רחוק וכל אחד מאיתנו עסוק בחייו. מה שכן, נותרתי בקשר עם אחותו שמאוד חיבבתי והיא מעדכנת אותי עליו - לפני כשנה היא סיפרה לי שהוא התחתן ומאוד שמחתי לשמוע - הוא אדם טוב ובהחלט מגיע לו שיהיה לו טוב. לבן זוגי לא יצא לפגוש את האקס אבל אני משוכנעת שלא היה אכפת לו גם אם היינו שומרים על קשר יותר קרוב. מה שיש בינינו כל כך הרבה יותר חזק שאני לא חושבת שיש בכלל ממה לחשוש. לגבי האקסית שלו, זה כבר עניין יותר מורכב: קודם כל הם היו נשואים, אז אמנם לא היו ילדים אבל נותרו להם כמה עניינים כלכליים לא פתורים שלצערי חלקם לא נפתרו עד היום. הוא מאוד לא אוהב את התקשורת איתה - מבחינתו הוא היה מעדיף לא לראות אותה יותר לעולם. אבל בגלל העניינים האלו הוא חייב אחת לחצי שנה - שנה לתקשר איתה וזה תמיד מעצבן אותו. אני חייבת להודות שבשנה ומשהו הראשונות שלנו היה לי קשה שעדיין יש לו קשר איתה - בייחוד כי באחת הפגישות שלהם היא אמרה לו דברים כמו "עשיתי טעות שנפרדנו, אתה היית האהבה הכי גדולה שלי" וכל מיני כאלה. אבל ככל שעבר הזמן הבנתי שזה בגלל שהיא כזו ולא בגלל שהוא רוצה אותה או משהו, והוא לא נתן לי שום סיבה בעולם לחשוב שיש לו עוד איזשהו בדל של רגש אליה.

Netta79

New member
אמממ

אני לא בקשר עם אקסים , באופן דיי עקרוני , בגלל אופיי הקיצוני , קצת קשה לי לשים מאחור את כל המטען הרגשי העצום שהיה ולהתייחס לאקס כאל "סתם ידיד" . לגבי האקסיות שלו , רובן גרות בחו"ל (מה שצימצם את היחסים שלהם ממיילים פה ושם לטלפון ביומולדת ואז לכלום ) וחוץ מזה , הוא לא הבן אדם הכי חברותי בעולם , בקושי שומר על קשר עם האחים שלו ... בטח עם "סתם" אקסיות ...

dify

New member
שומרות :)

ולא רק שומרות, אלא ששמחתי כשזוגתי הנוכחית הכירה יותר לעומק את אקסתי וחיבבה אותה מאד :) אני גם ניסיתי לשמור על קשר עם אקסתה, למה לא בעצם? אחרי הכל, אם היא אקסתה, כנראה שיש מה להעריך בה. ואם הן הגיעו לנקודה שזה נגמר... נו... אז כנראה שזה נגמר :) וחוץ מזה, אני אוחזת בתפיסת העולם שמי שטוב לו בבית לא מחפש בחוץ. לכן אף אקסית או בחורה חדשה נפלאה ככל שתהיה לא תאיים על הזוגיות שלנו כל עוד טוב לנו ביחד. ואם לא טוב לנו יחד, אז הבעיה שלי היא לא אקסית או בחורה אחרת שבסביבה. לדעתי, אם יש בעיה בזוגיות צריך לטפל בבעיה ולא להאשים אנשים מסביב שהם "מפתים", תמיד יש ויהיו "פיתויים", אבל אדם טוב שלא רוצה להפסיד משהו טוב, לא ילך עליהם.

limf

New member
מסכימה עם המשפט האחרון

[זה נהיה עניין שבשגרה ההסכמות האלו, מה?
]. זה כמו שיש אנשים שאומרים - לא לעבוד/ לצאת בשעות מסויימות או לא לנסוע לחו"ל וכל מיני כאלה. העולם מורכב מאנשים. אנשים יש בכל מקום. לא צריך לנסוע למקום מיוחד כדי לפגוש אנשים חדשים או "פיתויים". לא צריך שיהיה 2 לפנות בוקר כדי לפגוש אנשים חדשים. אפשר גם ב-14 בצהריים
"אם יש בעיה בזוגיות צריך לטפל בבעיה"

elena20

New member
למה לא? כי לא כל הקשרים נגמרים

בצורה יפה ובעצם רובם לא.

dify

New member
אבל השאלה היתה

מה דעתי על זה שזוגתי תשמור על קשר עם אקסתה... מבחינתי, אם להן יש עניין לשמור על קשר, למה שאני אפריע לזה? ברור שאם זוגתי ואקסתה גמרו בצורה כואבת, אני לא אכריח אותן לשמור על קשר בכוח

elena20

New member
לא שומרת, גם הוא לא.

שנינו רואים את זה באותו אופן למזלי. למרות שבתחילת הקשר שלנו היו קצת חיכוכים בעניין הזה, מכיוון שהייתי בקשר די רופף עם האקס הראשון (מסנג'ר מדי כמה שבועות/ ימים) ולמרות שהרגשתי שכבר לגמרי התגברתי עליו, עדיין הקשר הזה לא עשה לי יותר מדי טווב וכשהכרתי את החבר הנוכחי, לו זה הפריע וביקש לנתק איתו את הקשר לגמרי אז עשיתי את זה

ועכשיו אני... כי ההוא הלך../images/Emo3.gif

אנחנו שנינו לא שומרים על קשר עם האקס שלי/אקסית שלו-מה שנשאר בעבר שייך לשם, לא ממש מעניין אותנו להיות בקשר איתם והם די מרוחקים מהחיים שלנו. לי יש את אחד מהבחורים שיצאתי איתם במסנג'ר ופעם בכמה חודשים נזכרים לעשות שיחת התעדכנות במסנג'ר אבל יצאנו איזה 3 פעמים והוא לא ממש בגדר "אקס" מבחינתי.

habubnik

New member
לא שומרת. היה לי רקורד די זוועתי של בני זוג

ככה שאף פעם לא נשאר שום סיכוי לקשר אחרי זה. הבחור לא שומר על קשר עם אקסיות שלו ולא ידוע לי שמישהי מהן בכלל ניסתה, כך שזו לא סוגיה. עם זאת, אחרי כוויות עבר ממש ממש קשות עם בני-זוג ששמרו על קשר עם אקסיות, אני לא נוטה לחיוביות בנושא.

nate2000

New member
כן שומרת על קשר איתו

בעיקר במיילים כי הוא לומד בחו"ל. כשהוא הגיע לארץ נפגשתי איתו והשנה כשהוא יגיע אני מקווה שייצא לנו להיפגש. גם הבן זוג שלי שומר על קשר עם האקסית שלו. היא אפילו הייתה בחתונה שלנו.

lllMangalll

New member
אני בקשר עם מספר אקסים

ובעיקר עם אחד שאיתו הייתי כשנתיים וחצי-שלוש לפני 4-5 שנים בערך, אנחנו חברים מאוד טובים, לבן הזוג שלי אין בעיה עם זה- הם חברים מאוד טובים בעצמם. עם הנוספים הקשר רופף יותר ולא עמוק ויומיומי כמו איתו.

אקס מיטולוגי

לבינזוגי אין קשר עם האקסית שלו היא מארה"ב והוא לא היה מעוניין בקשר מאז שחזר לארץ גם אני לא בקשר עם שלי שכן זה היה בלתי אפשרי להיות בקשר אבל פעם בשנה שנתיים אנחנו פוגשים אותו בחוף הים ואז....זה מוזר ומרגש - בעיקר עבור האקס שלוקח אויר לפני שהוא ניגש אלינו לרוב בעלי משאיר אותי לדבר איתו לבד ולוקח את הילדים למים אח"כ מצטרף אלינו ויושבים יחד מספר פעמים בנזוגי גם פגש אותו בלעדיי ותמיד הוא כ"כ חברותי ומזמין אותו אלינו למזלי האקס לא לוקח זאת ברצינות מצד שני עבר מעל עשור שנים מצד נוסף מקווה שתהיה לו כבר בת זוג שיבנה בית בישראל ואולי אז הוא יפסיק להתרגש לראות אותי

לא

אם אין ילדים משותפים, אני לא רואה סיבה להשאר בקשר. ממשיכים הלאה בחיים. מה התועלת להיות בקשר עם האקס? מה זה תורם? עוד ידיד לרשימה?

למעלה