מוחקים את מלונות הכשרה

מצב
הנושא נעול.

dw2322

New member
מוחקים את מלונות הכשרה

מוחקים את מלונות הכשרה
נמרודי הגיש הצעת רכש למחוק את מלונות הכשרת היישוב, לפי 1.45 ש"ח למניה. המשקיעים יכולים תודה על כך שנמרודי הסכים לחלץ אותם מההשקעה החברה הגרועה הזו. מלונות הכשרה נמצאת כיום עם הון עצמי מינימלי ובעקבות ההפסדים הצפויים בשנה הקרובה עקב הלחימה בצפון הולכת לעבור להון עצמי שלילי ואז גם חצי שקל למניה לא יקבלו. בעבר נמרודי לא הצליח למחוק אבל נראה לי שהפעם סוף סוף הנייר הגרוע הזה יעוף מהבורסה, טוב שכך. בזמנו נמרודי חילץ אותי מהד ארצי (חברה זוועה) ואני מודה לו על כך עד היום (מעריב מן הסתם קצת פחות מודה).

dw2322

New member
חחח,מנסים "לטפל" בנייר

מוחקים את מלונות הכשרה
נמרודי הגיש הצעת רכש למחוק את מלונות הכשרת היישוב, לפי 1.45 ש"ח למניה. המשקיעים יכולים תודה על כך שנמרודי הסכים לחלץ אותם מההשקעה החברה הגרועה הזו. מלונות הכשרה נמצאת כיום עם הון עצמי מינימלי ובעקבות ההפסדים הצפויים בשנה הקרובה עקב הלחימה בצפון הולכת לעבור להון עצמי שלילי ואז גם חצי שקל למניה לא יקבלו. בעבר נמרודי לא הצליח למחוק אבל נראה לי שהפעם סוף סוף הנייר הגרוע הזה יעוף מהבורסה, טוב שכך. בזמנו נמרודי חילץ אותי מהד ארצי (חברה זוועה) ואני מודה לו על כך עד היום (מעריב מן הסתם קצת פחות מודה).
חחח,מנסים "לטפל" בנייר
אח אח, אלו הדברים העסיסיים שיש בבורסה
מישהו "אמיץ" רכש 1812 נקוב בשער 149 (שזה מעל ה 145) ושם לימיט מכירה ב 175, בניסיון להרוויח 400 שקל. אני משער שההיגיון מאחורי הספקולציה הוא שיש לו סטופ לוס ב 145 (ההצעה) והוא בונה על כך שאו שיהיה מישהו מטומטם שיסכים לשלם יותר מ 145 - כשגם זה מעט גבוה שכן יש לשקלל ריבית אלטרנטיבית עד לקבלת הכסף מנמרודי וגם דיסקאונט על כישלון בהצעה או שהוא יצליח לארגן מרד נגד ההצעה ומחיר ההצעה יעלה. ראוי להזכיר שנמרודי יכול לאמר להם ללכת לחפש את החברים שלהם ועם הון עצמי שלילי יהיה מאד לא נעים. יותר מעניין מהליצן זה ה 100K נקוב ב 145 (במחיר ההצעה), זה כבר סכומים לא של קונה תמים ולדעתי הוצבו מצד מי שיש לו כבר פוזיציה בנייר ומעוניין שההצעה תועלה. דברים כאלה קורים לפעמים, אבל בשביל זה צריך להמר על כך שבעל הבית יהיה מספיקנדיב ונחמד להעלות ושיש סחורה מספיק טובה ששווה להתמקח עליה. משקיע רגיל היה מוכן לשלם, גג, 145 פחות ריבית אלטרנטיבית פחות דיסקאונט על כישלון ההצעה. זה מה שהיה בהד ארצי בזמנו (הנייר נסחר מעט מתחת להצעה עד לאישורה (וברוך שפטרנו)). הדיסקאונט על הכישלון זה בגלל בתרחיש כישלון בהצעה הנייר יכול להחתך לחצי כמו כלום (אם בכלל יהיו קונים ואז עלולים להתקע לחודשים או שנים בלי אף אחד שיגיע לחלץ). בכל מקרה מי שתקוע בנייר ולא רוצה לקחת ריזיקה שנמרודי יתעצבן על הסירוב להצעה הנדיבה (בפעם הבאה, אם תבוא בכלל, נמרודי יכול להציע גם חצי שקל למניה) יכול לתת לבידים ב 145 ו 145.1 את מבוקשם ולסגור עניין. בתרחיש הצעה מתקבלת הוא הרוויח מעט (קיבל מזומן ביד ומייד ולא צריך לחכות לנמרודי). בתרחיש כישלון ההצעה כשנמרודי שולח את כולם לחפש את החברים שלהם הוא הרוויח בענק (אי אפשר למכור 130K נקוב בשוק). בתרחיש העלאת ההצעה הוא אכל אותה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה