מוזר...

Sprite

New member
מוזר...

הדפסתי את הסיפורים שלי, והבאתי לבית ספר כדי להביא למישהו לקרוא.נתתי לחברה שלי לקרוא היא קראה, ויחד איתה קראה הילדה שונאת אותי. ואז אחרי זה השארתי אותם על שולחני הפוכים כדי שאף אחד לא יקרא, ופתאום הרגשה מוזרה בלבי, הרגשתי שמשהו קורה לי לסיפורים אני מסתכלת על השולחן הם לא שם, הם בידיים שלה, היא קוראת אותם. אז ביקשתי מחברה שלי שתציל אותם, שתציל אותי, היא הלכה וקחה אותם איזו חברה מתוקה! בקיצור שראיתי אותה קוראת אותם יחד עם חמישים ילדים מאחוריה(טוב הגזמתי אבל הרבה ילדים), הלב שלי התחיל לדפוק במהירות מדהימה, כל כך נלחצתי. ולמזלי לא הדפסתי את הסיפור שכתבתי עליה. טוב זהו אני אמורה ללמוד לבגרות שלי מה שאני עושה הכל כדי לא לעשות את זה. Sprite

חדירה לפרטיות,

אחד הדברים הכי איומים שקיימים. בגלל זה הרגשתי ממש רע כשתום מצא את הדפיוצר שלי בבמה... פשוט שונאת את זה... גועל נפש... קצת כבוד, בחייאת.

MERD!

New member
חחח אוי מסכנה...

אם את לא רוצה שיראו אותם, אל תדפיסי, אל תשאירי בבית ספר, וגם אל תכתבי אותם. את לא רוצה שיקראו אותם, אל תבואי איתם לבית ספר.. זה כזה פשוט. ולשני או שניה שהגיבו, אז לא היית צריכה לשים את הדף יוצר שלך על השם האמיתי שלך, אחרת אין לו דרך לדעת שזה שלך.

Sprite

New member
אוי זה ממש לא ככה...

אני רוצה שיראו אותם אבל לא היא! אחרת לא הייתי מפיצה אותם באינטרנט... ואם היית מבין קצת יותר היית יודע שזה לא לפי השם האמיתי!

MERD!

New member
מממ אז?

חשבתי אולי זה לא ככה, לא ממש אכפת לי אז אם את רוצה שיקראו למה שהיא לא תקרא? היא לא ראויה לראות את היצירות מופת שלך? מי יודע אולי היא תהייה היחידה שבאמת תהייה כנה איתך.

Oi Vey Zmir

New member
מממ.

איך ידעו שזה שלה? כי יש שם שיר הלל שהיא כתבה לעצמה באורך שלושה דפי פוליו כולל תמונה שלה בווריאציות מאוד מעניינות וגם לינק לאתר שלה, אם אני לא טועה איך הם יכלו לדעת?!

Sprite

New member
תראי את לא מכירה אותי,

ואל תנסי אפילו להתיימר שאת מכירה אותי! לא כתבתי שם שום דבר כזה עלי! את ילדה ממורמרת שכל מה שאת משיגה את משיגה דרך להעליב אנשים אחרים! נכון הבעיות שלי הם של ילדה בכיתה אלף אז אם זה כל כך מפריע לך אז אל תקראי אף אחד לא מכריח אותך! את אם את רוצה לדעת איך הם ידעו שזה שלי, זה אולי היה על השולחן שלי?? ואני הולכת לתת את זה למישהו שכן יתן לי ביקורת!

למעלה