מה קרה היום ל"פרק היומי"?

Traped In A Box

New member
מה קרה היום ל"פרק היומי"?

טוב החלטתי להתנדב לספר לכם היום את תקציר הפרק היומי. אני יודע שיניב ורונית עסוקים בעבודה.... אז אני ממלא את המקום לכל המעוניינים.... אז זה הולך ככה (יום רביעי 12.5.04): ברוק אמרה לניק שהיא לא רוצה (עדיין) להתחתן איתו ושיש לה עבר גדול עם רידג'...בלה בלה בלה... ואז ניק הציע לקרוא לתינוק שלהם (?) אההה מה זה היה? שניה תנו לי להיזכר... לא זוכר. אבל הוא רצה לקרוא לו על איזה דמות או שחקן...רגע.. סומו אולי? לא חשוב. בקיצור ניק הדגים בעיטה ואז גם ברוק נתנה קיק לאוויר (חה חה חה). ביינתים ג'קי ודיקן דיברו ודיקן אמר לה שהוא יתמוך בה ושהיא יפה ושהוא מבין אותה. הם היו ברגע אינטימי והיה נראה כאילו הם עומדים להתנשק ואז היא החחיטה ללכת כי "מאסימו מחכה לה". ביינתים קייטלין דיברה קצת עם אבא שלה והוא אמר לה שהוא צריך לדבר איתה עוד ואז היא הלכה לישון ובדיוק היה מישהו בדלת. טוק טוק. מי זה? ואמבר נכנסה. הם דיברו קצת על השיחה שהיתה להם בבית חולים והוא הציע לה לשבת ולהרגיש בבית. (למה אמבר עברה לשיער שחור? שתחזור לבלונד! אבל לא חשוב...). אה1 ונזכרתי עוד משהו.... הרגישו את התינוק בועט בבטן של ברוק וניק הרגיש את זה גם. טוב. בקיצור אחר כך ניק הלך הביתה ואז מתישהו גם ג'קי חזרהושניהם היו שם...הוא סיפר לה על כל מה שהיה לו עם ברוק קודם (בלה בלה בלה) וברוק חשבה מה יהיה עם היא תתחתן עם ניק... היה את השיר של ניק "אני חוזר שוב" (בעברית זה נשמע מוזר.....) והראו אותם מטיילים עם איזה ילד קטן שכנראה אמור להיות שלהם... ובסוף היא הסתכלה למצלמה ושאלה את עצמה כמה שאלות והתשובות בפרק הבא (אלק). בקיצור מקווה שנהניתם ... אבל אל תתבלבלו זה לא היה פרק כזה ארוך אני לא יודע איך זה יצא כל כך הרבה לכתוב.. לא חשוב... אם יש לכם תגובות תכתבו אל תפחדו הפורום לא נושך. ביי.

יניב1

New member
נשמע לי כעוד פרק משעמם בסדרת

השיעמום האחרונה. לא ראיתי כי באמת הייתי בעבודה, והאמת שגם עם כל האירועים הביטחוניים האחרונים, היפים נדחקו מבחינתי לסוף. גם ככה הם לא מעניינים כרגע.

Mighty Morphin

New member
הפרק היום היה משעמם בטירוף

שג'קי תמות כבר!!!!!!
למה רוצים להמאיס אותה כל-כך בעינינו??? אחרי הכל, היא ומאסימו אמורים להיות המשפחה החדשה של הסידרה
! אז איך מתכוונים שכזאת מכשפה תהיה הדמות הראשית של הסידרה(ועוד תירש את מקומה של סטפני המלכה, שלאחרונה קיבלה תפקיד של פודל פייסני שזה מגעיל)?! בקיצור - חרא פרק, חרא עלילה. אבל ברוק נראתה היום יפה בטירוף

לינה18

New member
ניק רצה לקרוא לילד בשמו של ברוס לי

כי הוא הרגיש אותו בועט בבטן של ברוק. לפי דעתי זה רעיון טוב.

S c a r l e t t

New member
אני רואה שאני לא מפספסת כלום...

לא יצא לי כבר יומיים לראות, והאמת שגם היום אני לא אראה (יומולדת לבנות דודה החמודות שלי) תודה על העידכון...אבל באמת נראה שלא החמצתי כלום

יניב1

New member
גם אני לא ראיתי כבר יומיים וממש לא

חסר לי. אני בטוח שמהפרק שאראה היום אבין מה קרה כל השבוע. ככה זה כשעובדים D-:

למעלה