מה עשה אתמול אוטובוס של אגד

מצב
הנושא נעול.

בחניון עשר תחנות אולי הוא מקבל שירות מדן ?

tzvika pick

New member
אני לא יודע על איזה חניון טנדר מדבר

האם זה החניון שצמוד לקניון איילון?
אבל הייתי אתמול באוטו-דיפו, וראיתי לפחות שלושה אוטובוסים של אגד שנכנסים לחניון דן הסמוך.

m a r o k a i

New member
אולי אלה הם האוטובוסים של קוים...

אבל הייתי אתמול באוטו-דיפו, וראיתי לפחות שלושה אוטובוסים של אגד שנכנסים לחניון דן הסמוך.
400/402 והם פשוט חונים בחניון

846

Active member
כן, אנחנו ממתינים שם להתחלת הנסיעה

400/402 והם פשוט חונים בחניון
בקוים 402 ו 400 אבל לא 350..... ניכנסתי פעם עם שילוט 350 והשומר קרא לי ברמקול וביקש שאצא אז החלפתי שילוט... לא יפה! אבל שיצאתי הוא צחק! אני תמיד מנצל את הזמן הזה לסיור קצר במוסך ע"מ להתעדכן, אני לא מכיר שם אישית אף אחד אבל החבר'ה משתדלים לענות על שאלות.

ה דרומי

New member
בקו 400 יש אפשרות לרכוש כטיס זכאי:-

בקוים 402 ו 400 אבל לא 350..... ניכנסתי פעם עם שילוט 350 והשומר קרא לי ברמקול וביקש שאצא אז החלפתי שילוט... לא יפה! אבל שיצאתי הוא צחק! אני תמיד מנצל את הזמן הזה לסיור קצר במוסך ע"מ להתעדכן, אני לא מכיר שם אישית אף אחד אבל החבר'ה משתדלים לענות על שאלות.
בקו 400 יש אפשרות לרכוש כטיס זכאי:-

mister K

New member
אתה בטח מתכוון לחניון צ"ד

איפה שנמצא המוסך הראשי של דן. שם מחכות המכונות של 400 ו-402. הכוונה הייתה לחניון עשר תחנות, שם עומדות המכונות של קו 317 לאשדוד.

mister K

New member
לאשדוד=לרחובות כמובן

איפה שנמצא המוסך הראשי של דן. שם מחכות המכונות של 400 ו-402. הכוונה הייתה לחניון עשר תחנות, שם עומדות המכונות של קו 317 לאשדוד.
לאשדוד=לרחובות כמובן

זה לא ליד קניון אילון זה קרוב יותר

האם זה החניון שצמוד לקניון איילון?
לירקון אבל מהצד השני והוא נמצא על כביש שהרחיבו ולקחו ממנו שטח זה חניון רק של דן ואף פעם לא עמד שם אוטובוס של אגד מרצדס 0303

mister K

New member
זה חניון עשר תחנות של דן

לירקון אבל מהצד השני והוא נמצא על כביש שהרחיבו ולקחו ממנו שטח זה חניון רק של דן ואף פעם לא עמד שם אוטובוס של אגד מרצדס 0303
זה חניון עשר תחנות של דן
החניון הזה מכונה בדן "חניון העגלות". שם יושב גם סדרן של יונייטד טורס. המכונות של אגד שעומדות שם הן של קו 317 (בני ברק-רחובות). לגבי קו 350 אני לא בטוח אם המכונות עומדות שם או בצ.ד יחד עם 400/402.

אז טעות בשם של החניון

זה חניון עשר תחנות של דן
החניון הזה מכונה בדן "חניון העגלות". שם יושב גם סדרן של יונייטד טורס. המכונות של אגד שעומדות שם הן של קו 317 (בני ברק-רחובות). לגבי קו 350 אני לא בטוח אם המכונות עומדות שם או בצ.ד יחד עם 400/402.
אז טעות בשם של החניון
ואילו קווים שעוברים מהחניון למקומות אחרים

846

Active member
כמו שכתבתי 350 יוצאים מ צד חלק

זה חניון עשר תחנות של דן
כמו שכתבתי 350 יוצאים מ צד חלק
מהיום ואז מחכים בחוץ ליד החניון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה